Przejdź do treści głównej

Krótkoterminowy wolontariat [Warszawa]

autor(ka): Alla Maievska
2017-09-14, 16:31

Fundacja Nasz Wybór zaprasza na krótkoterminowy wolontariat w dniach 27.09.-4.10.2017 w ramach projektu "Aktywizacja młodzieży BEZ GRANIC".

Wolontariat to ciekawa możliwość współtworzenia tego projektu. Zapraszamy do współpracy młodych, aktywnych ludzi, otwartych na wiedzę i mających ochotę zaangażować się w taki zadania jak: pomoc koordynatorowi w działaniach przygotowujących, logistyce, w opiece nad grupą i towarzyszenie uczestnikom podczas programu szkoleń i wycieczek krajoznawczych, dokumentacji foto i wideo. Pomoc przy niektórych z nich potrzebna będzie jeszcze przed projektem. Mile widziana będzie znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego."

Brzmi ciekawie? interesująco? Zapraszamy!

Chętnych prosimy o kontakt z Allą Majewską pod adresem e-mail:

W przypadku większej ilości zgłoszeń zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich kandydatur, zatem proszę dołączyć do zgłoszenia krótki opis wraz z informacjami o kierunku i roku studiów (w przypadku studentów), dotychczasowych osiągnięciach organizacyjnych i zakresie czasu, jaki kandydat jest w stanie poświęcić projektu.

Realizatorem projektu jest Fundacja Nasz Wybór z Warszawy we współpracy z Polskim Centrum Mediacji i Narodowo-Kulturalnym Stowarzyszeniem Polaków w Odessie. Projekt jest finansowany przez Polsko-Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży.

Streszczenie projektu: Obecnie sytuacja młodzieży na rynku pracy wygląda mało optymistycznie. W związku z brakiem doświadczenia zawodowego, niskimi kwalifikacjami i małą pewnością siebie młode ludzie mają mniej szans na zatrudnienie co powoduje mniejsze zainteresowanie i zaangażowanie w sprawy społeczne. W związku z czym szczególnie ważne i potrzebne jest, by wspomóc młodzież w obywatelskim i społecznym rozwoju. Istotę tego projektu stanowi kształtowanie aktywnych postaw społecznych oraz wyposażenie młodzieży w kompetencje umożliwiające im lepsze funkcjonowanie zarówno w społeczeństwie, jak i na rynku pracy. Zainspirowanie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i zawodowym jest jednym z najważniejszych zadań tego projektu.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-09-14 do 2017-09-30
Organizator:

Fundacja "Nasz Wybór"

Adres:

Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa, woj. mazowieckie

E-mail:

biuro@ukrainskidom.pl

Www:

http://www.naszwybor.org.pl 

tagi

  • ORGANIZACJA SZUKA WOLONTARIUSZA