Promocyjne i marketingowe
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, Fundacja MiR jest organizacją działającą na rzecz osób niewidomych i słabowidzących. Od kwietnia tego roku prowadzimy stronę internetową o charakterze informacyjnym, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania serwis odwiedziło 3005 osób zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Codziennie dbamy oto, by treści na niej zamieszczane były zawsze aktualne i rzetelnie sprawdzone.
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・W książce „Miłość większa od wiary, czyli Bóg uzdrawia po znajomości” dowiecie się jak otworzyć się na Boży dar miłości i z kim załatwić sobie szczęśliwe życie. Tak jak kawałki potłuczonego kubka można ułożyć w pomysłowe kształty, tak życiu rozbitemu grzechem, słabemu i popękanemu, można nadać głęboki sens.
Warszawa
Warszawa
・Celem autora cyklu książek jest pokazać Czytelnikowi, że Biblia jest kopalnią przykładów i pomysłów, które mogą pomóc każdemu liderowi w wypracowaniu jego własnej wizji idealnego przywództwa i osobistego stylu zarządzania ludźmi.
Warszawa
Warszawa
・Polecamy książkę, która opowiada o recydywiście, którego los może się jeszcze odmienić. Wybitna działaczka społeczna, Marina Hulia, zdradza najintymniejsze epizody ze swojego osobistego życia i wciąż żywi nadzieję, że jej miłość może uleczyć człowieka, który nie jest jej obojętny "Recydywista" nie jest tkliwą historią o wzajemnej miłości z obowiązkowym happy endem. To jest opowieść o zrastaniu się z więzieniem i o tęsknocie za wolnością.
Gdańsk
Gdańsk
・Dwustronnie drukowane ulotki A6 fullcolor z projektem w cenie. Oferta promocyjna 2000 ulotek w cenie 149 złotych Ostatnie zlecenia dla GL KOD Wejherowo i ulotka Partii Zieloni
cała Polska
cała Polska
・Witam Jesteśmy drukarnią z dużym doświadczeniem na rynku poligraficznym. Dysponujemy maszynami cyfrowymi o świetnej jakości (przy niższych nakładach), a także maszynami offsetowymi do większych zleceń. Na zlecenie klienta przygotowujemy projekty, bądź też drukujemy z materiałów powierzonych. Jesteśmy przyjazną małą drukarnią o dobrej jakości i przystępnych cenach. U nas jest naprawdę indywidualne podejście do klienta.
cała Polska
cała Polska
・Drukarnia internetowa WYDRUKUJEMY.TO prowadzona jest przez Dalej Razem sp. z o.o. Jesteśmy spółką non-profit założoną przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem”. Oferujemy: * materiały i gadżety promujące organizacje (np. plakaty, wizytówki, ulotki, pocztówki, kubki reklamowe) * materiały na konferencje i szkolenia (np. notatniki, teczki, długopisy, smycze, identyfikatory)
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam