Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Reklama
Dodane wczoraj
Kraków
Kraków
・Dołącz do grona wolontariuszy Planuj Zdrowie!😉 Szukamy ludzi z misją i pasją, którą pragniecie zarażać wszystkich wokół! Macie szansę zaangażować się w ciekawe i konkretne projekty 😎 Obecnie szukamy osób chętnych do pomocy w ramach naszego autorskiego projektu ,,Profilaktyka poprzez Edukację – Wojewódzki Program Zwiększania Świadomości wśród dzieci i młodzieży na temat profilaktyki zdrowotnej”.
Dodane przedwczoraj
Lublin
Lublin
・Masz chwilę wolnego czasu? Lubisz pomagać? Kontakt z ludzmi to dla Ciebie czysta przyjemność ? Dołącz do Zespołu Wolontariuszy Fundacji Uśmiech Szczęścia. Poszukujemy osób z Lublina i okolic .
Poznań
Poznań
・Wolontariusz / Szkoleniowiec oferta ważna do: 02.11.2018 start wolontariatu: 29.11.2018 Warszawa, Poznań, Polska 2-6 godzin TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU: * Przygotowanie szkolenia z praktycznego wykorzystania Excela w swojej pracy, trwającego 2-6 godzin, * przesłanie do Fundacji opisu szkolenia (przykład tutaj: https://trampolinatalentow.pl/ogloszenie/310 [https://trampolinatalentow.pl/ogloszenie/310]),
Kraków
Kraków
・Poszukiwani wolontariusze ze znajomością języka rosyjskiego! Fundacja Dobra Wola poszukuje wolontariuszy ze znajomością języka rosyjskiego, którzy chcieliby wziąć udział w wizycie studyjnej studentów z Federacji Rosyjskiej, Ukrainy, Białorusi i Mołdawii, organizowanej w ramach programu Study Tours to Poland.
Warszawa
Warszawa
・Placówka Wsparcia Dziennego poszukuje wolontaiuszy/stażystów studentów/absolwentów kierunków pedagogika, psychologia, praca socjalna, matematyka, anglistyka, polonistyka do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Dom Pracownika Służby Zdrowia poszukuje chętnych do odbycia wolontariatu i praktyk zawodowych w naszej Placówce. Proponujemy współpracę studentom kierunków: psychologia, rehabilitacja, terapia zajęciowa, pielęgniarstwo. Oferujemy: Pracę pod opieką wykwalifikowanego personelu Dogodny dobór godzin Miłą, przyjazną atmosferę Możliwość poznania specyfiki i doświadczenia pracy z seniorami Możliwość samodzielnej pracy
Kraków
Kraków
・🔎Poszukujemy niezastąpionego zespołu Wolontariuszy do konferencji #digitalfest - biznes oparty na danych, która odbędzie się 14 i 15 listopada 2018. ************************************************************************************************* ✨Szukamy Wolontariuszy, którzy razem z nami dowiodą, że analityka to nie czarna magia✨
Warszawa
Warszawa
・MAL Grójecka 109 mieści się na 300 metrach kwadratowych w pawilonie usytuowanym przy Palcu pod Skrzydłami na warszawskiej Ochocie. MAL jest częścią Ośrodka Kultury Ochoty. Jest przestrzenią oddaną na działania mieszkańców, w której mogą realizować swoje inicjatywy, sprzyja realizowaniu pomysłów mieszkańców, nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu.
Cała Polska
Cała Polska
・Koordynator Zbiórki Żywności oferta ważna do: 11.11.2018 start wolontariatu: październik/listopad Cała Polska, Polska elastyczny grafik TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU: * Rekrutacja i przeszkolenie wolontariuszy, * Organizacja pracy wolontariuszy podczas trwania zbiórki oraz stanowiska zbiórki żywności, * Promocja zbiórki w sklepie, * Współpraca z Bankiem Żywności. JESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM JEŻELI:
Poznań
Poznań
・oferta ważna do: 11.11.2018 start wolontariatu: październik 2018 r. Poznań, woj. wielkopolskie min. 10h/tydz. TWOJE ZADANIA W TRAKCIE WOLONTARIATU: * koordynacja działań na projekcie, * opracowanie materiałów dla potencjalnych sponsorów, * przygotowanie prezentacji, * porządkowanie materiałów foto i video oraz wykorzystanie ich w procesie komunikacji, * pomoc w organizacji wystawy, * korespondencja w j. angielskim.
cała Polska - praca zdalna
cała Polska - praca zdalna
・Poszukujemy wolontariusza online do pomocy przy organizacji Nocy Sów! Noc Sów 2019 23/24 marca Noc Sów jest ogólnopolskim wydarzeniem koordynowanym przez stowarzyszenie Ptaki Polskie www.ptakipolskie.pl [http://www.ptakipolskie.pl]. Odbywa się corocznie od 2012 roku w jedną z wiosennych nocy, kiedy sowy są szczególnie aktywne. 23/24 marca 2019 czeka nas już ósma edycja.
Warszawa
Warszawa
・Wsparcie promocja twórców - artystów w obszarze angielskojęzycznym i francuskojęzycznym. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Poznań
Poznań
・Drodzy Użytkownicy, Poznański oddział Stowarzyszenia Anioły wiedzy przechodzi zmiany w strukturze organizacji. Wychodzimy naprzeciw dotychczasowemu działaniu! Z nową energią wkraczamy w tajniki turkusowego zarządzania. Nowa formuła organizacji to "Samorządzące się dziesiątki". Jeśli wciąż brzmi to intrygująco, chcesz poznać szczegóły, dołączyć do innowacyjnego projektu i zostać członkiem dziesiątki, która z dumą dzieli się wiedzą- zapraszam!
Gliwice
Gliwice
・Poszukiwany jest wolontariusz/wolontariuszka do wsparcia działań Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej przy wsparciu w przyjmowaniu i wydawaniu żywności dla osób najuboższych.
Lublin
Lublin
・STUDENCIE, nowy rok akademicki już trwa, dlatego bierz sprawy w swoje ręce i zgłoś się już dziś na bezpłatne szkolenie: DNA młodego lidera - działanie, niezależność, angażowanie [https://www.facebook.com/events/243951772891561/] Szukamy aktywnych studentów, którzy chcą mieć wpływ na swoje otoczenie a w przyszłości planują zostać menagerami, bądź specjalistami w zarządzaniu zasobami ludzkimi. DATA: 19-21.10.2018 r.
Gliwice
Gliwice
・Cześć! Jestem Szymon. I w skrócie chcę Wam się przedstawić. Nie zarażam, chyba, że wolą walki, radością z drobnostek i szczerością. Myślę i czuję. Słyszę co mówisz i widzę jak na mnie patrzysz. Mam chore ciało, ale tam w środku jestem normalnym, wrażliwym chłopakiem. Chcę żyć wśród ludzi, lecz nie chcę litości.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja powstała w marcu 2013 roku z inicjatywy Caroline Bierbaum LeFrak, ponadto ściśle współpracuje z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. Cele Fundacji to m.in.: -propagowanie, inicjowanie oraz wspieranie przedsięwzięć mających na celu promocję sportu, w szczególności lekkiej atletyki -wspieranie i promowanie wszechstronnego rozwoju sportowego w społeczeństwie, w szczególności wśród dzieci i młodzieży
Gdańsk
Gdańsk
・Misją fundacji FASCYNACJE jest promowanie zdrowej ciąży oraz wolnego od używek rodzicielstwa jak również wspieranie osób z zaburzeniami ze Spektrum Poalkoholowych Uszkodzeń Płodu (FASD) i ich rodzin. Poszukujemy do pomocy WOLONTARIUSZY/WOLONTARIUSZEK - wolontariat stały lub akcyjny. Obowiązki: - pomoc podczas wydarzeń organizowanych przez Fundację FASCYNACJE w zakresie działań promocyjnych, edukacyjnych i naukowych,
Warszawa
Warszawa
・Pomaganie sprawia Ci radość? Chcesz pomóc dzieciom odpowiadać na ciekawe pytania? Dołącz do naszego zespołu. Dowiedz się więcej i aplikuj! https://www.uniwersytetdzieci.pl/wolontariat [https://www.uniwersytetdzieci.pl/wolontariat]
Poznań
Poznań
・Lubisz kontakt z dziećmi? Chcesz się sprawdzić w takiej roli? Możesz pomóc nam w organizacji kreatywnych, pełnych radości zajęć na Uniwersytecie Dzieci! W jaki sposób będziesz nam pomagać jako wolontariusz? -zaopiekujesz się dziećmi przed i w trakcie zajęć -zajmiesz się sprawami organizacyjnymi (obsługa recepcji przed zajęciami) -wesprzesz przygotowywanie materiałów edukacyjnych będziesz brać udział w pracach administracyjnych
Gliwice
Gliwice
・Klub Wolontariatu przy gliwickim Ośrodku Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby udzielać korepetycji, ale jednocześnie byliby kimś w rodzaju „starszego brata, starszej siostry”.
Katowice, Kraków
Katowice, Kraków
・Interesują Cię zagadnienia dotyczące klimatu i ochrony środowiska? Chcesz stać się częścią międzynarodowej społeczności działającej na rzecz naszej wspólnej przyszłości? Dołącz do grona wolontariuszy światowego forum dotyczącego polityki klimatycznej, które już w grudniu odbędzie się w Katowicach – dynamicznie rozwijającej się stolicy ponad dwumilionowej metropolii.
Knurów
Knurów
・Stowarzyszenie Cztery Pory Roku (SCPR) z siedzibą w Knurowie, ale realizujące wyznaczone cele na terenie Polski, potrzebuje Członków Zwyczajnych. O tym, jak zostać Członkiem, jakie są zadania dla Członków i korzyści z tego rodzaju współpracy oraz dane kontaktowe do osoby zajmującej się rekrutacją, są pod linkiem:
Warszawa
Warszawa
・Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy serdecznie zaprasza osoby dobrej woli, empatii, zainteresowanych losem osób samotnych, starszych, potrzebujących, dysponujące czasem wolnym do pełnienia roli wolontariusza przy realizacji Programu Wolontariat w OPS. Program ma na celu wsparcie i zaangażowanie seniorów poprzez włączenie się w działania na rzecz seniorów w ośrodkach wsparcia, klubach seniora i społeczności lokalnej.
Łódź
Łódź
・Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” - lider w realizacji usług i działań wspierających rozwój ekonomii społecznej, zaprasza do świadczenie usług wolontariatu (bezpłatnego stażu), w ramach realizowanych przez nas projektów.
Poznań
Poznań
・Jesteśmy fundacją, której celami od 1995 roku są ochrona i ratowanie zabytków. Poszukujemy osób, które interesując się tematyką dziedzictwa chciałyby swoje zainteresowania realizować na co dzień.
Poznań
Poznań
・Jesteśmy poznańską Fundacją "Anioły Edukacji". Naszą misją jest stwarzanie warunków i rozwój kluczowych kompetencji człowieka żyjącego we współczesnym świecie, zwiększających jego samoświadomość oraz aktywność edukacyjną, zawodową, kulturalną i społeczną. Wypełniamy misję przez różnorodne działania. m.in.: doradztwo zawodowe, doradztwo edukacyjne, warsztaty, promocję czytelnictwa, wsparcie przedsiębiorstw czy wolontariat.
Łódź
Łódź
・Zespół Igrzysk Wolności ogłasza nabór wolontariuszy, którzy w czasie Igrzysk Wolności 2018 będą działać ramię w ramię z organizatorami by tegoroczna edycja wydarzenia nie miała sobie równych! Kogo szukamy? Osób w każdym wieku, ze znajomością języka angielskiego (poziom komunikatywny lub wyższy), kontaktowych, odpowiedzialnych, kreatywnych, elastycznych oraz przedsiębiorczych i dobrze zorganizowanych.
Warszawa
Warszawa
・W ramach ruchu sąsiedzkiego przy MAL Grójecka 109 powstał ogród społecznościowy na Placu pod Skrzydłami, który składa się z 10 donic. W donicach sadzone są kwiaty, warzywa, krzewy. Poszukujemy osób, którym idea ogrodnictwa miejskiego jest bliska lub zawsze chciały mieć swój ogródek, ale nie mają na to warunków. Zapraszamy osoby, dla których ważna jest ekologia, jak i te, które po prostu lubią grzebać w ziemi.
Warszawa
Warszawa
・MAL Grójecka 109 jest częścią Ośrodka Kultury Ochoty. To przestrzeń oddana na działania mieszkańców, w której mogą realizować swoje inicjatywy. MAL sprzyja nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Koordynatorzy tam pracujący wspierają mieszkańców w organizacji wydarzeń i pomagają wypromować ich działania.
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam