Przejdź do treści głównej

Asystentka/Asystent administracyjno-handlowy [Poznań]

autor(ka): Aleksandra Świątczak
2017-04-20, 14:26

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz przedstawianie oferty REFA w celu pozyskiwania nowych klientów
  • opieka nad szkoleniami od strony logistycznej (organizacja sali szkoleniowej, cateringu, współpraca z wykładowcami, przygotowanie materiałów szkoleniowych)
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania konieczne do spełnienia:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności programów pakietu MS Office, w tym formatowanie tekstu, tworzenie korespondencji seryjnej (MS Word), tworzenie formuł (MS Excel)
  • przynajmniej trzyletnia praktyka zawodowa na stanowiskach o podobnym profilu.

Dodatkowym atutem będzie:

. znajomość dwóch języków: niemieckiego i angielskiego

. znajomość specyfiki przedsiębiorstw produkcyjnych

. znajomość teorii i praktyki organizacji pracy, szczególnie normowania czasu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym pod adres:

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Miejsce: Poznań
Ważność ogłoszenia: od 2017-04-20 do 2017-05-31
Organizator:

Stowarzyszenie REFA Wielkopolska

Adres:

Rubież 46 lok. C5, 61-612 Poznań, woj. WP

Tel.:

61 827 94 10

Faks:

61 827 94 11

szkolenia@refa.pl

Www:

tagi

  • PRACA OFEROWANA
  • wielkopolskie