Przejdź do treści głównej

Nawiążę współpracę z Terapeutą uzależnień [Wyszków]

autor(ka): Wiktoria Tarnawska
2017-09-13, 11:11

Holistyczna Poradnia Terapeutyczna „Życie w Pełni” poszukuje osoby na stanowisko:

"Terapeuta uzależnień"

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem naszej Holistycznej Poradni Terapeutycznej "Życie w Pełni" poszukujemy do naszego zespołu terapeuty uzależnień. Szukamy osoby z doświadczeniem w prowadzeniu terapii grupowej. Wymiar godzinowy to 1/2 etatu na odziale dziennym. Szukamy terapeuty z powołania. Mile widziana umiejętność tworzenia programów.

Wymagania:

-ukończona szkoła terapii uzależnień

-mile widziany certyfikat i doświadczenie

-otwartość i szczerość

-zaangażowanie

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-pracę w prywatnej poradni terapeutyczno-edukacyjnej

-możliwość ciągłego rozwoju

-comiesięczne superwizje

-pracę w zespole ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom

-obsługę administracyjną – recepcje oraz promocję

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres:

skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami

TEL: 506 588 711

Miejsce: Wyszków
Ważność ogłoszenia: od 2017-09-13 do 2017-10-13
Organizator:

Fundacja Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Przemiana

Adres:

Szkolna 19, 05-180 Pomiechówek, woj. mazowieckie

poradnia.personali@gmail.com

Www:

tagi

  • mazowieckie
  • PRACA OFEROWANA