Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Reklama
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Avalon szuka foto-wolontariuszy! Fundacja AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym - jest prężną organizacją pozarządową, która ma na celu zmianę postrzegania niepełnosprawności przez społeczeństwo i same osoby z niepełnosprawnością. Wierzymy, że osoba z niepełnosprawnością może być samodzielna i aktywna w każdej sferze życia.
Gdańsk, praca zdalna
Gdańsk, praca zdalna
・Lubisz grafikę, a kreatywność to Twoje drugię imię? Interesuje Cię projektowanie plakatów i bannerów? Chcesz szlifować swoje umiejętności? Rób to razem z nami! Do naszego zespołu wolontariuszy Stowarzyszenia MAITRI poszukujemy osoby z zacięciem graficznym! Większość naszych działań jest wykonywana w ramach wolontariatu. Praca znajdzie się dla każdego, bez względu na wiek i kwalifikacje. Nad całością czuwają osoby zatrudnione w naszym biurze.
Dodane przedwczoraj
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Animacja poszukuje wolontariusza do pomocy podczas organizacji wystawy plansz komiksowych. Zadania Zadanie dla wolontariusza polega na pomocy koordynatorowi projektu w przygotowaniu wystawy plansz komiksowych w Galerii Lufcik, ul. Mazowiecka 11A, Warszawa. . Szukamy kogoś kto pomoże w oprawieniu i zawieszeniu prac. Ile czasu? Kilka godzin 20.09.2018 – dokładne godziny do ustalenia Opis projektu
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom poszukuje osoby, która poprowadziła by dla zespołu konwersacje po angielsku. Naszym głównym obszarem działań jest terapia i edukacja z udziałem zwierząt (psów i kotów) - działąmy w takich placókach jak KlinikaBudzik, Centrum Zdrowia Dziecka, Centrum Alzheimera i wielu innych, gdzie nasze zwierzęta wnoszą radosć i pomagają wracać do zdrowia.
Warszawa
Warszawa
・Co proponujemy? Możesz zgłosić się na wolontariat w jednej lub kilku z poniższych ścieżek: 1. Profilaktyczno-edukacyjna Wymagania wstępne: studenci ostatnich lat lub absolwenci psychologii, pedagogiki i innych kierunków społecznych ukierunkowanych na pracę z rodziną Czas trwania: min. 8 miesięcy (340 godzin) Zaangażowanie czasowe: pomiędzy 5 a 10 godzin tygodniowo Dyspozycyjność: poniedziałek-piątek 8.00-18.00 i ewentualnie weekendy
Wrocław
Wrocław
・Poszukujemy osób chętnych do pomocy przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych, rozwijających zainteresowania podopiecznych naszej Fundacji w wieku 7-19 lat. Dajemy możliwość zrealizowania praktyk studenckich, zdobycia niezbędnego doświadczenia oraz wystawiamy referencje. Szukamy osoby, która mogłaby z nami spędzać minimum 3 godziny w tygodniu. Potrzebujemy pomocy przy odrabianiu lekcji, pomocy w nauce, prowadzeniu zajęć plastycznych, wyjściach.
Gdańsk Gdynia
Gdańsk Gdynia
・Szukamy osób zainteresowanych i chcących zaangażować się w misję Banku Żywności Jeżeli jesteś zainteresowany problemem marnowania żywności i poszukiwaniem rozwiązań wspierających przeciwdziałanie temu zjawisku – czekamy właśnie na Ciebie! Razem z załogą Banku Żywności w Trójmieście poszukujemy ludzi do zadań specjalnych podczas naszego eventu organizowanego w dniu 23.08.2018 w Gdyni
Wrocław
Wrocław
・w ramach kampanii społecznej "Wrocław na Językach Świata", realizowanej przez Wrocławskie Centrum Integracji.
Warszawaw
Warszawaw
・Fundacja Animacja, organizacja pożytku publicznego zajmująca się kulturą warszawskiej Pragi, prowadząca autorski projekt „Praga Gada” (rejestrujemy opowieści seniorów i upowszechniamy je w formie wysokojakościowych komiksów) poszukuje wolontariusza na międzypokoleniowe warsztaty gwary warszawskiej.
Warszawa
Warszawa
・Zadania W związku z obecnością naszej fundacji podczas Senioraliów w Parku im. Polińskiego poszukujemy wolontariusza do pomocy na naszym stoisku 22.09.2018. Opis stanowiska Zadanie dla wolontariusza polega na pomocy koordynatorowi projektu w zorganizowaniu stoiska naszej fundacji (rozłożeniu materiałów, rozpakowaniu komiksów), pomoc seniorom w zalezieniu naszego mobilnego studia fotograficznego oraz promocji wydawnictw fundacji i warsztatów.
Dodane wcześniej
Olsztyn
Olsztyn
・Zmieniaj z nami świat edukacji. Dołącz do grona wyjątkowych Wolontariuszy! Lubisz kontakt z dziećmi? Chcesz się sprawdzić w takiej roli? Możesz pomóc nam w organizacji kreatywnych, pełnych radości zajęć na Uniwersytecie Dzieci! W jaki sposób będziesz nam pomagać jako wolontariusz? * zaopiekujesz się dziećmi przed i w trakcie zajęć * zajmiesz się sprawami organizacyjnymi (obsługa recepcji przed zajęciami)
Glencraig
Glencraig
・Glencraig Biodiversity [http://www.glencraig.org.uk/index.php] to propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i brytyjskiej organizacji Camphill Community Glencraig poszukującej wolontariuszy na EVS w Glencraig .
Chiari
Chiari
・„EVS al centro” to propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i włoskiej organizacji Parrocchia dei Santi Faustino e Giovita. Poszukujemy wolontariusza (płci męskiej, wiek 22-25) na EVS w Chiari . Zgłoszenia (list motywacyjny i CV w języku angielskim) prosimy przesyłać na adres aleksandra.skrabel@frsp.eu. [aleksandra.skrabel@frsp.eu]W tytule wiadomości prosimy wpisywać „EVS al centro”. Inne aplikacje nie będą rozpatrywane.
Barcelinhos
Barcelinhos
・EVS w Portugalii to wspólna propozycja organizacji SOPRO [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/932520365_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został zaakceptowany do dofinansowania przez Polską Narodową Agencję. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Kiszyniów
Kiszyniów
・„Audiovisual Education in Chisnau” to wspólny projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i macedońskiej organizacji OWH TV Studio [http://www.owh.md] . Poszukujemy wolontariuszy na zaakceptowany już projekt EVS w Kiszyniowie.
Poznań
Poznań
・Poszukuję wolontariuszy do pracy z osobami z niepełnosprawnością w ramach testowania innowacji społecznej "Care Exchange". Zadaniem wolontaruszy będzie spędzanie czasu wolnego z osobami z niepełnosprawnością (spacer, wyjście do kina etc.) oraz pomoc opiekunom rodzinnym w codziennych czynnościach w domu.
Valdebore, Francja
Valdebore, Francja
・9-miesięczny EVS we francuskich Alpach. Wolontariusz zasili liceum z ciekawymi działaniami (m.in. zajęcia sportowe, internetowe radio i promocja recyklingu). Więcej szczegółów w załączniku. Tam też znajdziecie adres, na który możecie aplikować.
Warszawa
Warszawa
・Wolontariusz / -ka w Fundacji Liderek Biznesu Misją Fundacji Liderek Biznesu jest propagowanie idei równości i różnorodności w zarządzaniu. Poprzez nasze projekty badawcze i programy rozwojowe wspieramy rozwój kompetencji kobiet, budowanie dialogu w biznesie i promujemy korzyści dla biznesu wynikające z obecności kobiet w zarządzaniu i w sferze ekonomicznej.
Polska
Polska
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym szuka wolontariusza do wykonania krótkiej prostej pracy graficznej. Otrzymaliśmy pozwolenia od autorów bardzo ciekawej inforgrafiki dotyczącej Helen Keller - bardzo znanej i zasłużonej osoby głuchoniewidomej. Posiadamy już polskie tłumaczenie tekstu tej grafiki. Cała reszta rozmieszczenia, loga autorów zostają takie same - zadanie polega na usunięciu angielskiego tekstu i wstawienie polskiego.
Warszawa
Warszawa
・Szukamy osób, które chciałyby wesprzeć działania Fundacji alter eko w tematyce zieleni miejskiej, ogrodnictwa oraz zero waste.
Cała Polska
Cała Polska
・AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI rozwija potencjał w dzieciach, które mają trudności w nauce i często pochodzą z niezamożnych rodzin. Przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesu w życiu. O jej sile stanowią wolontariusze. SuperW. Bez nich nie byłoby Akademii.
Cała Polska
Cała Polska
・SZLACHETNA PACZKA to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Pomaga osobom znajdującym się w trudnej sytuacji wyjść z biedy i wspiera je w tym, by zaczęły samodzielnie radzić sobie w życiu. O jej sile stanowią wolontariusze. SuperW. Bez nich nie ma SZLACHETNEJ PACZKI.
Żyrardów
Żyrardów
・Żyrardowska filia Fundacji Centum Praw Kobiet poszukuje kobiet chętnych do pracy wolontaryjnej. Poszukujemy psychologa, prawnika. Jestesmy otwarci również na wszelką pomoc specjalistów z innych dziedzin, którym los koiet nie jest obojętny.
Skierniewice
Skierniewice
・Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” z siedzibą w Łodzi w związku z realizacją projektu „POMOC – Centrum Usług Społecznych w Skierniewicach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego w latach 2014-2020 poszukuje Wolontariuszy/-ek do Dziennego Domu Pomocy w Skierniewicach. ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Gliwice
Gliwice
・Niedzielna Liga Futsalu – to się dzieje w Gliwicach! Dołącz do załogi największej charytatywnej ligi futsalowej w Polsce. Zostań wolontariuszem i pokaż piłkę swoim obiektywem. Fundacja Cała Naprzód szuka sympatycznych i otwartych ludzi, którzy interesują się fotografią i chcą dołączyć do bardzo pozytywnego sportowego projektu.
Kraków
Kraków
・Bieg Kobiet Zawsze PierWsi to wymowne hasło od trzech lat towarzyszy imprezom biegowym dla kobiet, w których udział wzięło już grubo ponad 10 tysięcy kobiet. Nasze imprezy stawiają na profilaktykę raka piersi, a my oprócz biegania namawiamy do badań, prowadząc akademie edukacyjne czy pisząc artykuły na ten temat.
Poznań
Poznań
・Bieg Kobiet Zawsze PierWsi to wymowne hasło od trzech lat towarzyszy imprezom biegowym dla kobiet, w których udział wzięło już grubo ponad 10 tysięcy kobiet. Nasze imprezy stawiają na profilaktykę raka piersi, a my oprócz biegania namawiamy do badań, prowadząc akademie edukacyjne czy pisząc artykuły na ten temat.
Warszawa
Warszawa
・Bieg Kobiet Zawsze PierWsi to wymowne hasło od trzech lat towarzyszy imprezom biegowym dla kobiet, w których udział wzięło już grubo ponad 10 tysięcy kobiet. Nasze imprezy stawiają na profilaktykę raka piersi, a my oprócz biegania namawiamy do badań, prowadząc akademie edukacyjne czy pisząc artykuły na ten temat.
Warszawa
Warszawa
・Wolontariat w Fundacji XXII zajmującej się szkoleniem Przyszłych Rodziców oraz promującej unikalną na skalę światową ideę Powszechnego Kształcenia Przyszłych Rodziców (www.fundacja22.org [http://www.fundacja22.org] ) Jeśli jesteś psychologiem, trenerem, grafikiem, informatykiem Masz zapał i chęci do rozwoju unikatowego projektu Chcesz zdobyć nowe umiejętności i sprawdzić się przy realizacji ambitnych zadań
woj. wielkopolskie, Poznań
woj. wielkopolskie, Poznań
・Chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe, nabyć cennych umiejętności i kształtować swój warsztat pracy? Zostań Wolontariuszem w projektach unijnych! Prawnik/Doradca prawny – wolontariat Obszar woj. wielkopolskiego, w tym m. Poznań
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam