Przejdź do treści głównej

Pedagog / Psycholog [Kraków]

autor(ka): Katarzyna Pelczar
2017-04-21, 14:27

Środowiskowy Dom Samopomocy „Klub Aktywności”, ul. Aleksandry 1 w Krakowie prowadzony przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół „Ognisko” poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

PEDAGOG / PSYCHOLOG

Umowa o pracę - 1 etat

ŚDS jest ośrodkiem wsparcia dziennego dla osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnościami sprzężonymi.

Miejsce pracy: ŚDS „Klub Aktywności”, ul. Aleksandry 1 w Krakowie

Do głównych zadań Pedagoga / Psychologa należeć będzie:
- praca z osobami z zachowaniami trudnymi,
- wspieranie osób niepełnosprawnych w czynnościach samoobsługowych,
- prowadzenie zajęć, asystowanie i pomoc uczestnikom podczas zajęć w ŚDS oraz wyjść poza ośrodek oraz towarzyszenie uczestnikom podczas zajęć na basenie,
- prowadzenie wymaganej dokumentacji,
- współpraca z innymi pracownikami ośrodka przy realizacji celów terapeutycznych uczestników, - umiejętność pracy w zespole, - gotowość do wykonywania drobnych prac konserwacyjnych, technicznych i porządkowych

Od kandydata/tki dodatkowo oczekujemy: odpowiedzialności, punktualności, kreatywności, odporności psychicznej i kondycji fizycznej umożliwiającej codzienne towarzyszenie osobom z ograniczeniami w poruszaniu się.

Na stanowisku Pedagog / Psycholog obowiązują następujące wymagania formalne: - wykształcenie kierunkowe (psychologiczne, pedagogiczne), mile widziane kwalifikacje asystenta osoby niepełnosprawnej, tytuł terapeuty zajęciowego - udokumentowane doświadczenie (min. 6 miesięcy) w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem i sprzężeniami

Oferujemy rozwijającą i wartościową pracę na rzecz drugiego człowieka w zgranym zespole będącym częścią prężnie działającej organizacji pozarządowej o ponad 20-letnim doświadczeniu w pracy na rzecz osób z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentów aplikacyjnych w formie cv i listu motywacyjnego drogą e-mailową na adres: i/lub osobiście ul. Aleksandry 1 w Krakowie.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ChSON „Ognisko” zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”.

Na oferty czekamy do dnia 28.04.2017 r.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia spełniające wymagania formalne, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu i ŚDS „Klub Aktywności” na stronie internetowej www.ognisko.org.pl.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Kraków
Ważność ogłoszenia: od 2017-04-21 do 2017-04-28
Organizator:

Chrześcijańskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Ich Rodzin i Przyjaciół "Ognisko"

Adres:

Lubelska 21, 30-003 Kraków, woj. MA

Tel.:

12 423 12 31

Faks:

12 422 96 38

E-mail:

biuro@ognisko.org.pl

Www:

http://www.ognisko.org.pl 

tagi

  • małopolskie
  • PRACA OFEROWANA