Przejdź do treści głównej

Gabinet psychologiczny na godziny lub pasma. Recepcja i poczekalnia [Warszawa]

autor(ka): Monika Kobus
2017-04-07, 14:07

Jeżeli jesteś psychiatrą, psychologiem, psychoterapeutą, coachem, seksuologiem, mediatorem lub dietetykiem serdecznie zapraszamy do współpracy. Wynajmujemy gabinety na terapię i spotkania, indywidualne oraz grupowe, w kameralnym domu na Starym Żoliborzu.

5 minut na piechotę od stacji metra Plac Wilsona, 1 minutę od przystanku autobusowego i tramwajowego. Istnieje możliwość prowadzenia zajęć w ogrodzie. Obecnie wynajmujemy gabinety od poniedziałku do środy do godziny 16.00 oraz w czwartki i piątki przez cały dzień. Dostęp do internetu, kawa, herbata, recepcja. Cena od 20zł za godzinę (przy wynajmie na godziny). Zapraszamy!

*****

OFERTA PARTNERA

Dla psychologa / psychoterapeuty / psychiatry / coacha / logopedy / dietetyka Doskonała lokalizacja - 5 min spacerem od metra "Dw Wileński"/tramwaju/autobusu, 6 min od dworca Warszawa Wschodnia, bezpłatna strefa parkowania.

Wynajmę gabinety na atrakcyjnych warunkach finansowych na Pradze przy ul. Białostockiej, nieopodal CH Wileńska i nowej stacji metra "Dw Wileński". Każdy gabinet jest po generalnym remoncie, nowy wystrój.

Oferuję: - gabinet na wyłączność w wybranym dniu tygodnia

- cztery gabinety do wyboru

- jasne zasady, życzliwą atmosferę

- dla osób nawiązujących dłuższą współpracę możliwość reklamy na www

Cena wynajęcia gabinetu: - wybrany dzień w tygodniu 260,00 zł/ miesiąc (gabinety 1,2,4) - wybrany dzień w tygodniu 230,00 zł/ miesiąc (gabinet 3)

Serdecznie zapraszam! TEL 531 195 465

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-04-07 do 2017-05-11
Tel.:

792 756 100

E-mail:

monika.kobus@sensiinstitute.com

tagi

  • LOKALE
  • mazowieckie
  • Warszawa