Przejdź do treści głównej

Doradca zawodowy, trener pracy [Wrocław]

autor(ka): Marcin Romanowski
2017-10-11, 16:05

Fundacja Manufaktura Inicjatyw poszukuje doradcy zawodowego/pośrednika pracy/trenera pracy dla osób niepełnosprawnych

Kogo poszukujemy:

Osoby z umiejętnościami organizacyjnymi, komunikatywnej, chętnej do pracy w sektorze NGO, posiadającej doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego i/lub rekrutacji i/lub pośrednictwa pracy.

Forma zatrudnienia:

Umowa zlecenie.

Okres zatrudnienia/czas pracy:

Od zaraz . Możliwość indywidualnego ustalenia grafiku pracy.

Zakres obowiązków

Praca w zespole realizującym projekt „Bliżej rynku pracy” współfinansowany ze środków PFRON. Celem projektu jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych poprzez doradztwo zawodowe, pośrednictwo i trening pracy, szkolenia i staże zawodowe. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

  • prowadzenie spotkań doradczych z zakresu doradztwa zawodowego, opracowywanie z uczestnikami Indywidualnych Planów Działania,
  • wsparcie i motywowanie uczestników projektu w szukaniu pracy,
  • doradztwo w zakresie pozyskiwania nowych kwalifikacji szkoleniowych,
  • pozyskiwanie miejsc stażowych dla uczestników projektu i opieka z ramienia fundacji nad uczestnikami projektu odbywającymi staże,
  • diagnoza potrzeb pracodawców, komunikacja z pracodawcami i budowa sieci kontaktów mających pomóc w osiągnięciu rezultatów zaplanowanych w projekcie „Bliżej rynku pracy”.

Miejsce pracy:

Wrocław

CV prosimy przesyłać na adres email: lub

Kontakt:

Fundacja Manufaktura Inicjatyw

ul. M. Curie-Skłodowskiej 55/61, lok. 405, 406

50-369 Wrocław

tel. 501 183 547 lub 691 348 673

Miejsce: Wrocław
Ważność ogłoszenia: od 2017-10-11 do 2017-11-19
Organizator:

Adres:

M. Curie-Skłodowskiej 55/61, lok. 405, 406, 50-369 Wrocław, woj. DS

Tel.:

691348673

m.romanowski@manufakturainicjatyw.pl

Www:

tagi

  • dolnośląskie
  • PRACA OFEROWANA
  • Wrocław