Promocyjne i marketingowe
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Reklama
Warszawa
Warszawa
・W związku z uruchomieniem portalu aukcyjnego /sztuka , kolekcje/ poszukujemy managera sklepu internetowego. Określenie/wybór asortymentu oraz zarządzanie sprzedażą.
internet
internet
・Warszawa: Startup technologiczny PublBox, oferuje organizacjom pozarządowym darmowy dostęp do swojego serwisu pozwalającego na efektywne zarządzanie Social Media.
Cała Polska
Cała Polska
・W rozsądnych kosztach. Zachęcam do obejrzenia niektóych realizacji: http://bit.ly/ahasterok_portfolio.
Warszawa
Warszawa
・Podejmę się współpracy w zakresie filmów animowanych - filmów informacyjnych ( informujących o działaniach danej branży ) - filmów reklamowych ( reklamujących dany produkt ) - filmów szkoleniowych ( idealne uzupełnienie szkoleń online i stacjonarnych) Ilustracji - Wykonuje ilustracje o dowolnej tematyce które potrzebujecie do waszego biznesu Grafika - wykonuje prace graficzne na potrzeby waszej firmy Zapraszam do współpracy
Cała Polska
Cała Polska
・Chcesz działać dla zrównoważonego rozwoju? Motywujesz ludzi, szczególnie wiosną, kiedy tyle jest do zrobienia? Interesuje Ciebie podnoszenie jakośći życia idącej w parze z jakością naszego otoczenia społecznego i przyrodniczego?
Wejherowo
Wejherowo
・Zapraszamy 12 kwietnia 2018 w Wejherowie na światowe obchody Autyzmu. Zaczynamy Niebieską paradą o 11-ej z Placu Reginy Osowickiej, do Placu Jakuba Wejhera do 18-ej Będą licytacje i zbiórka na indywidualne rehabilitacje dla podopiecznych naszego stowarzyszenia. Mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Coś dla duszy i dla ciała. Na miejscu będą punkty informacji dla rodziców i samych zainteresowanych tematyka autyzmu.
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami współpracy przy projekcie ETEE, który dedykujemy rozwijaniu przedsiębiorczości w różnego rodzaju instytucjach edukacyjnych. O Projekcie
Warszawa
Warszawa
・Grafik z dużym doświadczeniem internetowym i korporacyjnym projektuje: - materiały komunikacji wewnętrznej (instrukcje, regulaminy, materiały szkoleniowe - "lekkostrawna" oprawa graficzna + "zrozumiałe" wykresy, tabele, grafy) - prezentacje (oprawa graficzna) - krótkie komiksy (tzw. "paski", "historyjki") - nadruki na gadżety reklamowe (znajomość specyficznych wymagań w różnych dziedzinach poligrafii) - memy :-)
cała Polska
cała Polska
・Drukarnia internetowa WYDRUKUJEMY.TO prowadzona jest przez Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy spółką non-profit założoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”. Oferujemy: * materiały i gadżety promujące organizacje (np. plakaty, wizytówki [https://wydrukujemy.to/druk-wizytowek/], ulotki, pocztówki, kubki reklamowe) * materiały na konferencje i szkolenia (np. notatniki, teczki, długopisy, smycze, identyfikatory)
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam