Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Reklama
Dodane wczoraj
Bardo
Bardo
・Opis imprezy: Rajd motocyklowy OFF ROAD (błoto, kopalnie itp) oraz ADVENTURE ON / (asfalt, szutry, zwiedzanie). Rajd jest organizowany przez zapalonych pasjonatów czyli.. moją rodzinę!(oraz niezbędnych wolontariuszy! bez których nic by się nie odbyło) Mama - karmi 400 głodnych luda domową kuchnią Tata - komandor rajdu i pomysłodawca (OFF ROAD) Ja - dowódca asfaltów i człowiek od cichej roboty, której nie widać
Dodane przedwczoraj
Kraków
Kraków
・FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji poszukuje osób zainteresowanych odbyciem praktyk/wolontariatu. Preferowany okres praktyki/wolontariatu: maj/czerwiec br. Zakres zadań: - przeprowadzaniem badania opinii organizacji pozarządowych działających na terenie jednostek samorządowych - finalistów konkursu Małopolskie Wektory Współpracy (badanie telefoniczne) - opracowanie syntetycznego raportu z badań
Warszawa
Warszawa
・Papież Franciszek wezwał młodych ludzi do zrobienia rabanu – wyjścia na ulicę, by zobaczyć ile dobrego jest do zrobienia dookoła. No to zabieramy się do roboty! Zostań wolontariuszem Caritas Polska i stwórz razem z nami zupełnie nową wizję wolontariatu w Polsce, Europie i na całym świecie. Nadchodzi nowe otwarcie zaangażowania młodych! Po co tworzymy Laboratorium Wolontariatu Młodych Young Caritas w Polsce?
Dodane wcześniej
Cała Polska
Cała Polska
・Zasil grono wolontariuszy i dbaj o świadome onkologicznie społeczeństwo! Pokaż innym, że warto pamiętać o swoim zdrowiu, a najlepszy czas na działanie jest TERAZ! Jesteś społecznikiem, pragnącym pomagać innym? Chciałbyś wesprzeć Drużynę Rakoobrony?
Kraków
Kraków
・Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej to prężnie działająca krakowska organizacja pozarządowa. W związku z pełnieniem przez nas funkcji Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej (OWES) i realizacją projektów na rzecz podmiotów ekonomii społecznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. przygotowania PES do obsługi multimediów i promocji w przestrzeni wirtualnej. ZADANIA:
Białystok
Białystok
・W tym roku ASF szczególnie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w polsko-niemiecko-izraelskim obozie letnim w Białymstoku, który odbędzie się 5-19 sierpnia.
Warszawa
Warszawa
・Dzień Dobry! Szukamy miłej i sympatycznej Osoby do prowadzenia zajęć lektorskich języka obcego dla seniorów. Preferowane języki: angielski, hiszpański, francuski. Zajęcia odbywać się będą w naszym przytulnym biurze na Saskiej Kępie:) Myślimy o cotygodniowych spotkaniach.
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
・Fundacja organizująca bezpłatne dwutygodniowe turnusy kolonijne w atrakcyjnych Bieszczadzkich ośrodkach turystycznych, poszukuje opiekunów/wychowawców kolonijnych, do pracy w formie wolontariatu. Kolonie organizowane są dla dzieci, będących w trudnej sytuacji materialnej. Oferujemy zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, zwrot kosztów dojazdów, diety oraz przeszkolenie do realizacji programu. Wymagane uprawnienia opiekuna kolonijnego.
Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne
・Opiekun na kolonię w Bieszczadach Fundacja organizuje dwutygodniowe turnusy kolonijne w ośrodkach turystycznych w Bieszczadach. Poszukujemy opiekunów/wychowawców kolonijnych, do pracy w formie wolontariatu. Kolonie organizowane są dla dzieci, pochodzących z rodzin o niskich dochodach. Oferujemy zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie, zwrot kosztów dojazdów, diety oraz przeszkolenie do realizacji programu.
Głowno
Głowno
・Jeśli jesteś studentką lub studentem studentów studiów pedagogicznych, psychologicznych, z zakresu opieki społecznej czy pokrewnych lub uczniem szkoły ponadgimnazjalnej i chcesz zdobyć cenne doświadczenie na rynku pracy, zapraszamy Cię do współpracy w ramach praktyk lub wolontariatu!
Białystok
Białystok
・Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w 6-dniowych obozach dla wolontariuszy, które będą odbywać się w Stacji Terenowej PTOP w Kalitniku.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Life Change zajmująca się rozwojem osobistym oraz tematyką ekologii poszukuje osoby, która kocha social media i której ww tematyka jest bliska sercu. Praca ma charakter zdalny
Kraków
Kraków
・Fundacja Znak z Krakowa nawiąże współpracę z chętnym i dyspozycyjnym wolontariuszem/wolnontariuszką posługującym się j.rosyjskim , który chciałby wesprzeć nas podczas realizacji wizyty studyjnej dla gości z Mołdawii w dniach 27-30.05.2018r.
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie poszukuje Wolontariuszy zainteresowanych terapią oraz udzielaniem wsparcia osobom z niepełnosprawnością intelektualną i/lub zaburzeniami psychicznymi. Poszukujemy osób z przygotowaniem psychologicznym, logopedycznym, pedagogicznym (szczególnie w dziedzinie oligofrenopedagogiki) oraz fizjoterapeutycznym. Najlepiej ze znajomością alternatywnych metod komunikacji (choć nie jest to warunek konieczny).
Wrocław
Wrocław
・Pilnie potrzebuje wolontariuszsa wraz samochodem combi lub busika do przewozu sprzetu muzycznego z ul. Chrobrego na ul. Brucnera 10 do IVX LO na Festiwal w dniu 18.05br po godz. 15 tej oraz powrotny kurs w niedzielę 20.05.br po godz. 17 tej . Z góry dziekuje i oferuje pomoc w nauce jezyka esperanto bądż w innej formie z dziedziny kultury Dajesz dobro - to wraca do Ciebie z podwójną sił!!!!!!
Warszawa
Warszawa
・Zbiórka publiczna do puszek na terenie woj. mazowieckiego (głównie Warszawa) w dniach 2–3 czerwca (sobota-niedziela). Możliwość pomocy w dwa dni lub w wybrany dzień. * Zgłoszenia przez formularz: http://www.najwazniejsi.pl/wolontariat/ [http://www.najwazniejsi.pl/wolontariat/]
Warszawa
Warszawa
・Fundacja poszukuje do tłumaczeń wolontariuszy. Tłumaczenie tekstów i rozmów na około. Czas wolontariatu do uzgodnienia.
Gliwice
Gliwice
・Placówki Wsparcia Dziennego działają na terenie Gliwic na rzecz dzieci i młodzieży celem wspierania ich rozwoju, nauki umiejętności przydatnych w życiu codziennym, a przede wszystkim rozwojowi indywidualnych talentów podopiecznych. Placówki prowadzone są przez Stowarzyszenie GTW.
Gliwice
Gliwice
・Placówki Wsparcia Dziennego działają na terenie Gliwic na rzecz dzieci i młodzieży celem wspierania ich rozwoju, nauki umiejętności przydatnych w życiu codziennym, a przede wszystkim rozwojowi indywidualnych talentów podopiecznych. Placówki prowadzone są przez Stowarzyszenie GTW.
Warszawa ul. Polska 33
Warszawa ul. Polska 33
・Centrum Pomocy Rady Naczelnej Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej nawiąże współpracę z wolontariuszem - psychologiem w ramach projektu "Wygrać przyszłość". tel. 723341108
Warszawa
Warszawa
・Drogi Wolontariuszu!!! Chcesz pomagać? Czy chcesz się sprawdzić? Czy może chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy?
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Gruzji to propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i gruzińskiej org27anizacji Association Merkuri [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/945729922_en] poszukującej wolontariuszy na 6-cio miesięczny EVS w mieście Zugdidi. Zgłoszenia (CV i list motywacyjny w języku angielskim) prosimy przesyłać na adres natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Cała Polska
Cała Polska
・Krótkoterminowy EVS w Chorwacji to wspólna propozycja organizacji OCEAN ZNANJA U REPUBLICI HRVATSKOJ (OCEAN OF KNOWLEDGE IN CROATIA) [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/944458252_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS we Włoszech to wspólna propozycja organizacji YOUNET [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/949011238_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. YOUNET [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/949011238_en] poszukuje wolontariuszy na projekt EVS w Bolonii.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Hiszpanii, Limited edition to wspólna propozycja organizacji FUNDACION INTRAS [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/997709021_en]we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Hiszpańska organizacja poszukuje wolontariuszy na zaakceptowany projekt pt. „LIMITED EDITION: An Experience to Reflect upon Diversity and Inclusion”.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Portugalii to wspólna propozycja organizacji Aventura Marão Clube [http://europa.eu/youth/volunteering/organisation/949524950_en] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt pt. „AMBASSADORS OF EUROPEAN SOLIDARITY” został zaakceptowany do dofinansowania przez Portugalską Narodową Agencję i rozpocznie się już w maju 2018.
Warszawa
Warszawa
・CISV Warszawa poszukuje wolontariuszy do liderowania na letnich programach we Francji i Belgii (lipiec 2108) Dołącz do globalnej organizacji, której celem jest edukacja i działanie na rzecz pokoju poprzez budowanie międzykulturowych przyjaźni, współpracy i zrozumienia.
Niepołomice
Niepołomice
・Niepołomickie Stowarzyszenie Sport Art poszukuje wolontariusza/ wolontariuszki swobodnie posługującego/ posługującej się językiem angielskim.
Warszawa
Warszawa
・Zadania Pomoc przy organizacji imprezy International Festival of Warsaw (promocja wydarzenia, opieka nad uczestnikami, pomoc informacyjna gościom) Ile czasu? 6–8 czerwca (ok 2 godz/dziennie.), 9 czerwca: 8–22, tryb zmianowy Opis projektu Międzynarodowy Festiwal Warszawy, 9 czerwca, park Rydza-Śmigłego (Rozbrat).
Kraków
Kraków
・Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL poszukuje wolontariuszy do Programu Rakowicka 10. Dołącz do zespołu, w którym wychodzimy do ludzi, towarzyszymy, motywujemy do zmian i odpowiedzialnie ich wspieramy, szanując godność każdego człowieka. Gdzie jesteś?
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam