Przejdź do treści głównej

Koordynator ds. Projektów EFS [Poznań, Legnica]

autor(ka): Małgorzata Pajak
2017-06-02, 14:01

W związku z partnerskim realizowaniem nowych projektów w wielu województwach oraz poszerzaniem specjalistycznej kadry pracowniczej, prowadzimy stały nabór osób zainteresowanych współpracą.

Obecnie poszukujemy

kandydatek i kandydatów na stanowisko

Koordynator Projektów EFS

OCZEKUJEMY:
•Wykształcenia wyższego,
•Min. 2-letniego praktycznego doświadczenia w projektach EFS,
•Realizacji projektów w Nowej Perspektywie 2014-2020,
•Praktyczna umiejętność tworzenia dokumentów, umów cywilno-prawnych, formularzy, zestawień,
•Obsługi pakietu MS Office, •Umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,

ZAKRES ZADAŃ:
•Koordynowanie i zarządzanie projektem EFS (RPO, POWER, Dotacyjne, Szkoleniowe),
•Sporządzanie umów, formularzy oraz dokumentacji projektowej,
•Rekrutacja uczestników, promocja projektu, prowadzenie ewidencji,
•Nadzór nad prawidłową realizacją projektu zgodnie z ustalonym budżetem i harmonogramem,
•Monitoring i odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pracy podwykonawców,
•Inicjowanie i weryfikowanie potrzeb wprowadzania zmian do wniosków o dofinansowanie,
•Weryfikowanie prawidłowości sporządzania wniosków o płatność, •Współpraca z działem rozliczeń i księgowości,

OFERUJEMY:
•Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,
•Profesjonalny system szkoleń,
•Umowę o pracę (forma współpracy do uzgodnienia),
•Niezbędne narzędzia pracy,
•Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE, •Wsparcie merytoryczne Kierownika.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)". Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres: podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska i lokalizację.

Miejsce: Poznań, Legnica
Ważność ogłoszenia: od 2017-06-01 do 2017-08-02
Organizator:

Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra "Bioderko"

Adres:

Jagiellońska 3, 64-800 Chodzież, woj. WP

Tel.:

501 950 470

rekrutacja@wirpe.pl

Www:

tagi

  • dolnośląskie
  • PARTNER DO PROJEKTU
  • wielkopolskie