Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Reklama
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Fundacja "Cultiavate" poszukuje osoby chcącej zaangażować się we współtworzenie strategii działania organizacji istniejącej przy Instytucie Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polskiej Akademii Nauk.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Portugalii to wspólna propozycja organizacji SOPRO [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/932520365_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został zaakceptowany do dofinansowania przez Polską Narodową Agencję i rozpocznie się już w lipcu 2018.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Portugalii to zaakceptowany do realizacji wspólny projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i organizacji Associação Académica da UMa [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/944781747_en]. Projekt otrzymał dofinansowanie z Polskiej Narodowej Agencji i będzie miał miejsce na Maderze począwszy od września 2018.
Polska
Polska
・Prowadzimy rekrutację na długoterminowy 11 miesięczny projekt Wolontariatu Europejskiego w Hiszpanii. Kiedy? od 1.10.2018 do 31.08.2019 Gdzie? Vigo (Hiszpania) Projekt dotyczy pracy animacyjnej z dziećmi i młodzieżą, organizowania im czasu wolnego oraz organizowania wolontariatu, praca z osobami z niepełnosprawnością raz w tygodniu oraz wsparcie zadań koordynatora. Podstawowy hiszpański bardzo mile widziany.
Polska
Polska
・Prowadzimy rekrutację na długoterminowy 7 miesięczny projekt Wolontariatu Europejskiego w Rumunii. Kiedy? od 1.11.2018 do 31.05.2019 Gdzie? Vrancea County (Mărăşeşti oraz Focsani) Projekt dotyczy prowadzenia warsztatów i zajęć w szkołach mających na celu zapobieganie bullingowi. Dołącz do międzynarodowego zespołu 8 wolontariuszy!
Jaworzno/Katowice
Jaworzno/Katowice
・Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych w Jaworznie poszukuje wolontariusza/szki – doradcy zawodowego do monitorowania aktywizacji zawodowej Uczestników oraz wprowadzania ewentualnych korekt IPD w ramach realizowanego projektu współfinansowanego z Europejskiego Fundusz Społecznego. Łącznie 405 godzin w okresie do 31.05.2019 r. Doradztwo na terenie Katowic i Jaworzna. Mile widziani absolwenci studiów kierunkowych.
Dodane przedwczoraj
Polska
Polska
・Wolontariat w Fundacji XXII zajmującej się szkoleniem Przyszłych Rodziców oraz promującej unikalną na skalę światową ideę Powszechnego Kształcenia Przyszłych Rodziców (www.fundacja22.org [http://www.fundacja22.org] ) Jeśli jesteś psychologiem, trenerem, grafikiem, informatykiem Masz zapał i chęci do rozwoju unikatowego projektu Chcesz zdobyć nowe umiejętności i sprawdzić się przy realizacji ambitnych zadań
Warszawa
Warszawa
・Wiele osób pragnie pomagać, a nasza fundacja daje ku temu wyjątkową możliwość. Jeśli jesteś gotowy poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby zmienić życie dzieci na lepsze, zostań Starszym Bratem lub Starszą Siostrą w programie Big Brothers Big Sisters of Poland!
Warszawa
Warszawa
・Warszawskie Towarzystwo Pomocy Lekarskiej i Opieki nad Psychicznie i Nerwowo Chorymi podejmie współpracę na zasadzie wolontariatu ze studentami ostatnich lat Psychologii (oraz pokrewnych kierunków) oraz absolwentami. Wolontariat odbywa sie w godzinach 16-20 w wybrane dni tygodnia. Prosimy o przesyłanie CV na wtplio@firma.pl
Kraków
Kraków
・Małopolski Instytut Kultury w Krakowie w poszukuje wolontariusza/wolontariuszki do pracy przy promocji ekonomicznej gry symulacyjnej Chłopska Szkoła Biznesu. Pożądane kompetencje: • komunikatywność, • samodzielność w działaniu, • solidność w wykonywaniu powierzonych zadań, • odpowiedzialność, • znajomość pakietu Microsoft Office.
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Kandydat Platformy Obywatelskiej do Rady Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy okręg wyborczy "Rakowiec" Pan Rafał Szypszak poszukuje, chętnych osób do wstąpienia do swojego sztabu wyborczego i pomocy przy wyborach samorządowych. Ogłoszenie ma charakter wolontariatu Poszukuje osoby na stanowiska : - Doradcy kandydata - Asystent/tka kandydata - Specjalista ds. materiałów wyborczych - Kierownik biura - Pełnomocnik finansowy
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy do współpracy wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Mile widziane są zgłoszenia rodziców, opiekunów, babć i dziadków! Jak zostać wolontariuszem Kina Dzieci?
Warszawa
Warszawa
・Polski Komitet Pomocy Społecznej w Warszawie Poszukuje psychologa/wolontariusza - realizacja projektu społecznego w zakresie aktywizacji społecznej osób bezdomnych w Centrum Pomocy RN PKPS Warszawa ul. Polska 33, tel: 22/6510571 godz. ranne/popołudniowe do uzgodnienia.
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym poszukuje wolontariuszy do biura w Warszawie. Poszukujemy osób, które zaangażują się w działania PR i marketingowe planowanej kampanii społecznej oraz projektów realizowanych przez organizację. Zapraszamy do współpracy.
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym poszukuje wolontariuszy do biura w Warszawie. Poszukujemy osób, które zaangażują się w prace Zespołu fundraisingowego organizacji oraz pomogą w realizacji projektów.
Gdańsk Gdynia
Gdańsk Gdynia
・Szukamy osób zainteresowanych i chcących zaangażować się w misję Banku Żywności Jeżeli jesteś zainteresowany problemem marnowania żywności i poszukiwaniem rozwiązań wspierających przeciwdziałanie temu zjawisku – czekamy właśnie na Ciebie! Razem z załogą Banku Żywności w Trójmieście poszukujemy ludzi do zadań specjalnych podczas festiwalu Globaltica w dniu 28.07.2018
Gdańsk, Gdynia
Gdańsk, Gdynia
・Szukamy osób zainteresowanych i chcących zaangażować się w misję Banku Żywności na stanowisku: koordynacja i obsługa Strefy Edukacji Banku Żywności podczas festiwalu Globaltica. Jeżeli jesteś zainteresowany problemem marnowania żywności i poszukiwaniem rozwiązań wspierających przeciwdziałanie temu zjawisku – czekamy właśnie na Ciebie! Razem z załogą Banku Żywności w Trójmieście poszukujemy ludzi do zadań specjalnych!
Gdańsk, Gdynia,
Gdańsk, Gdynia,
・Szukamy osób zainteresowanych i chcących zaangażować się w misję Banku Żywności na stanowisku: animator/animatorka w Strefie Edukacji Banku Żywności podczas festiwalu Globaltica Jeżeli jesteś zainteresowany problemem marnowania żywności i poszukiwaniem rozwiązań wspierających przeciwdziałanie temu zjawisku – czekamy właśnie na Ciebie!
Kraków
Kraków
・Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej to prężnie działająca krakowska organizacja pozarządowa. W związku z rozwojem organizacji zapraszamy do współpracy w ramach wolontariatu lub do odbycia nieodpłatnej praktyki zawodowej. Oferujemy: * możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń, * elastyczny czas pracy, * pracę w przyjaznej atmosferze,
Gliwice
Gliwice
・Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Gliwicach poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą uczennicy drugiej klasy gimnazjum (dziewczynka pochodzi z Ukrainy, w Polsce przebywa od listopada zeszłego roku) przygotować się do egzaminu poprawkowego z chemii i fizyki. Istnieje możliwość pomocy tylko z jednego przedmiotu i we wskazanym wymiarze czasu.
Gliwice
Gliwice
・Centrum Wolontrariatu i Stowarzyszenie GTW poszukuje wolontariuszki, która podejmie się prowadzenia lekcji śpiewu. Wiktoria ma 15 lat, cały swój czas poświęca na zapewnienie opieki swojej młodszej siostrze Weronice, która absorbuje uwagę wszystkich. Tym samym Wiktoria ma nie wiele czasu dla siebie, rzadko też robi coś tylko dla siebie. Ostatnio przyznała, że chciałaby uczyć się śpiewać.
Sopot
Sopot
・Dołącz do ekipy Skelpów Charytatywnych LUK LUK w Sopocie! Rzeczy sprzedawane w sklepie charytatywnym pochodzą z darowizn od osób prywatnych i firm. Darowizny i zakupy w sklepie charytatywnym pozawalają na opłacenie szkoleń zawodowych oraz zatrudnienie osób wykluczonych społecznie i długotrwale bezrobotnych, czyli tych, którym z różnych powodów ciężko jest odnaleźć się na rynku pracy.
Kraków
Kraków
・Fundacja Kraków Miastem Startupów poszukuje wolontariuszy, którzy pomogą przy obsłudze wyjątkowego spotkania biznesowego Opening Innovations w Urzędzie Miasta. Każdy wolontariusz otrzyma certyfikat potwierdzający współpracę. Wszystkich chętnych zapraszamy do przesłania zgłoszenia na adres: kariera@kms.org.pl [kariera@kms.org.pl]. Więcej infrmacji pod adresem: https://www.facebook.com/events/1844847399150924/?active_tab=about
Amarante
Amarante
・EVS w Portugalii to wspólna propozycja organizacji Aventura Marão Clube we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został zaakceptowany do dofinansowania przez Polską Narodową Agencję i rozpocznie się już we wrześniu 2018. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: aleksandra.skrabel@frsp.eu. Organizacja przyjmująca: Aventura Marão Clube
Warszawa
Warszawa
・Bądź lokalnym herosem i pomóż nam zmieniać historie ludzi w potrzebie! Dołącz do zespołu Wolskiej Szlachetnej Paczki już dziś! Jeśli: - lubisz działać na rzecz społeczności i nie kierujesz się w życiu stereotypowym myśleniem, - jesteś pełen empatii i kreatywności, -jesteś odpowiedzialny, potrafisz działać samodzielnie i lubisz wyzwania, - jesteś ciekawy drugiego człowieka i potrafisz słuchać,
Kraków
Kraków
・Fundacja RENOVO jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 2012 roku. Naszym głównym celem jest pomoc osobom ubogim, chorym a także pokrzywdzonym przez los w poprawie warunków bytowych i mieszkaniowych. Obecnie działamy w Polsce i Kazachstanie. Wkrótce planujemy otwarcie kolejnych kierunków zagranicznych gdzie będziemy pomagać Polonii. Aktualnie poszokujemy wolontariusza do Samodzielnego stanowiska ds. pozyskiwania funduszy.
Warszawa, Ursynów
Warszawa, Ursynów
・Witajcie, szukamy Wolontariuszy/Wolontariuszek do pomocy przy organizacji Wakacyjnych Warsztatów Rodzinnych w plenerze w ramach projektu Przestrzeń dla rodziny. https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/ [https://www.facebook.com/przestrzendlarodziny/] Jeżeli: - lubisz dzieci/chcesz pracować z dziećmi, - lubisz się bawić, - chcesz miło spędzić czas i zdobyć doświadczenie przy pracy z dziećmi
Warszawa
Warszawa
・Szukamy Developera dla platformy SharePoint w naszej organizacji.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Aktywizacja poszukuje wolontariusz do współpracy. Jak sobie wyobrażamy Naszą współprace? - Potrzebujemy osób do prowadzenia Warsztatów Umiejętności Zawodowych. Warsztaty są dedykowana dla osób z niepełnosprawnościami. - Pomoc w rozpnoszczeniu ulotek, plakatów po różnych organizacjach. - Pomoc administracyjna (wprowadzanie danych, układanie dokumentów). - Wsparcie w pracach porządkowych (przenoszenie kartonów, pomalowanie ściany).
Skawina
Skawina
・Masz trochę wolnego czasu i chciałbyś poświęcić go innym? Dołącz do nas! Fundacja INKLUZJA- Edukacja Włączająca poszukuje wolontariuszy! Czym będziesz się zajmował? To zależy od Ciebie. Nasza Fundacja prowadzi szkołę oraz 2 przedszkola, więc mile widziane są osoby lubiące pracę z dziećmi ale w biurze też przyda się pomoc :) Poszukujemy także grafików oraz marketingowców. Co będziesz z tego miał?
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam