Promocyjne i marketingowe
Dodane przedwczoraj
Warszawa
Warszawa
・Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% Waszego podatku – zebrane pieniądze przeznaczymy na realizację planów. O nas: Fundacja im. prof. Mojżesza Schorra powstała w roku 2003. Jej misją jest upowszechnianie historii i kultury Żydów polskich wpisanej w dzieje naszego kraju. Projekty adresujemy do wszystkich – niezależnie od wyznania. W roku 2018 planujemy między innymi:
Polska
Polska
・SLOW PR [http://slowpr.pl] tworzy grupa zaangażowanych ludzi, których łączy wspólny cel - tworzenie przemyślanych, spójnych i innowacyjnych kampanii PR-owych. Uważamy, że dzięki podejściu slow możemy zwiększyć skuteczność i efektywność naszej pracy.
Reklama
Dodane wcześniej
cała Polska
cała Polska
・Oferujemy kompleksową obsługę organizacji pozarządowych w zakresie reklamy. Kreujemy wizerunek od podstaw - poprzez projektowanie i produkcję materiałów reklamowych, zarówno drukowanych, jak i przeznaczonych do publikacji w internecie.
Polska
Polska
・Propsy PR specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych dla trzeciego sektora oraz przedsiębiorców społecznych, a także dla biznesu, zainteresowanego komunikacją opartą o CSR. Jej założycielami są Anna Kiedrzyńska-Tui, wcześniej PR Manager w fundacji Res Publica oraz Bartosz Łopiński, Menadżer Projektów w agencji Świeża Bazylia PR, koordynujący projekty dla klientów biznesowych i spółek giełdowych.
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo! Od 1 stycznia 2018 firma Google zmieniła regulamin Grantów z programu dla organizacji non profit Google Ad Grants. Konta Organizacji, które nie spełniają nowych wymogów są likwidowane. Najważniejsze kryteria nowych zasad programu: * każda kampania musi mieć ustawione kierowanie na obszar geograficznym, w ktrórym działa organizacja, * minimum dwie aktywne grupy reklam w kampanii,
Gdynia
Gdynia
・Szukam stałego zatrudnienia w ogranizacji pozarządowej z którą się utożsamię. Mam doświdczenie w marketingu, ale teraz interesuje mnie wyłącznie trzeci sektor.
Polska
Polska
・Mieliśmy podczas tych warsztatów dużo zabawnych sytuacji: "Proszę Pani, ja wiem, kto to jest osoba niepełnosprawna... To taka, co jeździ samochodem z literą L." Mieliśmy sporo takich, które radowały serce: "A my mamy takiego kolegę, Marcina, w klasie 2a, co ma autyzm, to już wiemy, dlaczego się tak denerwuje hałasami".
Polska, Internet
Polska, Internet
・Witam, jeżeli zainteresowała Cię treść tego ogłoszenia. Oznacza to, że los Twojej Organizacji nie jest Ci obcy.
Polska
Polska
・Oferujemy realizacje filmowe z wykorzystaniem drona (również z możliwością emisji w telewizji) oraz inne działania medialne (przygotowanie publikacji dla prasy i do internetu).
Jędrzejów
Jędrzejów
・Przekaż 1% od podatku dla Powiatowego Związku Emerytów Rencistów i Iwalidów w Jędrzejowie na działalność charytatywną KRS 0000462285
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam