Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Dodane dzisiaj
Wrocław
Wrocław
・Zmieniaj z nami świat edukacji. Dołącz do grona wyjątkowych Wolontariuszy! Lubisz kontakt z dziećmi? Chcesz się sprawdzić w takiej roli? Możesz pomóc nam w organizacji kreatywnych, pełnych radości zajęć na Uniwersytecie Dzieci! W jaki sposób będziesz nam pomagać jako wolontariusz? * zaopiekujesz się dziećmi przed i w trakcie zajęć * zajmiesz się sprawami organizacyjnymi (obsługa recepcji przed zajęciami)
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja Aktywnej Rehabilitacji poszukuje wolontariuszy do pracy z osobami niepełnosprawnymi poruszającymi się na wózkach inwalidzkich (z urazem rdzenia kręgowego oraz przepukliną oponowo-rdzeniową). Zajęcia i obozy mają charakter sportowy, są prowadzone przez kadrę instruktorów niepełnosprawnych oraz kadrę chodzącą.
Reklama
Dodane wczoraj
Wilno
Wilno
・Europejska Fundacja Praw Człowieka jest publiczną organizacją z siedzibą w Wilnie, funkcjonującą na zasadzie non-profit. Powstała w roku 2010 jako reakcja na wzrost liczby naruszeń praw człowieka oraz mniejszości narodowych na Litwie.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy nowych wolontariuszek i wolontariuszy do Wolontariatu Koleżeńskiego "Mary i Max" - projektu wspierającego osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Cała Polska
Cała Polska
・Poszukujemy osoby, która wesprze nas w aktywnych działaniach celem promocji projektu. Jesteśmy organizatorem Wyjazdów Rozwojowych dla osób niewidomych, słabowidzących oraz widzących. Dodatkowo pełnosprawni Uczestnicy pełnią podczas naszych Wypraw rolę przewodników. Chcemy dodawać inspiracji, łączyć ludzi i budować świadomość siebie.
cała Polska
cała Polska
・Stowarzyszenie Pozytywnych Zmian z Łomianek koło Warszawy pilnie szuka tłumacza. Realizujemy obcenie 3 międzynarodowe projekty Erasmus + . Na bieżąco musimy wysyłać do koordynatorów efekty naszych wykonanych prac. Praca zdalna. W zamian oferujemy - referencje. Zapraszam do wspólpracy.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Dobra Sieć serdecznie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane wolontariatem/praktykami! Działalność Fundacji Dobra Sieć skupia się na dwóch programach - portalu o wolontariacie w sieci - e-wolontariat.pl oraz serwis informacyjny o stypendiach i konkursach www.mojestypendium.pl [http://www.mojestypendium.pl]. W ramach tych programów Fundacja prowadzi liczne konkursy, kampanie społeczne. Przykładowe obowiązki wolontariusza:
Dodane przedwczoraj
Rumunia
Rumunia
・Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowym projekcie Wolontariatu Europejskiego w Rumunii! Wolontariusz zaangażowany będzie w pracę z dziećmi. Projekt rozpocznie się w styczniu 2017 roku i potrwa 6 miesięcy. ️
Bułgaria
Bułgaria
・Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowym projekcie Wolontariatu Europejskiego w Bułgarii! Wolontariusz zaangażowany będzie między innymi w działania edukacyjne oraz informacyjne, pomoc niepełnosprawnym, prowadzenie zajęć. Projekt rozpocznie się w styczniu 2017 roku i potrwa 9 lub 12 miesięcy. ️
Polska
Polska
・Chcesz zaangażować się w wolontariat nie wychodząc z domu? Kim jesteśmy? Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym powstało w roku 1991, a w 2005 uzyskało status Organizacji Pożytku Publicznego. Działamy na terenie całej Polski i jako jedyni w kraju specjalizujemy się we wspieraniu osób z jednoczesnym uszkodzeniem wzroku i słuchu.
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Animacja jest organizacją pożytku prowadząca autorski projekt „Praga Gada” (rejestrujemy opowieści seniorów i upowszechniamy je w formie wysokojakościowych komiksów).
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja Kompania Kresowa poszukuje wolontariuszy-tłumaczy z następujących języków: rosyjski, angielski, niemiecki, ukraiński, francuski na język polski. Tematyka tekstów: stosunki międzynarodowe, ekonomia, kultura, sprawy społeczne. W zamian za tłumaczenia Fundacja wystawi referencje.
Zielona Góra
Zielona Góra
・Chcesz mieć wpływ na zmiany w Polsce? Chcesz rozwijać swoje zdolności, brać udział w ciekawych projektach, wydarzeniach, szkoleniach i eventach? Chcesz, żeby Twoje działania miały znaczenie? Przyjdź na spotkanie, dowiedz się o nas więcej i dołącz do zespołu! Rozwijaj z nami stowarzyszenie, bierz udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, edukacji prawnej, ekonomicznej, rozwoju dyskusji publicznej! Twórz z nami społeczny think tank!
Kraków
Kraków
・Małopolski Instytut Kultury w Krakowie poszukuje wolontariuszki/wolontariusza do działu marketingu i PR. Zadania: - wsparcie przy prowadzeniu kanałów MIK w mediach społecznościowych; - opracowywanie komunikatów dla mediów i współpraca przy tworzeniu materiałów promocyjnych; - samodzielne zamieszczanie informacji w dostępnych serwisach; - bieżący monitoring mediów; - kontakt z mediami; - aktualizacja baz danych;
Warszawa
Warszawa
・Nowopowstający Dom Sąsiedzki na Woli zaprasza do współpracy wolontariuszy, animatorów, pedagogów, psychologów. Możecie wspomóc nas przy organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów lub zaproponować własne. To wyjątkowa okazja, by zrobić coś dla innych oraz realizować własne pasje! Zgłaszajcie się śmiało! Zapraszamy!
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja "Liberta" poszukuje wolontariusza do prowadzenia fanpage’a Jeśli: ✉ jesteś związany z dziennikarstwem, PR-em i/lub polonistyką (lub posiadasz kompetencje w tych obszarach tematycznych) ✉ media społecznościowe to Twój żywioł ✉ lubisz pisać krótkie teksty ✉ chcesz budować społeczność wokół projektu ✉ nie boisz się systematycznej pracy ✉ posiadasz podstawowe umiejętności graficzne (tworzenie prostych grafik)
Warszawa
Warszawa
・Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam w przeprowadzeniu Ogólnopolskich Zawodów Breakdance dla dzieci i młodzieży 2017 o nazwie Kids Noise 17 grudnia na Żoliborzu w Warszawie. Od 2018 roku breakdance będzie jedną z dyscyplin na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży. Nie każdy będzie miał możliwość wyjazdu na Igrzyska ale każdy będzie mógł wziąć udział w naszych darmowych zawodach Ogólnopolskich (choć będą i goście z zagranicy).
Katowice
Katowice
・Droga Wolontariuszko, Drogi Wolontariuszu! Działamy w obszarze rozwoju osobistego, społecznego i zawodowego. Zmieniliśmy nazwę naszego stowaryzszenia i obecnie poszukujemy wolontariusza, który przeniesie naszą dotychczasową stronę na nowy adres w oparciu o Wordpress. Zapewniamy miłą współpracę, porozumienie oraz referencje po zakończeniu projektu.
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).
warszawa
warszawa
・Poszokujemy osób do obsługi foto/video eventów , aukcji sztuki., zdjęć z dni otwartych u dewelopera... ,Warszawa i bliskie okolice. Po okresie probnym oferujemy stałą komercyjną współpracę. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Wrocław
Wrocław
・Szukamy osoby do stworzenia strony internetowej fundacji ekologicznej. Zapewniamy referencje.
Warszawa
Warszawa
・W związku z organizacja wystawy autorskiej w Warszawie w m-cu marzec 2018. Fundacja poszukuje osoby do kontaktu z mediami ; prasa, media społecznościowe, rozgłosnie radiowe w celu promocji wyżej opisanego wydarzenia.
Warszawa
Warszawa
・Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Stowarzyszenie Q Rozwojowi i Urząd m.st. Warszawy mają przyjemność zaprosić na konferencję "Wolontariat dla seniora". Spotkanie odbędzie się 14 grudnia, od godziny 16:00 w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Jeśli chcesz towarzyszyć nam podczas tego wydarzenia, wyślij do nas wiadomość - kontakt@zalogujpomagaj.pl. Konferencja jest bezpłatna. Więcej informacji na www.qrozwojowi.org.pl.
Cała Polska / bez ograniczeń
Cała Polska / bez ograniczeń
・Poszukujemy wolontariuszy z zacięciem redaktorskim i lekkim piórem do współtworzenia projektu jakim jest jedyny wg naszej orientacji portal w Polsce piszący o dobrej stronie turystyki szkolnej: www.podrozezklasa.pl [http://www.podrozezklasa.pl].
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Hiszpanii to wspólna propozycja organizacji JOVESOLIDES [http://www.redjovesolides.org/] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został już zaakceptowany przez hiszpańską Narodową Agencję i otrzymał dofinansowanie. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
・Reaktywujące się Koło Diabetyków w Tarnobrzegu poszukuje wolontariusza, który zrobi stronę internetową naszej organizacji.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Gruzji to propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i gruzińskiej organizacji Association Merkuri [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/945729922_en] poszukującej wolontariuszy na 6-cio miesięczny EVS w mieście Zugdidi. Zgłoszenia (CV i list motywacyjny w języku angielskim) prosimy przesyłać na adres natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Warszawa
Warszawa
・Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom pomagająca od 15 lat poszukuje Wolontariusza. Zadaniem Wolontariusza będzie wsparcie zespołu w codziennych zadaniach w tym pomoc w działaniach promocyjnych: mailingi, tworzenie baz. Mile widziane wsparcie jeden dzień w tygodniu. Dołącz do sympatycznego zespołu, zdobądź doświadczenie i spędź miło czas na pomocy innym. Biuro fundacji mieści się w Ząbkach (ul. Radzymińska).
Cała Polska
Cała Polska
・Uważasz, że poziom debaty w Polsce jest niski? Chcesz wzmocnić swoje kompetencje dziennikarskie? Duel Amical to miejsce kulturalnej wymiany poglądów, przestrzeń dla prezentacji różnorodnych opinii w sposób wyważony, z szacunkiem dla osób o odmiennym zdaniu.
Warszawa
Warszawa
・8-miesięczny wolontariat w Brazylii, Kolumbii, Hondurasie, Indiach, Indonezji lub Nigerii dla osoby otwartej na doświadczenia międzykulturowe. 1 kwietnia 2018 – 30 listopada 2018
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam