Studia
Reklama
Kraków
Kraków
・Trwa nabór na roczne studia podyplomowe "Fundusze Unii Europejskiej: pozyskiwanie i rozliczanie" w Instytucie Europeistyki UJ. Program studiów obejmuje 200 godzin dydaktycznych (2 semestry). Zajęcia prowadzone będą w soboty i niedziele (średnio co dwa tygodnie) w centrum miasta. Program studiów obejmuje: 1) Budżet i polityka regionalna UE (15h) 2) Fundusze unijne w Polsce na 2014-2020 propozycje na lata 2021-2027 (20h)
Katowice
Katowice
・Do 15 listopada 2018 roku trwa nabór na studia podyplomowe LIDER realizowane w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Warszawa
Warszawa
・Do końca października można składać wnioski do programu stypendialnego Fundacji Kościuszkowskiej na rok akademicki 2019/20. Fundacja Kościuszkowska przyznaje środki na granty badawcze studia, badania oraz staże dydaktyczne w uniwersytetach i innych instytucjach kształcenia wyższego w USA. Dodatkowo, z okazji przypadającego w 2019 r. stulecia relacji między Polską a USA przyznana będzie też specjalna nagroda Centennial Award.
Koszalin
Koszalin
・TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI Twoje kwalifikacje i kompetencje: https://youtu.be/lQdu4lGW2qg [https://youtu.be/lQdu4lGW2qg] Jesteś pracownikiem placówki edukacyjnej, terapii, rehabilitacji i opieki osób niepełnosprawnych w Polsce - POSIADASZ ODPOWIEDNIE KWALIFIKACJE ZAWODOWE- jeżeli NIE zapraszamy Cię na DARMOWE KSZTAŁCENIE w zawodzie TERAPEUTA ZAJĘCIOWY Szczegółowe informacje:
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam