Przejdź do treści głównej

Wsparcie juniorskiej druży piłkarskiej [Cała Polska]

autor(ka): Ilona Lasecka
2017-03-17, 12:23

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Abi, zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości sponsorowania/przekazania darowizny dla juniorskiej drużyny piłkarskiej AKADEMIA ABI.

Bardzo prosimy o przeczytanie całej prośby, ponieważ oprócz satysfakcji będzie to również wspaniała promocja i reklama Państwa firmy.

Krótka informacja na temat działalności drużyny:

AKADEMIA ABI jest nowo powstałą drużyną piłkarską na terenie powiatu kutnowskiego (gmina Krośniewice) i tworzą ją dzieci w przedziale wiekowym 10-13 lat. Drużyna ta powstała dzięki projektowi: „Akademia Abi – aktywne dziecko to zdrowy dorosły” realizowanemu przez Fundację Abi, a sfinansowanego przez Fundację PZU. Dzieci w ramach projektu trenują od listopada 2016 do listopada 2017r., (oczywiście drużyna będzie istnieć i trenować również po zakończeniu projektu) a w najbliższym czasie juniorscy zawodnicy rozegrają też kilka meczy sparingowych w powiecie kutnowskim.

Niestety drużyna nie posiada kompletów piłkarskich, żeby móc identyfikować się jako jedna drużyna. W związku z powyższym chcielibyśmy zakupić dla tej drużyny stroje piłkarskie, które pomogą dzieciom poczuć większą przynależność do grupy, poczuć się prawdziwą drużyną piłkarską a przede wszystkim każde dziecko dzięki temu zostanie docenione. Drużyna liczy 25 osób, a średnia cena kompletu piłkarskiego wynosi 100 zł (w skład kompletu wchodzi koszulka, spodenki oraz getry z sublimacją loga, napisów oraz dodatkowo komplety dla bramkarzy).

W związku z powyższym potrzebujemy wsparcia w kwocie 2 500zł na zakup strojów dla całej drużyny i liczymy tutaj na Państwa wsparcie.

W zamian za sponsoring możemy zaoferować:
• umieszczenia logo/nazwy firmy na strojach piłkarskich
• ekspozycję logo/nazwy firmy oraz promocję na oficjalnej stronie internetowej Fundacji Abi oraz social mediach fundacyjnych
• informację o sponsoringu w mediach lokalnych • reklamę Państwa firmy na portalu budnet.pl - portal z branży budownictwa, przykładowe propozycje reklamy to: możliwość wysłania mailingu do ponad 33 000 subskrybentów portalu budnet.pl bądź zamieszczenia artykułów sponsorowanych na temat Państwa działalności na portalu www.budnet.pl, bądź też baner reklamowy. Bądź też inna forma reklamy - do ustalenia. • certyfikat z podziękowaniem

Szanowni Państwo dodatkowa korzyść dla Państwa to możliwość odliczenia przekazanej darowizny od podatku :)

Jesteśmy otwarci również na inne sposoby promocji, z przyjemnością zaprezentujemy przedstawione propozycje na spotkaniu a także wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi rozwój sportowy dzieci i jeszcze bardziej zintegruje drużynę i zachęci dzieci do treningów i aktywności fizycznej.

Treningi, które będą trwały cały czas być może jeszcze w tym roku zaowocują udziałem Akademii Abi w rozgrywkach ligowych Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

Zapraszam do zapoznania się z grupą dzieci, dla których chcemy zakupić stroje piłkarskie, na fanpage Fundacji Abi w albumie: - "Akademia Abi" https://www.facebook.com/pg/fundacjaabi/photos/?tab=album&album_id=1825441807745450

Będziemy wdzięczni za szanse jaką dadzą Państwo dzieciom z Akademii Abi. W zamian za oferowaną pomoc postaramy się o jak najlepszą reklamę Państwa firmy.

Z wyrazami szacunku,

Ilona Lasecka

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Cała Polska
Ważność ogłoszenia: od 2017-03-17 do 2017-05-16
Organizator:

Fundacja Abi

Adres:

Wola Nowska 38, 99-340 Wola Nowska, woj. LD

KRS:

0000576141

E-mail:

fundacjaabi@gmail.com

Www:

http://www.fundacjaabi.pl 

tagi

  • łódzkie
  • WESPRZYJ ORGANIZACJĘ