Przejdź do treści głównej

Piszemy wnioski za darmo, szukamy partnerów NGO [cała Polska]

autor(ka): Sebastian Skórski
2017-03-24, 13:15

Organizacja specjalizująca się w pozyskiwaniu środków UE poszukuje do współpracy organizacji pozarządowej (fundacji, stowarzyszenia, itp.) z terenu całej Polski. Mile widziane województwo lubelskie i sąsiednie (mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, podlaskie).

Warunek konieczny: organizacja musi posiadać obrót/przychód (liczy się również przychód z dotacji i subwencji) za ostatni zamknięty rok obrotowy w wysokości ok. 0,5 mln zł lub wyższy.

Poniżej główne założenia ewentualnej współpracy:

1. Naszym zadaniem jest przygotowywanie dla Państwa wniosków o dotacje, dostosowanych do Państwa potrzeb.

2. Przygotowanie wniosków jest dla Państwa zupełnie bezkosztowe - my zajmujemy się przygotowaniem całej koncepcji, budżetu, harmonogramu i przedkładamy do Państwa akceptacji.

3. Współpraca może być zawarta na okres dłuższy, nie będzie to współpraca zawarta dla jednego wniosku o dofinansowanie. Będzie polegała na składaniu większej ilości projektów, żeby zmaksymalizować szansę wygrania dotacji.

4. Składane projekty będą projektami miękkimi, czyli będą dotyczyły różnego rodzaju kursów, warsztatów, szkoleń, doradztwa, staży, wsparcia psychologicznego itd.

5. Dzięki 12-letniemu doświadczeniu naszej kadry w projektach UE jesteśmy w stanie zrealizować różne projekty oraz pomóc Państwu w realizacji projektu po wygraniu dotacji.

W związku z tym, że nabory wniosków, w których mogą Państwo aplikować są już uruchomione, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu, żebyśmy mogli przedstawić Państwu szczegóły naszej oferty. Do pozyskania są naprawdę duże środki.

Chętnie również usłyszymy Państwa potrzeby, wtedy poszukamy pod nie konkretnego konkursu.

Dalsze szczegóły tylko przez e-mail:

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: cała Polska
Ważność ogłoszenia: od 2017-03-24 do 2017-04-30

tagi

  • PARTNER DO PROJEKTU