Przejdź do treści głównej

Zostań Partnerem! Prasko-Południowe Prezentacje 10 czerwca - piknik NGO [Warszawa]

autor(ka): Monika Sejbuk-Radziwonka
2017-04-03, 11:05

Szanowne Organizacje pozarządowe!

Jak co roku, już po raz ósmy, serdecznie zapraszamy do udziału w Pikniku Lokalnych Organizacji Pozarządowych - Prasko-Południowe Prezentacje, który odbędzie się 10 czerwca 2017 r. w godzinach 12:00-19:00 w Parku nad Balatonem.

„Prezentacje” to wydarzenie współorganizowane przez całe środowisko lokalnych organizacji pozarządowych i instytucji w Dzielnicy Praga-Południe, ale do wystawienia się na pikniku zapraszamy również organizacje z Warszawy i okolic.

W ramach współpracy możecie wystawić swoje stoisko z aktywnościami i/lub zaprezentować swoje działania na scenie. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i propozycje!

Pokażmy wspólnie mieszkańcom Warszawy, jak wiele istotnych rzeczy robią dla nich organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe! Chcemy zaprosić warszawiaków do udziału w angażujących aktywnościach, organizowanych przez NGO-sy i instytucje, dzięki którym poznają bliżej nasze działania. Zapraszamy Was do włączenia się w tworzenie programu „Prasko-Południowych Prezentacji” i zaproponowania różnego typu zajęć w dowolnej formule. Mogą to być np. warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych, różnego rodzaju gry i zabawy, quizy i tym podobne.

Liczymy na Wasze wsparcie! Aby zgłosić się do PPP wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy (proszę o maila, to prześlę go do zainteresowanych) i najpóźniej do 28 kwietnia odesłąć go na adres:

Jeżeli wcześniej będziecie chcieli żeby zarezerwować miejsce dla Waszej organizacji - napiszcie proszę krótkiego maila.

W przypadku pytań - zapraszam do kontaktu!

Impreza ma charakter niekomercyjny, udział w niej jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram będzie zależał od nas! – od tego jakie aktywności przygotują NGO-sy i instytucje samorządowe.

Projekt jest współfinansowany przez Udząd Dzielnicy Praga-Południe.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-04-03 do 2017-06-03
Organizator:

Fundacja Zwalcz Nudę

Adres:

Kickiego 1, 04-373 Warszawa-Praga-Południe, woj. mazowieckie

Tel.:

537 298 110

E-mail:

monika@zwalcznude.pl

Www:

http://zwalcznude.pl 

tagi

  • PARTNER DO PROJEKTU
  • Warszawa