Przejdź do treści głównej

Praca specjalista ds. rehabilitacji [Poznań]

autor(ka): Maja Olędzka
2017-03-17, 12:43

Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Koniczynka" zatrudni fizjoterapeutę- praca z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, niepełnosprawnymi ruchowo, z epilepsją, mózgowym porażeniem dziecięcym, sprzężonymi niepełnosprawnościami

Opis stanowiska:

- terapia manualna

- zajęcia ogólnorozwojowe

- fizjoterapia indywidualna

- fizjoterapia grupowa

- tworzenie indywidualnych programów terapii

- współpraca z pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego

- prowadzenie dokumentacji pacjentów zgodnie z wymogami placówki

Wykształcenie: wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii bądź rehabilitacji ruchowej (w tym licencjat), średnie zawodowe kierunkowe w zakresie fizjoterapii bądź rehabilitacji ruchowej

Godzin pracy tygodniowo: 30 (3/4 etatu)

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie: 2000-2100 brutto

Dodatkowe wymagania i umiejętności:

  • mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (staże, zatrudnienie)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność organizacji pracy, planowania i koordynacji własnych działań
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Miejsce: Poznań
Ważność ogłoszenia: od 2017-03-17 do 2017-04-30
Organizator:

Stowarzyszenie Ludzi z Epilepsją, Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół "Koniczynka"

Adres:

Swoboda 22 lok. 24, 60-391 Poznań, woj. WP

Tel.:

512278321

Faks:

61 867 30 41

m.oledzka.koniczynka@gmail.com

Www:

tagi

  • PRACA OFEROWANA
  • wielkopolskie