Przejdź do treści głównej

Specjalista ds. obsługi projektu [Opole, Kołobrzeg, Wejherowo]

autor(ka): Ewa Soroka
2017-08-11, 14:56
Specjalista ds. obsługi projektu

Region: zachodniopomorskie, pomorskie, opolskie Numer referencyjny: SDOP/08/2017 Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z kierownikiem projektu;
  • realizacja projektów zgodnie z wymogami;
  • rekrutacja uczestników projektu;
  • organizacja poszczególnych form wsparcia;
  • opracowanie merytoryczne materiałów promocyjno-rekrutacyjnych;
  • działania promocyjne w tym współpraca z mediami;
  • ustalanie grafików spotkań;
  • monitorowanie wydatków ponoszonych w okresie realizacji projektu pod kątem ich zgodności z przyjętym budżetem;
  • odpowiedzialność za dokumentację związaną z projektem;
  • współpraca z wykonawcami, zleceniobiorcami;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w realizacji projektów unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • bardzo dobra znajomość MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B. lub chęć do odbywania podróżny służbowych środkami komunikacji publicznej;
  • znajomość rynku szkoleniowego;
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywność;
  • sumienność, skrupulatność;

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • narzędzia pracy: laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,
  • możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp.

Miejsce: Opole, Kołobrzeg, Wejherowo
Ważność ogłoszenia: od 2017-08-11 do 2017-08-31
Organizator:

Fundacja Atria

Adres:

ul. Grunwaldzka 21 , 60-783 Poznań,

tagi

  • opolskie
  • pomorskie
  • PRACA OFEROWANA
  • zachodniopomorskie