Przejdź do treści głównej

Fundacja Sustinae zatrudni pracownika administracyjnego / specjalistę ds. rekrutacji [Kraków]

autor(ka): Fundacja Sustinae
2017-10-12, 14:45

Fundacja Sustinae zatrudni osobę na stanowisko pracownik administracyjny / specjalista ds. rekrutacji.

Obowiązki:
- prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych dotyczących projektów
- prowadzenie rekrutacji uczestników projektu
- prowadzenie dokumentacji związanej z rekrutacją i realizacją wsparcia dla uczestników projektów
- prowadzenie harmonogramów wsparcia uczestników projektu - utrzymywanie kontaktu z uczestnikami projektu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy w projektach finansowanych ze środków UE i/lub PFRON
- umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
- doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami i/lub osobami bezrobotnymi
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- komunikatywność - mobilność

Forma zatrudnienia: oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Wymiar czasu pracy: 1 etat Prosimy o wysyłanie CV do dn. 17.10.2017 r. na adres:

Miejsce: Kraków
Ważność ogłoszenia: od 2017-10-12 do 2017-10-18
Organizator:

Fundacja Sustinae

Adres:

Szlak 65, 31-153 Kraków, woj. MA

praca.sustinae@gmail.com

Www:

tagi

  • małopolskie
  • PRACA OFEROWANA