Promocyjne i marketingowe
Reklama
Dodane dzisiaj
Cała Polska
Cała Polska
・Zorganizuję „po kosztach” produkcję i realizację kampanii społecznej dla telewizji lub spotu 1%. Mam doświadczenie zarówno w produkcji jak reżyserii.
Reklama
Dodane wcześniej
Wrocław
Wrocław
・Witam, Od wielu lat faktycznym upodobaniem zajmuję się szeroko pojętymi „projektami i dokumentami”. Cechują mnie bardzo wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne, odpowiedzialność i zaangażowanie w podjęte zadania.
Cała Polska
Cała Polska
・Witam Chętnie wykonam Państwu projekty graficzne na zlecenie, tanio! Poniżej moje portfolio :) Portfolio [https://drive.google.com/file/d/1slrOJQ6Fx6tkieH2WPcMl1zKMG_A3kHl/view] Jeśli są Państwo zainteresowani czekam na kontakt!
cała Polska
cała Polska
・Fundacja Warszawskatv została założona przez doswiadczoną dziennikarkę telewizyjną. Do współpracy zaprosiła operatorów filmowych, grafików i montażystów. W ramach statutowej działalności odpłatnej (czyli "po kosztach") realizujemy filmy na zlecenie jednostek samorządowych, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjnych i kulturalnych oraz różnorodnych firm.
Złotniki k. Poznania
Złotniki k. Poznania
・Jesteśmy spółdzielnią socjalną ze Złotnik, która na co dzień zajmuje się hipoterapią, jeździectwiem i ekologią. Szukamy chętnych do zakupu dla nas prostych, tanich koszulek promocyjnych z logo w liczbie 100-200 sztuk (wzór, jak na zdjęciu). Chętnych zapraszamy do kontaktu.
łódź
łódź
・Jeżeli Twoja organizacjia, nie wzbudza oczekiwanego zainteresowania. Najprawdopodobniej jedną z przyczyn, jest źle opracowany jej wizerunek. Opowiedz mi, co wyróżnia Twoją działalność. Jeżeli temat będzie dla mnie interesujący. Zajmę się pro bono, opracowaniem nowego wizerunku Twojej organizacji :)
Warszawa
Warszawa
・ravess.com Obowiazki: pracować w TEAMie w ekskluzywnych wydarzeniach (targach, centrach handlowych, lotniskach, hipermarketach itp.). Aby ubiegać się o ofertę, wymagane jest miejsce zamieszkania w Warszawie i sąsiedniej oraz dostępność 3 dni w tygodniu. Wiek od 18 do 40 lat. Profil uzupełniają kwestie społeczne, predyspozycje do pracy w zespołach i silne umiejętności komunikacyjne. Oferujemy: - Merytokratyczne ścieżki rozwoju zawodowego
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów 27 Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 listopada 2018 roku, zaś uroczysty finał będzie miał miejsce w czasie Tour Salonu Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 1-3 lutego 2019 roku.
Warszawa
Warszawa
・Ravess zapoczyna prace również w Polsce, zaczynajac od Warszawy!!! ravess.com Działanie polega na promo projektów, które organizacja rozwija na terytorium krajowym i międzynarodowym. Kwalifikujący się kandydaci będą pracować w TEAMie w ekskluzywnych wydarzeniach (targach, centrach handlowych, lotniskach, hipermarketach itp.).
Warszawa
Warszawa
・Specjalizuję się w prowadzeniu działań z zakresu szeroko pojętego marketingu dla NGO. Mam doświadczenie w pracy dla największych organizacji pozarządowych w Polsce. W szczególności zajmuję się: -Implementowaniem narzędzi fundraisingowych -Tworzeniem identyfikacji wizualnej -Audytami działań PR i social mediowych -Szkoleniami z nawiązywania kontaktu z prasą oraz prowadzeniu social mediów Ponadto realizuje wszelkie projekty graficzne i filmowe.
Cała Polska
Cała Polska
・Drukarnia WYDRUKUJEMY.TO prowadzona jest przez Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy spółką non-profit założoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”. Oferujemy kalendarze reklamowe dla organizacji pozarządowych, firm, administracji. Kalendarze są doskonałym przekaźnikiem treści marketingowej.. Praktyczny gadżet, który dobrze zaprojektowany działa przez cały rok. Bezpośrednio na naszej stronie internetowej można zamówić:
cała Polska
cała Polska
・Socjolog, copywriter oraz specjalista ds. PR z wieloletnim bo blisko 20-letnim doświadczeniem, poprowadzą dla Twojej Fundacji fanpage na portalach społecznościowych. Redagujemy teksty na strony, dobieramy grafikę. Wykonujemy również korektę tekstów. Poprowadzimy bloga.
cała Polska
cała Polska
・Drukarnia internetowa WYDRUKUJEMY.TO prowadzona jest przez Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy spółką non-profit założoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”. Oferujemy: * materiały i gadżety promujące organizacje (np. plakaty, wizytówki [https://wydrukujemy.to/wizytowki/], ulotki, pocztówki, kubki reklamowe) * materiały na konferencje i szkolenia (np. notatniki, teczki, długopisy, smycze, identyfikatory)
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam