Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Hiszpanii to wspólna propozycja organizacji Amycos Organización No Gubernamental para la Cooperación Solidaria [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/947962668_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został już zaakceptowany przez hiszpańską Narodową Agencję i otrzymał dofinansowanie.
Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza
・Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz poczuć sportowe emocje oraz zobaczyć z bliska rywalizację najlepszych zawodników to musisz być z nami. UKS RONIN organizuje Mistrzostwa Europy Shotokan Karate. Zawody odbędą się w dniach 13-15 kwietnia w Hali Sportowej Centrum (Aleja Róż 3). Będzie to największa impreza sportowa w Polsce, poświęcona sztukom walki. Udział w zawodach weźmie ponad 1000 zawodników, 100 sędziów, ponad 200 trenerów z 26 krajów.
Warszawa
Warszawa
・Środowiskowy Dom Samopomocy powstał w ramach programu psychiatrii środowiskowej. W pracy łączymy podejście psychodynamiczne i systemowe. Wolontariat będzie nadzorowany przez certyfikowanego psychoterapeutę z uprawieniami do prowadzenia superwizji PTP. Dzięki wolontariatowi można poznać: * specyfikę pracy z grupą w oparciu o społeczność terapeutyczną * standardy diagnozy psychodynamicznej * specyfikę pracy systemowej w środowisku pacjenta
Biała Podlaska
Biała Podlaska
・Poszukujemy osoby, ktora wykonałaby stronę www dla Stowarzyszenia. W zamian oferujemy przetłumaczenie oferty/strony www osoby bądź firmy która wykona dla Stowarzyszenia nieodpłatnie stronę internetową.
Warszawa
Warszawa
・Warszawskie Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi podejmie współpracę na zasadach wolontariatu ze studentami ostatniego roku lub absolwentami psychologii i kierunków pokrewnych. Wolontariat odbywa się w Ośrodku Oparcia Społecznego (Praga Południe) oraz Klubie Integracyjnym (Praga Północ) w godzinach popołudniowych (16:00-20:00). Prosimy wysyłać CV na wtplio@wp.pl Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.
Gliwice
Gliwice
・Jeśli masz ukończone 18 lat, jesteś dyspozycyjny, kreatywny i komunikatywny, interesujesz się promocją, marketingiem, a media społecznościowe nie mają przed sobą tajemnic, dołącz do naszego zespołu organizacyjnego tegorocznej III edycji Festiwalu Innowacji i Technologii, która odbędzie się w dniach 14-15 września 2018r. w Gliwicach!
Dodane przedwczoraj
cała Polska
cała Polska
・Zapraszamy do aktywnego udziału w wolontariacie przy nowym projekcie rynku pracy Stowarzyszenia WIOSNA „WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI” Jako wolontariusz: − będziesz wsparciem w ewaluacji dla konkretnej osoby/grupy nieformalnej/podmiotu, który otrzymał grant na wdrożenie innowacyjnego pomysłu w obszarze rynku pracy − zobaczysz „od kuchni”, jak wygląda proces testowania i wdrażania innowacji społecznej w skali mikro
Kraków
Kraków
・Jeśli masz czas, chcesz się zaangażować w działania dynamicznie rozwijającej się Fundacji i zdobyć doświadczenie w zakresie zarządzania i administrowania blogiem w ciekawym projekcie polsko-hiszpańskim czekamy na Twoje zgłoszenie! Zadania wolontariusza: - zarządzanie i administracja blogiem - redakcja i korekta tekstów do publikacji - wsparcie uczestników publikujących na blogu Oferujemy:
Łomianki
Łomianki
・Liczymy na pomoc kilku osób w prostych czynnościach biurowych.
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Tworzymy narzędzie, które ma służyć rozwiązaniu problemu nierzetelnych informacji w sieci i ułatwieniu dostępu do wiarygodnych źródeł. Nasze rozwiązanie opiera się na działaniu społeczności użytkowników, która w prosty sposób może dzielić się wartościowymi treściami. Projekt ma charakter non-profit, a aplikacja będzie udostępniona za darmo i na otwartej licencji. O aplikacji
Warszawa
Warszawa
・Świetlica TPD Bielany poszukuje praktykantów/wolontariuszy do pomocy w lekcjach oraz organizacji czasu wolnego dzieciom w wieku 8-15 lat. Zaiteresowane osoby proszę o kontakt meilowy tpd_bielany@op.pl
Warszawa
Warszawa
・Świetlica środowiskowa z elementami socjoterapii w Wilanowie przyjmie na staż i/lub wolontariat osoby mogące wesprzeć zespół w odrabianiu lekcji z matematyki, chemii, fizyki - dzieciom w wieku 12-16 lat Zakres obowiązków: - pomoc w odrabianiu lekcji - szczególnie z przedmiotów ścisłych Mile widziani studenci Pedagogiki/Politechniki. Warunki formalne:
warszawa
warszawa
・W związku z dużą liczbą projektów i działań, Komitet Ochrony Praw Dziecka poszukuje: odpowiedzialnej, kreatywnej osoby do prowadzenia profilu organizacji ( FB, instagram). Oczekujemy: - dbania o profil KOPD, zamieszczania koniecznych informacji w porozumieniu z szefem działu PR i pozyskiwania środków -własnej inwencji ( w odniesieniu do biężących wydarzeń społecznych) i pomysłów na ciekawe posty :)
Warszawa
Warszawa
・Fundacja potrzebuje wolontariusza, młodej kreatywnej osoby do pomocy przy małej grupie dzieci (szkoła podstawowa) na koloniach na Mazurach (10 dni od 27 lipca). Wyjazd z Warszawy. Zapewniamy dobre warunki pobytu i wyżywienia. Tel.kontaktowy 781 181 184
Warszawa
Warszawa
・Szukamy wolontariuszy do programu Wyspa spokojnych rodziców. Celem programu jest wspieranie dzieci długotrwale hospitalizowanych i ich rodziców. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.programwyspa.pl. Głównym zadaniem wolontariusza będzie odbywanie cotygodniowych dwugodzinnych dyżurów na oddziale w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W czasie tych dyżurów wolontariusz będzie: - organizował czas wolny dzieciom w różnym wieku;
Bydgoszcz
Bydgoszcz
・Poszukujemy wolontariuszy do pracy przy nowych projektach związanych z prowadzeniem szkoleń online/offline oraz organizacji eventów.
Nadarzyn
Nadarzyn
・WOLONTARIAT NA NAJWIĘKSZYCH TARGACH SPORTOWYCH W POLSCE W DNIACH 18-20 MAJA 2018 OGÓLNOPOLSKĄ FEDERACJĄ STOWARZYSZEŃ KUPCÓW I PRODUCENTÓW POSZUKUJE WOLONTARIUSZY PODCZAS NAJWIĘKSZYCH TARGÓW SPORTOWYCH GO ACTIVE SHOW W NADARZYNIE K/WARSZAWY. DOŁĄCZ DO ZESPOŁU Z PASJĄ! Chcesz uczestniczyć w Największych Targach Sportowych w Polsce, zgłoś się już dziś. KOGO POSZUKUJEMY? Poszukujemy zafiksowanych na punkcie sportu osób, które chcą
Warszawa
Warszawa
・Drogi Wolontariuszu!!! Chcesz pomagać? Czy chcesz się sprawdzić? Czy może chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy?
Warszawa
Warszawa
・Wolontariusz – Asystent/Asystentka ds. media relations
Łódź
Łódź
・Animatorzy z Regionalnego Centrum Wolontariatu Centerko zapraszają wspólne kibicowanie biegaczom na Maratonie Dbam o Zdrowie 2018. Tegorocznym motywem przewodnim naszego Punktu Kibicowania będą Indie, a miejscem- ul. Piotrkowska między Nawrot a Roosevelta. Będzie kolorowo, głośno, tanecznie! Jak w Bollywood :)
Warszawa
Warszawa
・Masz pasję którą chcesz zarazić dzieci lub czas wolny,który chciałbyś podarować komuś? A może praktyki do zrealizowania lub po prostu potrzebę pomocy ... Zapraszam do świetlicy TPD na Śródmieściu, pracujemy od 14 do 19 i przyda nam się wsparcie :)
Cała Polska
Cała Polska
・PRACA (wolontariacka) SZUKA CZŁOWIEKA! Czy słyszeliście już o akcji World Cleanup Day (Światowy Dzień Odśmiecania)? http://www.worldcleanupday.org/ Tego samego dnia, 15.09.2018 miliony osób z ponad 150 krajów zajmie się odśmiecaniem naszej planety. W Polsce za akcję odpowiedzialne jest nasze Stowarzyszenie - Polskie Stowarzyszenie Zero Waste. Poszukujemy koordynatorów! Więcej szczegółów w załączniku:
Warszawa
Warszawa
・Koordynowanie / organizacja ekspozycji twórców Fundacji zagranicą. Malarstwo, fotografia, rysunek. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl] Wymagana komunikatywna znajomość języka obcego.
Online
Online
・Poszukiwany wolontariusz do prowadzenia Fanpage'a Fundacji. Tematyka - podróże, wymiana kulturowa, edukacja dzieci, które mają do niej utrudniony dostęp, problemy trzeciego świata, języki obce, środowisko, ludzie i ich kultury. Liczymy na dodawanie ciekawych, inspirujących zdjęć i filmików :)
Łódź
Łódź
・Jesteś z Łodzi lub okolic? Masz ukończone 18 lat? Kochasz zwierzęta, a w szczególności koty? Masz trochę wolnego czasu? Lubisz pomagać? Rozpiera Cię energia i nie wiesz jak ją spożytkować? Szukasz pasji? Chciałabyś/chciałabyś połączyć przyjemne z pożytecznym? Lubisz spędzać czas przy komputerze? A może jesteś wirtuozem pióra? Programy graficzne znasz jak nikt? Fotografia jest Twoją pasją?
Polska
Polska
・Laury, gdziekolwiek mieszkają, zaprosimy do udziału w realizacji filmu dokumentalnego „Laura- niezapisana historia”.
Poznań
Poznań
・MASZ DUSZĘ SPOŁECZNIKA? DYSPONUJESZ WOLNYM CZASEM? ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM! Stowarzyszenie ETAP działa od 10 lat na rzecz ekonomii społecznej i osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Prowadzimy Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie pilskim, a także CIS Piątkowo w Poznaniu. Skupiamy ludzi z pasją. Jeśli dysponujesz wolnym czasem i los innych nie jest Ci obojętny – JESTEŚ TĄ OSOBĄ, KTÓREJ WŁAŚNIE SZUKAMY.
Warszawa
Warszawa
・Organizacja pozarządowa zaprasza chętnych wolontariuszy do współpracy w ramach prowadzenia warsztatów psychoedukacyjnych dla uczniów klas VII. Możesz zdobyć doświadczenie we współpracy z organizacją pozarządową, współprowadzeniu warsztatów dla młodzieży. Wystawiamy zaświadczenia o wolontariacie. Osoby zainteresowane proszę o przysłanie cv na adres: rekrutacja@latawiec.org w tytule proszę napisać - wolontariat
Kraków
Kraków
・Interesujesz się sportem? Chcesz zdobyć doświadczenie w organizacji imprez masowych? Nie straszne Ci kontakty z innymi ludźmi, także z za granicy? Chcesz poznać najlepszych sportowców w kajakarstwie slalomowym na Świecie? To oferta dla Ciebie! Poszukujemy wolontariuszy do pomocy przy organizacji Pucharu Świata Seniorów w Slalomie kajakowym, który odbędzie się 29.06-01.07.2018. Zadania wolontariusza to m.in.:
Wrocław
Wrocław
・Dolnośląskie Centrum Filmowe jest miejscem spotkań filmowych dla tych, którzy oczekują od kina czegoś więcej, niż tylko rozrywki. Repertuar stanowi szeroki wybór światowego, europejskiego i polskiego kina. Wśród tytułów polskich pojawiają się także filmy koprodukowane przez Odrę-Film.
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam