Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Dodane dzisiaj
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Dorastaj z Nami poszukuje księgowego. Wolontariat obejmuje kilka godzin w tygodniu.
Jēkabpils, Łotwa,
Jēkabpils, Łotwa,
・Zgłoszenia przyjmuje Stowarzyszenie Filtrator tel. 535485827 kontakt@filtrator.org Centrum Zasobów NGO w Jēkabpils, Łotwa, poszukuje 2 wolontariuszy z Polski do pracy w Towarzystwie "Rodacy" oraz w organizacji jeździeckiej "Ūsiņš". Projekt wolontariatu EVS (wolontariat europejski) jest zatwierdzony. Projekt pokrywa koszty podróży, zakwaterowania i utrzymania wolontariusza. Ponadto przewidywane jest kieszonkowe w wys. 90 EUR.
Reklama
Dodane wczoraj
Poznań
Poznań
・Poszukujemy do współpracy nauczycielki/nauczycieli języka polskiego jako obcego, uczących dzieci z Wielkopolski. Kontakt: edukacja@migrant.poznan.pl
Kraków
Kraków
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym poszukuje chętnych by pomóc osobom głuchoniewidomym ( osobom z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu) na warsztatach artstycznych. Zadania wolontariusza to: - pomoc osobom głuchoniewidomym w dotarciu do miejsca spotkania ( odbiór z pobliskiego przystanku tramwajowego) - asystowanie i pomoc osobom głuchoniewidomym na zajęciach
Poznań
Poznań
・Maltański Ośrodek Pomocy w Poznaniu, wspierający osoby niepełnosprawne wchodzące na rynek pracy poszukuje wolontariusza do przeprowadzenia Szkolenia Podnoszącego Kwalifikacje z zakresu podstaw obsługi programu Microsoft Excel. Miejsce szkolenia: Poznań, ul. Grunwaldzka 19 Ilość godzin: 30 Termin: 22 - 26 stycznia 2018 Grupa: 7 osób z niepełnosprawnościami
Den Helder, Holandia
Den Helder, Holandia
・Jeśli kochasz sztukę, myślisz o pracy w galerii z artystami, współorganizacji wydarzeń artystycznych - mamy dla Was półroczny projekt od 19 marca - 27 września 2018 w Den Helder . Projekt sprawdzony, w styczniu nasz wolontariusz kończy tam prace:) Miejsce spotkań z artystami, rozwoju własnych uzdolnień :) POLECAMY
Warszawa
Warszawa
・Nie boisz się nowych wyzwań? Świetnie się składa, bo… Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji zawodów na ergometrach wioślarskich dla osób sprawnych oraz z niepełnosprawnością – Avalon EXTREME ROWING HARD 2018, które odbędą się 4.02.2018 w Warszawie. Szczegóły zawodów: https://avalonextreme.pl/2018/01/05/avalon-extreme-rowing-hard-2018/ [https://avalonextreme.pl/2018/01/05/avalon-extreme-rowing-hard-2018/]
Dodane przedwczoraj
Warszawa
Warszawa
・WOLONTARIUSZE POSZUKIWANI. 3 lutego w godz. 10.00-18.00 w Warszawie Fundacja Hinc Sapientia organizuje bezpłatne całodniowe wydarzenie DZIEŃ Z MEDYTACJĄ [https://www.fundacjahs.org/dzien-z-medytacja/] w Centrum Kreatywności Targowa 56. Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy: obsłudze recepcji, przygotowaniu i sprzątnięciu sali konferencyjnej, udzielaniu bieżących informacji uczestnikom itp. Wystawiamy zaświadczenie o udziale w wolontariacie.
Łódź
Łódź
・Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze” w Łodzi nawiąże współpracę wolontariacką: * z informatykiem/studentem informatyki (drobne modyfikacje na stronie www) * z prawnikiem/studentem prawa (e-wolontariat) * z wszystkimi osobami, którym bliskie jest dobro i bezpieczeństwo dzieci Kontakt: 515 270 502, fundacjazielonewzgorze@gmail.com [fundacjazielonewzgorze@gmail.com]
OLSZTYN (śląskie)
OLSZTYN (śląskie)
・Szanowni Państwo! Apelujemy do ludzi dobrej woli i otwartego serca o pomoc w utrzymaniu placówki rehabilitacyjnej w Olsztynie koło Częstochowy! Od Państwa zależy, czy nadal będzie istniał NZOZ Zakład Ortopedyczno- Rehabilitacyjny im. Jana Pawła II w Olsztynie koło Częstochowy założony przez Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS”.
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・W związku zze zmianą wizerunku poszukujemy kreatywnej osoby lub studia projektowego do zaprojektowania lub drobnej korekty zaprojektowanego przez nas nowego logotypu. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Warszawa
Warszawa
・Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy poszukuje wolontariuszy do Klubu Integracji Środowiskowej „Relaks”. Klub jest formą wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz przeciwdziałającą wykluczeniu. W Klubie „Relaks” organizowane są m.in. * zajęcia plastyczne * gry i zabawy towarzyskie * treningi kulinarne * spotkania integracyjne uczestników * zajęcia komputerowe * wycieczki, spacery, wyjścia do kina itp.
Warszawa
Warszawa
・Zespół Komunikacji Polskiej Akcji Humanitarnej szuka wolontariusza otwartego na nowe wyzwania! Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w organizacji humanitarnej i zdobyć cenne doświadczenie związane z prowadzeniem profili społecznościowych, organizacją wydarzeń i pracą z mediami to ta propozycja może być właśnie dla Ciebie. Zadania * Pomoc w organizacji wydarzeń. * Monitorowanie materiałów dziennikarskich dotyczących działań fundacji.
Tallin
Tallin
・Zapraszamy do udziału w projekcie Wolontariatu Europejskiego, który odbędzie się w Tallinie (Estonia), rozpocznie się w lutym i potrwa 12 miesięcy. Wolontariusz zaangażowany będzie w życie codzienne przedszkola. Więcej o projekcie w infopacku [http://estyes.ee/wp-content/uploads/2014/08/Description-Tallinn-Endla-Kindergarten.pdf] oraz na stronie partnera. [http://www.tallinn.ee/est/endla/]
Arad, Rumunia
Arad, Rumunia
・Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowym projekcie Wolontariatu Europejskiego w Rumunii! Wolontariusz zaangażowany będzie głównie w pracę z dziećmi. Projekt rozpocznie się w lutym 2018 roku i potrwa 6 miesięcy. ️
Myszków
Myszków
・Lubisz pomagać? Chcesz sprawiać by dzięki Tobie inni czuli się szczęśliwi? Masz dużo pozytywnej energii i lubisz organizować różne przedsięwzięcia? Zgłoś się do nas! Poszukujemy wolontariuszy w każdym wieku, liczą się tylko chęci! Zainteresowanych szczegółami prosimy o wysłanie maila na adres mailowy o treści "chce zostać wolontariuszem."
Wrocław
Wrocław
・Wrocławskie Centrum Integracji (będące jednostka samorządową Gminy Wrocław) poszukuje Wolontariusza do współpracy przy projekcie "Praca dla społeczności lokalnej - Wrocławskie Centrum Sprawiedliwości Naprawczej", którego liderem jest Gmina Wrocław oraz Sąd Okręgowy we Wrocławiu. Preferowani studenci lub absolwenci resocjalizacji lub pokrewnych kierunków. Zakres pracy Wolontariusza:
Trójmiasto
Trójmiasto
・Polskiej Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą Oddział w Gdańsku poszukuje Wolontariuszy grafików, którzy pomogą nam przygotować projekty plakatów, ulotek ,banerów itp. Kim jesteśmy? Naszą misją jest kompleksowa pomoc chorym na mukowiscydozę i ich rodzinom.
Warszawa
Warszawa
・Jesteś osobą pracującą i chciał(a)byś się zaangażować na 60-90 minut w tygodniu i zrobić coś społecznie? Jesteś studentem i dysponujesz wolną godziną w tygodniu? Zapraszamy do podzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą szkolną w Warszawie.
Gliwice
Gliwice
・Centrum Wolontariatu wspieramy wolontariuszy działających na rzecz dzieci i młodzieży, będące pod opieką gliwickich instytucji oraz organizacji pozarządowych. Cyklicznie staramy się prowadzić warsztaty dzięki którym wolontariusze są lepiej przygotowani do codziennej, często nie łatwej pracy.
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy wszystkie osoby, które chciałyby poświęcić trochę swojego czasu wolnego na podzielenie się z dziećmi swoją wiedzą, pomoc w nauce, odrabianiu lekcji i przygotowaniu do sprawdzianu. Poszukujemy osób cierpliwych i zaangażowanych, które poradzą sobie z możliwym brakiem koncentracji i motywacji u naszych podopiecznych. Dzieciaki, które czekają na pomoc mają między 7 i 18lat i chodzą do szkół na warszawskiej Pradze Południe.
Kraków
Kraków
・Witam, Poszukuję osoby/osób do współtworzenia ze mną Organizacji Charytatywnej nastawionej głównie na rehabilitację. Organizacja jest już założona, trwa kilka lat, do tej pory nad jej rozwojem działałam sama. Z Nowym Rokiem czas na zmiany w niej dlatego też szukam osób do pomocy. Myśląc czas na zmiany mam na myśli stworzenie praktycznie wszystkiego od nowa łącznie z logiem, stroną www itp. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt.
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie Youth Human Impact rekrutuje! Szukamy chętnych do współpracy wolontariuszy, którzy chcieliby zaangazować się w działanie w naszym Stowarzyszeniu. Poszukujemy osób które: - Chciałyby zająć się prowadzeniem social media Stowarzyszenia (m.in. Facebook, Instagram) - Chciałyby tworzyć grafiki (loga, szaty graficzne projektów, plakaty, infografiki) Oferujemy:
Wrocław
Wrocław
・Wrocławskie Centrum Integracji (będące jednostka samorządową Gminy Wrocław) poszukuje Wolontariusza do współpracy przy projekcie "Praca dla społeczności lokalnej - Wrocławskie Centrum Sprawiedliwości Naprawczej", którego liderem jest Gmina Wrocław oraz Sąd Okręgowy we Wrocławiu. Zakres pracy wolontariusza:
Olsztyn
Olsztyn
・Zmieniaj z nami świat edukacji. Dołącz do grona wyjątkowych Wolontariuszy! Lubisz kontakt z dziećmi? Chcesz się sprawdzić w takiej roli? Możesz pomóc nam w organizacji kreatywnych, pełnych radości zajęć na Uniwersytecie Dzieci! W jaki sposób będziesz nam pomagać jako wolontariusz? * zaopiekujesz się dziećmi przed i w trakcie zajęć * zajmiesz się sprawami organizacyjnymi (obsługa recepcji przed zajęciami)
Drezno, Niemcy
Drezno, Niemcy
・Poszukujemy 3 wolontariuszy/ wolontariuszki z Polski na projekt Wolontariatu Europejskiego w Niemczech (Drezno/ Dresden): Termin: od 7ego marca do końca grudnia 2018 (9 miesięcy). Organizacja goszcząca: OMSE e.V. – praca w dwóch przedszkoli ekologicznych lub/ i w szkole alternatywnej. Dokładny opis placówek poniżej: - Omse e.V. Kindertagesstätte Löwenzahn
Gliwice
Gliwice
・Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenie „Cała Naprzód” poszukują wolontariusza/wolontariuszy, którzy dołączą projektu Lokalnego Wolontariatu Opiekuńczego.
Warszawa
Warszawa
・Szkolenie psów przewodników to długotrwały i złożony proces. Dlatego na różnych jego etapach potrzebujemy pomocy wolontariuszy.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Porta od 5 lat wspiera rodziców zastępczych w całej Polsce. Dzięki naszym działaniom codziennie poprawia się jakość życia rodziców, a co za tym idzie dobrostan dzieci, które znalazły u nich szczęśliwy dom. Więcej o naszej fundacji na www.fundacjaporta.org.
Warszawa
Warszawa
・Mazowiecka Jednostka Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym poszukuje osób, które chciałyby zaangażować się w wolontariat na rzecz osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu. Nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia - wszystkiego, co potrzebne, można nauczyć się u nas.
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam