Przejdź do treści głównej

Staż w dziale mobilizacji Amnesty International [Warszawa]

autor(ka): Natalia Węgrzyn
2017-09-14, 15:02

Poszukujemy osoby, która dołączy do działu mobilizacji na 3 miesiące. W ramach stażu osoba zaangażuje się w prowadzone przez nas projekty, w tym Maraton Pisania Listów, organizację spotkań, nagrodę Pióro Nadziei.

Zadania:
- wsparcie przy promocji prowadzonych projektów: Maraton Pisania Listów, Pióro Nadziei;
- pomoc w organizacji wydarzeń i spotkań;
- eksploracja strony amnesty.org.pl i uzupełnianie artykułów o brakujące zdjęcia, tagi, linki, pliki pdf - inne prace medialne np. korekta tekstów, tłumaczenia, monitoring mediów społecznościowych; - wsparcie bieżących działań organizacji.

Zapewniamy:
- podstawowe szkolenie z obsługi systemu CMS WordPress;
- dostęp do potrzebnych materiałów i archiwów;
- realizację ciekawych projektów we współpracy z doświadczonymi ekspertami i ekspertkami. - pracę w entuzjastycznym zespole.

Wymagania:
- dostępność przez 3 miesiące przez około 10 godzin tygodniowo w biurze Amnesty;
- kreatywność; - dobra organizacja pracy; - znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
- znajomość tematyki praw człowieka; - doświadczenie w organizacji wydarzeń i ich promocji; - podstawowa obsługa programów graficznych i/lub edycji zdjęć.

Inne:
- okres stażu – październik-grudzień 2017
- staż bezpłatny na podstawie umowy wolontariackiej
- miejsce: biuro w Warszawie
- wystawiamy zaświadczenie o odbyciu stażu Prosimy o przesyłanie CV do 22 września na adres

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

W przesłanych dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883).

Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-09-14 do 2017-09-22
Organizator:

Stowarzyszenie Amnesty International

Adres:

Pl. Lelewela 8, 01-624 Warszawa,

tagi

  • mazowieckie
  • STAŻE
  • Warszawa