Przejdź do treści głównej

Stowarzyszenie „Modrzew” poszukuje Doradcy Kluczowego [Świdnik]

autor(ka): Anna Abramek-Madejska
2017-09-12, 13:56

W związku z rozwojem działalności

Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej „Modrzew”

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Kluczowy

Rodzaj zatrudnienia:

umowa o pracę 1 etat.

Miejsce wykonywania pracy:

Świdnik oraz subregion lubelski (powiat lubelski, świdnicki, łęczyński, włodawski, M. Lublin)

Wymagania podstawowe:

-wykształcenie wyższe,

-minimum trzyletnie doświadczenie udokumentowane doświadczenie we wsparciu tworzenia PS lub PES.

-wiedza z zakresu Ekonomii Społecznej,

-wiedza i umiejętności praktyczne z zakresu: zakładania PS (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów), zakładania PES (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów), rejestrowania działalności PES, zewnętrznego finansowania PS i PES, prowadzenia działalności statutowej PES,

-umiejętność rozpoznania potrzeby klienta/potrzeby i oczekiwania wsparcia, w oparciu o nie przygotowania procesu indywidualnego prowadzenia klientów oraz przeprowadzenia oceny tego procesu,

-umiejętność samodzielnego przeprowadzenia analizy potrzeb wsparcia klienta,

-umiejętność przygotowania procesu doradczego, który będzie uwzględniał rozwój PES,

-umiejętność rozwiązywania sytuacji trudnych podczas procesu w sposób konstruktywny dla procesu rozwiązywania problemu i uczenia się organizacji,

-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, OpenOffice, Internet)

-bardzo wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,

-wysoka kultura osobista,

-sumienność,

-odpowiedzialność,

-dokładność,

-empatia,

Wymagania dodatkowe:

-ukończone szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w obszarach związanych z ekonomią społeczną (potwierdzone certyfikatami/zaświadczeniami),

-doświadczenie w realizacji projektów/inicjatyw o charakterze społecznym,

-dodatkowe wykształcenie w obszarze ES lub animacji lokalnej (np. studia podyplomowe, certyfikaty profesjonalne, itp).

-doświadczenie w realizacji projektów z EFS,

-prawo jazdy kat B,

Główne obowiązki:

-prowadzenie doradztwa kluczowego w szczególności w obszarze: tworzenia PS przez osoby fizyczne, tworzenia PS przez osoby prawne (organizacje lub jednostki samorządu terytorialnego), przekształcenia przedsiębiorstwa (spółdzielni pracy, spółdzielni inwalidów, spółki) w PS, ekonomizacji NGO (podjęcie działalności nieodpłatnej, odpłatnej pożytku publicznego, podjęcie działalności gospodarczej przez NGO), tworzenia i funkcjonowania podmiotów reintegracyjnych (CIS, KIS, WTZ, ZAZ).

-prowadzenie doradztwa na poziomie ogólnym w zakresie: zakładania PS (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów), zakładania PES (z uwzględnieniem różnorodnych form prawnych i typów), rejestrowania działalności PES, zewnętrznego finansowania PS i PES, prowadzenia działalności statutowej PES.

-współpraca z pozostałymi pracownikami OWES celem realizacji zamierzonych działań i osiągnięcia zaplanowanych celów.

Oferujemy:

-ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

-możliwość udziału w kreowaniu przyszłych działań rozwijającej się Organizacji,

-pracę z doświadczonymi współpracownikami,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-dobre wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny oraz CV ze zdjęciem) tylko i wyłącznie na adres e-mail w temacie wpisując „Aplikacja na stanowisko Doradca Kluczowy”,

Aplikacje należy przesłać do dnia 22 września 2017 roku.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna.

Planowany termin nawiązania zatrudnienia: październik 2017r.

Miejsce: Świdnik
Ważność ogłoszenia: od 2017-09-12 do 2017-09-22
Organizator:

Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społecznej "Modrzew"

Adres:

Racławicka 38-44 / 307, 21-040 Świdnik, woj. LUBELSKIE

Tel.:

81 307 66 26

modrzew@modrzew.org

Www:

tagi

  • lubelskie
  • PRACA OFEROWANA