Promocyjne i marketingowe
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Specjalizuję się w prowadzeniu kampanii marketingowych dla organizacji pozarządowych. Moja firma zajmuje się przygotwaniem filmów, grafik, stron www, obsługą social mediów. Dzięki naszym uslugom Twoja organizacja może przeprowadzić profesjonalną kampanię marketingową/fundraisngową co nie tylko wpłynie korzystanie na tę jedną kampanię, a wpłynie również pozytywanie na pełen obraz Twojej organizacji.
Koszalin
Koszalin
・Skarbonka Orbitalna (grawitacyjna) to ciekawy, oryginalny produkt, rozpoznawalny na terenie całej Polski. W niebanalny sposób pomaga w pozyskiwaniu funduszy. Skarbonka to urządzenie pełniące kilka funkcji: - umożliwa pozyskiwanie dodatkowych wpływów finansowych bez większego zaangażowania - nośnik reklamy zewnętrznej fundacji, stowarzyszenia, organizacji - zabawka edukacyjna, odwzorowująca ruch planet w polu grawitacyjnym
Łódź
Łódź
・Galeria MEOK jest od niedawna nowym miejscem na mapie Łodzi, a już jest miejscem nagrodzonym honorowym tytułem Punktu dla Łodzi 2017 w prestiżowym społecznym plebiscycie. Jest to idealne miejsce do kameralnych warsztatów, szkoleń, spotkań w samym centrum Łodzi niedaleko ul. Narutowicza w podwórku. Zarazem jest to przestrzeń edukacji i inspiracji światem kultury i aktywności prospołecznej. Proponujemy:
Cała Polska
Cała Polska
・Oferujemy bogaty pakiet Web Premium już od 800 zł netto. Oprócz dedykowanej strony internetowej, zbudowanej w oparciu o najnowszą, responsywną technologię w skład pakietu wchodzą atrakcyjne dodatki: - profesjonalny projekt logotypu firmy wykonany w grafice wektorowej - prosty w obsłudze panel administracyjny do zarządzania treścią strony - poprawki do zaproponowanego projektu - instalacja strony na serwerze i podlinkowanie pod domenę
cała Polska
cała Polska
・Drukarnia internetowa WYDRUKUJEMY.TO prowadzona jest przez Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy spółką non-profit założoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”. Oferujemy: * materiały i gadżety promujące organizacje (np. plakaty, wizytówki [https://wydrukujemy.to/wizytowki/], ulotki, pocztówki, kubki reklamowe) * materiały na konferencje i szkolenia (np. notatniki, teczki, długopisy, smycze, identyfikatory)
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam