Przejdź do treści głównej

Fundacja DKMS zatrudni studentów do wsparcia Działu Medycznego! [Warszawa]

autor(ka): Martyna Maciszewska
2017-05-19, 16:42

Fundacja DKMS (organizacja pożytku publicznego) jest największym ośrodkiem Dawców szpiku i komórek macierzystych w Polsce z ponad milionem zarejestrowanych Dawców. Została założona w 2008 roku, jest członkiem międzynarodowej grupy DKMS, która przewodzi w walce z nowotworami krwi - posiada ponad 7 mln zarejestrowanych Dawców na całym świecie. Każdego dnia, co najmniej 18 pacjentów otrzymuje komórki macierzyste i tym samym szansę na drugie życie od Dawców z baz DKMS.

Misją DKMS jest pomoc tak wielu pacjentom jak to tylko możliwe poprzez rekrutowanie, utrzymywanie kontaktu i motywowanie Dawców komórek macierzystych w Polsce.

Fundacja DKMS jest dynamiczną, wciąż rozwijającą się organizacją. Nasz zespół jest wysoce wykwalifikowany i oddany swojej pracy.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację!

Dział Medyczny Fundacji DKMS poszukuje

STUDENTÓW DO WSPARCIA DZIAŁU MEDYCZNEGO

miejsce pracy: Warszawa

województwo: mazowieckie

Zakres zadań asystenta działu medycznego obejmie:

  • wsparcie koordynatorów ds. dawców po pobraniu komórek macierzystych i szpiku
  • współpraca z klinikami pobrań i ośrodkami transplantacyjnymi w Polsce i na świecie
  • kontakt z placówkami medycznymi
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • wyższe wykształcenie medyczne, biologiczne lub biotechnologiczne lub ostatnie lata studiów tych kierunków
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność koordynowania wielu zadań równocześnie
  • dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami
  • przyjazne prowadzenie rozmów telefonicznych
  • znajomość obsługi komputera (środowisko MS Office) i urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Fundacji

Oferujemy:

  • pracę biurową ok. 35 - 40 godzin w tygodniu,
  • możliwość rozwoju osobistego w szybko rozwijającej się Fundacji działającej w międzynarodowym środowisku
  • pracę w wysoko zmotywowanym zespole i miłej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV w języku polskim i angielskim w formacie PDF lub DOC na adres: oraz

(dodając nazwę stanowiska w tytule)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty. Pozostałym kandydatom bardzo dziękujemy za zainteresowanie.

Fundacja DKMS ul. Altowa 6/9, 02-386 Warszawa

W celu uzyskania większej ilości informacji o DKMS i rejestracji jako dawca komórek macierzystych, odwiedź www.dkms.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”

Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-05-19 do 2017-07-18
Organizator:

Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska

Adres:

Altowa 6 lok. 9, 02-386 Warszawa, woj. mazowieckie

Tel.:

22 331 01 47

kontakt@dkms.pl

Www:

tagi

  • mazowieckie
  • PRACA OFEROWANA
  • Warszawa