Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Warszawa – Praga aktualnie poszukuje wolontariusza, który chciałby podjąć się roli asystenta osoby niepełnosprawnej w ramach projektu „Akademia Samodzielności”. http://bratalbertwaw.org/akademia-samodzielnosci/ Celem projektu jest wzrost umiejętności społecznych oraz kompetencji i kwalifikacji zawodowych koniecznych do podjęcia pracy przez uczestników.
Warszawa
Warszawa
・W Family for Family poszukujemy wolontariuszy do pomocy podczas następujących wydarzeń: 26 listopada (niedziela) – Targ Śniadaniowy (Fort Sokolnickiego) 9-10 grudnia (sobota-niedziela) – Slow Weekend (Mińska 65) 16 grudnia (sobota) – targi Mamaville (Arena Ursynów) Ile czasu? 4h podczas każdego wydarzenia
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Rumunii to wspólna propozycja organizacji Curba de Cultura [http://evs.curbadecultura.ro/] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu] Projekt pt. „Active Youth in Rural Settings” otrzymał dofinansowanie w Polskiej Narodowej Agencji i na pewno zostanie zrealizowany
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Albanii to wspólna propozycja organizacji Projekte Vullnetare Nderkombetare we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu] Projekt pt. „Against marginalization” otrzymał dofinansowanie w Polskiej Narodowej Agencji
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Chorwacji to wspólna propozycja organizacji YOUTH PEACE GROUP DANUBE we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt pt. "Active together" uzyskał już dofinansowanie w Chorwackiej Narodowej Agencji i będzie na pewno zrealizowany od stycznia 2018. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Cała Polska
Cała Polska
・EVS na Malcie to wspólna propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i organizacja BirdLife Malta, która poszukuje w sumie 14 wolontariuszy na projekt EVS w Ta'Xbiex. Zgłoszenie (specjalny formularz aplikacyjny: Application Form _Malta 2 [http://www.frsp.eu/wp-content/uploads/2017/11/Application-Form-_Malta-2.doc] w j.
Kraków
Kraków
・POSZUKIWANI wolontariusze! Kogo szukamy: Asystenta dla osoby prowadzącej warsztaty dla dzieci i rodzin w ramach stałych cykli edukacyjnych Zadania: * Pomoc w przygotowaniu warsztatu. * Czynności administracyjne (ankiet itd., sprawdzanie obecności). * Asystowanie prowadzącemu podczas zajęć (wsparcie prowadzącego podczas części odbywającej się w galerii i sali edukacyjnej; jeśli zajdzie potrzeba bezpośrednia pomoc
Dodane przedwczoraj
Kraków
Kraków
・Związek Centralny Dzieła Kolpinga w Polsce poszukuje osoby aktywnej do współpracy przy organziacji przedsięwzięć statutowych, w tym organziacji szkoleń, przygotowywania informacji, działań promocyjnych. Oferujemy: * ambitne zadania dopasowane do oczekiwań wolontariusza * rozwój umiejętności * zdobycie wiedzy w zakresie funkcjonowania międzynarodowej organizacji Zapraszamy! Dyspozycyjność - do ustalenia Zapewniamy:
Wrocław
Wrocław
・Szukamy osób znających podstawową obsługę komputera do pracy i modlitwy przy adopcji serca (adopcja na odległość) Mile widziane, acz niekonieczne, wyznanie rzymskokatolickie, bo ruch jest katolicki.
Wrocław
Wrocław
・Więzienna Wszechnica Ekologiczna szuka wolontariuszy, którzy poprowadzą warsztaty, wykłady lub prezentacje w męskim więzieniu we Wrocławiu. Szukamy osób: Niekaralnych; W wieku powyżej 21 lat; Zainteresowanych ekologią i mających wiedzę na ten temat (sprawdzamy!); Bez uprzedzeń lub z gotowością do ich przełamywania; Oferujemy miłą atmosferę, zaświadczenie o wolontariacie i ciekawe doświadczenie; Zapraszamy!
Internet
Internet
・Nasza organizacja szuka wolontariusza, który pomoże zaprojektować grafiki, potrzebne do naszych projektów. W zależności od potrzeb każdy może przygotować tyle, ile będzie w stanie. Czasem są to małe grafiki, które wykorzystywane są kilkukrotnie z różną treścią. Oczywiście na prośbę wolontariusza wystawimy odpowiednie referencje.
Dodane wcześniej
internet
internet
・Poszukiwany wolontariusz na CITO do przetłumaczenia ok 10 stron /niepełne, scenariusze zajęć/ z j. polskiego na j. angielski.
Leszno
Leszno
・Fundacja Centrum Aktywności Twórczej serdecznie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane wolontariatem/praktykami. Przykładowe obowiązki wolontariusza/praktyki: * wsparcie tworzenia/edycji baz danych * redagowanie krótkich tekstów * tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na język polski i na odwrót * przepisywanie tekstów, analizowanie ankiet * prowadzenie diagnoz, analiz * pomoc w bieżących działaniach
Kraków
Kraków
・Fundacja "Jestem Trzeźwy" pomagająca osobom uzależnionym poszukuje Wolontariuszy do współpracy. Jeśli chcesz włączyć się w pomoc osobom borykającymi się z problemem uzależnień oraz ich rodzinom zgłoś się do Nas. Co oferujemy: * aktywny udział w realizacji projektów * wykonywanie prac merytorycznych i organizacyjnych w Fundacji Współpraca na zasadach umowy o wolontariacie w zamian za wsparcie Fundacji w realizowanych projektach.
Gdańsk, Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Żaglowa 11
Gdańsk, Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Żaglowa 11
・Informujemy, iż 25.11.2017 na Międzynarodowych Targach Gdańskich S.A., w godzinach od 11:00 do 18:00 odbędzie się „Pomorski Piknik Zawodowy” dedykowany wyłącznie wychowankom pieczy zastępczej z województwa Pomorskiego. Organizatorem tego wydarzenia jest Fundacja Program Pomocy Pierwsza Praca działająca na rzecz pieczy zastępczej. Poszukujemy wolontariuszy w każdym wieku, którzy pro bono pomogą przy organizacji tego pikniku.
Łódź
Łódź
・Chcesz sprawić komuś radość? Lubisz pisać listy i tworzyć świąteczne kartki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak- przyjdź na Marzycielską Pocztę!
Wrocław
Wrocław
・Uniwersytet Dzieci to fundacja non profit oferująca dzieciom w wieku 6-16 lat zajęcia wzorowane na wykładach i warsztatach akademickich. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą uczestniczyć w nowoczesnym przedsięwzięciu edukacyjnym - pomagając w przygotowaniu, organizacji i ewaluacji zajęć dla dzieci i młodzieży. Zadania wolontariusza prace związane z przygotowaniem materiałów oraz przestrzeni do sobotnich warsztatów dla dzieci,
Warszawa
Warszawa
・Zaciąg do załogi pirackiej Kim jesteśmy? Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY…I zajmujemy się prowadzeniem zajęć i treningów outdoorowych. Jesteśmy odkrywcami i „piratami edukacji” – nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni, podejmujemy ryzyko. Dlaczego mówimy do Ciebie?
Warszawa
Warszawa
・Dom Dziecka na Starych Bielanach szuka rodziny zaprzyjaźnionej dla naszej wychowanki, 17-letniej mamy i jej półrocznego syna. Szukamy odpowiedzialnej, dojrzałej osoby/pary/rodziny, która będzie wsparciem, pomocą i bliską osobą dla naszej podopiecznej i jej synka w ciągu najbliższych lat. Szukamy osób: - w wieku 30-50 lat - korzystających z pełni praw obywatelskich i cywilnych - osób, które nie są i nie były pozbawione praw rodzicielskich
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie Vege Polska szuka grafika do współpracy przy nowym projekcie – materiały graficzne do promocji, ulotki, plakaty. Praca zdalna.
wrocław
wrocław
・Stowarzyszenie TRATWA w ramach projektu „PARTNER – międzynarodowy wolontariat tandemowy“ oferuje młodym ludziom w wieku 18-30 lat możliwość wyjazdu do Niemiec na okres 11 miesięcy. Mamy miejsca w Muzeum Śląskim w Görlitz www.schlesisches-museum.de [http://www.schlesisches-museum.de] Przedszkolu w Ullersdorf koło Drezna http://www.dksb-radebeul.de/ [http://www.dksb-radebeul.de/]
Kraków
Kraków
・Szkoła 3.0 to projekt charytatywny opierający się na wymianie wiedzy i niesieniu mądrej pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Powstała, by pomóc dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie "Bezdomni- Centrum Wsparcia Wzajemnego" poszukuje osoby do przygotowania strony www. i postawienie na bezpłatej domenie.
Lublin
Lublin
・„Tak bardzo chciałabym móc znów wyjść z domu i pobyć między ludźmi” – to słowa pani Marii, jednej z podopiecznych stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” z Lublina. Czy chciałbyś pomóc pani Marii w dotarciu na spotkania? Pani Maria i inni podopieczni stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” w Lublinie poszukują swoich wolontariuszy indywidualnych.
Poznań
Poznań
・Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zostać Wolontariuszami w Naszym Hospicjum na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 28 listopada (wtorek) o godz. 16.00 w siedzibie Stowarzyszenia na ul. Bednarskiej 4.
Cały kraj
Cały kraj
・Poszukujemy grafika oraz wykonawcy strony internetowej na potrzeby promocji profesjonanego niezależnego filmu fabularnego(komedia). Portal musi być wyposażony w fukcję crofundrasingową( zbiórka funduszy w zamian za nagrody). Posiadamy wykupioną domenę oraz hosting. Współpraca na zasadach umowy o wolontariacie w zamian za fajną twórczą pasjonującą przygodę oraz referencje.
Warszawa
Warszawa
・Jeśli jesteś kreatywny/a, wiążesz swoją przyszłość z mediami, dziennikarstwem czy komunikacją społeczną i chcesz zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie? Interesujesz się działaniami sąsiedzkimi?
Warszawa
Warszawa
・Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy poszukuje wolontariuszy do świadczenia wsparcia dla osób potrzebujących różnych form pomocy zamieszkujących na terenie Dzielnicy Żoliborz.
Kraków
Kraków
・Chcesz pomagać innym i jednocześnie realizować swoje zainteresowania? Masz trochę wolnego czasu i chcesz go dobrze zagospodarować?
Warszawa
Warszawa
・Jesteś kreatywną, ambitną osobą? Masz zapał do pracy i głowę pełną pomysłów? Chcesz nadać swojej pracy większy sens i zrobić przy okazji coś dla innych? A może masz doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych na realizację projektów? Dołącz do nas! Podaruj z nami uśmiech!
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam