Przejdź do treści głównej

Polska przebojem za granicą - film o różnorodności turystycznej [Białystok]

autor(ka): Ewa Petelska
2017-07-03, 09:58

Wspaniali darczyńcy i wolontariusze, zapraszamy do współfinansowania, działalności wolontariackiej oraz wsparcia technicznego przy realizacji projektu, dzięki któremu przybliżymy obcokrajowcom nasz kraj. Fundacja Piękna Nasza, zamierza wyprodukować film promujący turystykę w Polsce, adresowany do turystów zza granicy. Chcemy pokazać walory turystyczne co najmniej kilku województw, łącząc piękno polskiej natury z usługami turystycznymi na wysokim, ale i nieco niższym poziomie, czyli "dla każdego coś dobrego". Nie chcemy ograniczać tych atrakcji jedynie do sezonu letniego, ale pokazać, że również jesienią, zimą i wiosną można świetnie spędzać tu czas.Film tłumaczony w kilku, najbardziej popularnych językach świata, będzie turystyczną wizytówką Polski. Pomysł na produkcję zrodził się pod wpływem zainteresowania portali turystycznych spoza Polski. Turystyka jest dość trudnym tematem, kiedy mamy na myśli zintegrowaną działalność lokalną, tym bardziej w przedsięwzięciu ogólnopolskim. Dlatego tym bardziej liczymy na wsparcie wszystkich, którym dobro turystyki leży na sercu. Każda, najmniejsza wpłata,pomoc wolontariuszy, osób dysponujących wiedzą o miejscach ciekawych, samorządy poszczególnych województw oraz organizacje działające na rzecz turystyki, w tym POT, będzie nieoceniona, ale nie niedoceniona przez Fundację.

Środki pozykane od Państwa przeznaczone zostaną na prace przy produkcji filmu oraz emisję promocji ... i tu będziemy zależni od zebranych funduszy, w krajach europejskich i nie tylko.

Nasza Fundacja jest nowo powstałą organizacją, ale wiedzę potrzebną do realizacji produkcji budujemy od 1,5 roku. Dotąd podjęliśmy się pomocy w organizacji wyjazdów na wakacje i ferie dzieciom z dwóch Domów Dziecka w Białymstoku ( Jedynka i Dom Pod Modrzewiem). Złożylismy również dwie oferty na projekty, w tym: jedna mająca na celu aktywizację osób starszych w Mieście Białystok,oraz druga, konkurs na wytypowanie przez internautów atrakcji turystycznych na Podlasiu- czekamy na rozpatrzenie.

Poprzez te i przyszłe działania, Fundacja chce oddać hołd polskiej naturze i podmiotom turystycznym, to piękno wspierajacym.

Zapraszamy serdecznie do współudziału w tym ciekawym projekcie, który przyniesie wiele korzyści i satysfakcji!

Konto Fundacji:

Raiffeisen Polbank:

75 1750 0012 0000 0000 3726 7996

W tytule przelewu- darowizna

Z wyrazami szacunku w imieniu Fundacji "Piękna Nasza"

Ewa Petelska- Prezes

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Białystok
Ważność ogłoszenia: od 2017-07-02 do 2017-09-02
Organizator:

Fundacja Piękna Nasza

Adres:

Storczykowa 22/20, 15-644 Białystok, woj. Podlaskie

Tel.:

518204446

KRS:

0000676483

E-mail:

fundacjapieknanasza@gmail.com

tagi

  • podlaskie
  • WESPRZYJ ORGANIZACJĘ