Studia
Dodane przedwczoraj
Siedlec Trzebnicki
Siedlec Trzebnicki
・Terminy : 02-04.03.2018 OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ NZOZ NADZIEJA w Siedlcu Trzebnickim k/Wrocławia zaprasza: tel. 502136039 specjalistów psychoterapii uzależnień lub osoby w trakcie uzyskiwania certyfikatu, psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów lub osoby w trakcie szkoły psychoterapeutycznej. Szczegółowe informacje w załączniku.
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Rozpoczęły się zapisy do Szkoły Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego. To propozycja dla osób, które chcą zostać skutecznymi nauczycielami języka polskiego lub matematyki. W roku akademickim 2018/2019 studia będą bezpłatne. Rekrutacja trwa do 2 kwietnia.
Warszawa
Warszawa
・Szkoła Asystentów Rodziny! Kto chciałby zdobyć zawód asystenta rodziny lub kto chciałby zwiększyć swoje kompetencje w pracy z rodzinami? Program 230-godzinnego szkolenia jest zatwierdzony decyzją Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Nr 3/2017/Ar. Efektywne metody komunikacji i nawiązywania relacji z rodzinami. Motywowanie. Skupienie na rozwiązaniach. Budzenie optymizmu i nadziei. Nowoczesne narzędzia. Trening interpersonalny.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam