Przejdź do treści głównej

Wirtualne Biuro w Kwidzynie [Kwidzyn]

autor(ka): Małgorzata Stypuła
2017-05-05, 08:32

Wirtualne biuro to usługa dla firm, które nie chcą rejestrować firmy pod domowym adresem, chcą otworzyć filie firmy w Kwidzynie, potrzebują adresu dla potrzeb KRS, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze !!!

Wirtualne Biuro oferuje wszelkie usługi dostępne w tradycyjnym biurze, jednak bez konieczności inwestowania środków finansowych na wyposażenie biura, eksploatacje, umowy na długoterminowy wynajem, kosztów zatrudnienia pracowników.

My umożliwiamy przedsiębiorcy założenie i prowadzenie swojego biznesu pod prestiżowym adresem za znacznie mniejszą kwotę niż cena wynajmu lokalu.

Oferujemy Państwu możliwość rejestracji firmy / spółki w biurowcu w centrum Kwidzyna - w Centrum Finansowo Biurowym ul. Chopina 26

przydatne informacje o Kwidzynie:

Kwidzyn – miasto usytuowane w południowo – wschodniej części województwa pomorskiego, leży na pograniczu Pojezierza Iławskiego.

Kwidzyn to miasto z tradycjami, przepełnione lokalnym patriotyzmem - mimo to prędkość, z jaką się rozwija, mogłaby być wzorem dla wielu innych polskich miast.

Zainwestuj w Kwidzynie

i dołącz do międzynarodowych przedsiębiorstw takich jak: International Paper – Kwidzyn., Jabil Circuit Poland, Lacroix Electronics, Plati Polska, LEMAHIEU Polska, Knauf Pack, Pamapol, Kompap, Modex, MIX, Iglotech, Tor Pal.

Kwidzyn to Twoja szansa na rozwój

niedawno oddany nowoczesny most przez rzekę Wisłę stanowi bardzo ważne połączenie Kwidzyna z głównymi drogami krajowymi oraz autostradą A1, która oddalona jest od Kwidzyna zaledwie o 15 km.

Lokalizacja

Nasze biuro znajduje się w samym centrum miasta na tak zwanej przez mieszkańców Kwidzyna ulicy,, bankowej” - zaraz obok ulicy Kopernika , uznanej za ulicę galerii handlowych.

Samo biuro mieści się w biurowcu Centrum Finansowo Biurowym, w którym swoje siedziby mają adwokaci, szkoły językowe, lokalne media, doradcy księgowi, ubezpieczeniowi, gabinety medyczne.

Twój adres w tak prestiżowej lokalizacji na pewno zwróci uwagę kontrahentów.

W samym centrum miasta znajduje się wiele ważnych placówek, kawiarni, restauracji. Oprócz wirtualnego biuro posiadamy sale na wynajem: przestronną salę konferencyjną, oraz bardziej kameralną salę idealną do spotkań biznesowych czy negocjacji.

Zapraszamy do współpracy

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Kwidzyn
Ważność ogłoszenia: od 2017-05-01 do 2017-06-30
Organizator:

Agencja Medialna

Adres:

Chopina 26, 82-500 Kwidzyn, woj. pomorskie

Tel.:

55 307 06 57

E-mail:

biuroreklam@gazeta.pl

tagi

  • LOKALE
  • pomorskie