Przejdź do treści głównej

Pedagog, fizjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, asystent osoby niepełnosprawnej, pielęgniarka [Gmina Wiązowna]

autor(ka): Barbara Życińska
2017-03-17, 13:24

Poszukujemy osób z wykształceniem (również osoby w trakcie studiów ) pedagogicznym, terapeutycznym, pielęgniarki, oligofrenopedagogów, fizjoterapeutów, terapeutów zajeciowych, asystentów osób niepełnosparwnych itd.

Region: Obszar Gminy Wiązowna

Opis stanowiska:

  • świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania dla dzieci z niepełnosprawnościami
  • świadczenie usług asystenckich na rzecz osób z niepełnosprawnosciami

Zakres usług:

- uczenie umiejętnosci niezbędnych do samodzielnego życia

- interwencja i pomoc rodzinie

- pomoc w kwestiach urzędowych

- pomoc w gospodarowaniu pieniędzmi

- wspomaganie rozwoju

itd.

Wymagane:

- kwalifikacje do wykonywania zawodu lub osoba w trakcie studiów (szkoły policealnej)

- w przypadku usług asystenckich niezbędny kurs pierwszej pomocy

Oferujemy:

- pracę na umowę zlecenie

- liczba godzin pracy do ustalenia (elastycznyc grafik dostosowany do potrzeb )

- dni i godziny pracy do ustalenia

- obszar pracy - teren Gminy Wiązowna - dokładna lokalizacja do ustalenia

- możliwość zaliczenia praktyk studenckich oraz zdobycia doświadczenia zawodowoego

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV na adres

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Miejsce: Gmina Wiązowna
Ważność ogłoszenia: od 2017-03-17 do 2017-03-31
Organizator:

Pracownia Psychologiczna, Lawina Pomysłów

Adres:

Radiówek , , 05-462 Radiówek, woj. mazowieckie

jb.projektasystent@gmail.com

tagi

  • mazowieckie
  • STAŻE