Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Dodane wczoraj
Wilno
Wilno
・Europejska Fundacja Praw Człowieka jest publiczną organizacją z siedzibą w Wilnie, funkcjonującą na zasadzie non-profit. Powstała w roku 2010 jako reakcja na wzrost liczby naruszeń praw człowieka oraz mniejszości narodowych na Litwie.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy nowych wolontariuszek i wolontariuszy do Wolontariatu Koleżeńskiego "Mary i Max" - projektu wspierającego osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
cała Polska
cała Polska
・Stowarzyszenie Pozytywnych Zmian z Łomianek koło Warszawy pilnie szuka tłumacza. Realizujemy obcenie 3 międzynarodowe projekty Erasmus + . Na bieżąco musimy wysyłać do koordynatorów efekty naszych wykonanych prac. Praca zdalna. W zamian oferujemy - referencje. Zapraszam do wspólpracy.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Dobra Sieć serdecznie zaprasza do współpracy osoby zainteresowane wolontariatem/praktykami! Działalność Fundacji Dobra Sieć skupia się na dwóch programach - portalu o wolontariacie w sieci - e-wolontariat.pl oraz serwis informacyjny o stypendiach i konkursach www.mojestypendium.pl [http://www.mojestypendium.pl]. W ramach tych programów Fundacja prowadzi liczne konkursy, kampanie społeczne. Przykładowe obowiązki wolontariusza:
Dodane przedwczoraj
Rumunia
Rumunia
・Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowym projekcie Wolontariatu Europejskiego w Rumunii! Wolontariusz zaangażowany będzie w pracę z dziećmi. Projekt rozpocznie się w styczniu 2017 roku i potrwa 6 miesięcy. ️
Bułgaria
Bułgaria
・Zapraszamy do wzięcia udziału w długoterminowym projekcie Wolontariatu Europejskiego w Bułgarii! Wolontariusz zaangażowany będzie między innymi w działania edukacyjne oraz informacyjne, pomoc niepełnosprawnym, prowadzenie zajęć. Projekt rozpocznie się w styczniu 2017 roku i potrwa 9 lub 12 miesięcy. ️
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Animacja jest organizacją pożytku prowadząca autorski projekt „Praga Gada” (rejestrujemy opowieści seniorów i upowszechniamy je w formie wysokojakościowych komiksów).
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja Kompania Kresowa poszukuje wolontariuszy-tłumaczy z następujących języków: rosyjski, angielski, niemiecki, ukraiński, francuski na język polski. Tematyka tekstów: stosunki międzynarodowe, ekonomia, kultura, sprawy społeczne. W zamian za tłumaczenia Fundacja wystawi referencje.
Warszawa
Warszawa
・Nowopowstający Dom Sąsiedzki na Woli zaprasza do współpracy wolontariuszy, animatorów, pedagogów, psychologów. Możecie wspomóc nas przy organizacji zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów lub zaproponować własne. To wyjątkowa okazja, by zrobić coś dla innych oraz realizować własne pasje! Zgłaszajcie się śmiało! Zapraszamy!
Warszawa
Warszawa
・Szukamy wolontariuszy, którzy pomogą nam w przeprowadzeniu Ogólnopolskich Zawodów Breakdance dla dzieci i młodzieży 2017 o nazwie Kids Noise 17 grudnia na Żoliborzu w Warszawie. Od 2018 roku breakdance będzie jedną z dyscyplin na Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży. Nie każdy będzie miał możliwość wyjazdu na Igrzyska ale każdy będzie mógł wziąć udział w naszych darmowych zawodach Ogólnopolskich (choć będą i goście z zagranicy).
Cała Polska
Cała Polska
・Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada” (adaptujemy na komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi).
warszawa
warszawa
・Poszokujemy osób do obsługi foto/video eventów , aukcji sztuki., zdjęć z dni otwartych u dewelopera... ,Warszawa i bliskie okolice. Po okresie probnym oferujemy stałą komercyjną współpracę. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Wrocław
Wrocław
・Szukamy osoby do stworzenia strony internetowej fundacji ekologicznej. Zapewniamy referencje.
Warszawa
Warszawa
・W związku z organizacja wystawy autorskiej w Warszawie w m-cu marzec 2018. Fundacja poszukuje osoby do kontaktu z mediami ; prasa, media społecznościowe, rozgłosnie radiowe w celu promocji wyżej opisanego wydarzenia.
Warszawa
Warszawa
・Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Stowarzyszenie Q Rozwojowi i Urząd m.st. Warszawy mają przyjemność zaprosić na konferencję "Wolontariat dla seniora". Spotkanie odbędzie się 14 grudnia, od godziny 16:00 w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Jeśli chcesz towarzyszyć nam podczas tego wydarzenia, wyślij do nas wiadomość - kontakt@zalogujpomagaj.pl. Konferencja jest bezpłatna. Więcej informacji na www.qrozwojowi.org.pl.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Hiszpanii to wspólna propozycja organizacji JOVESOLIDES [http://www.redjovesolides.org/] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt został już zaakceptowany przez hiszpańską Narodową Agencję i otrzymał dofinansowanie. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Tarnobrzeg
Tarnobrzeg
・Reaktywujące się Koło Diabetyków w Tarnobrzegu poszukuje wolontariusza, który zrobi stronę internetową naszej organizacji.
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Gruzji to propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i gruzińskiej organizacji Association Merkuri [https://europa.eu/youth/volunteering/organisation/945729922_en] poszukującej wolontariuszy na 6-cio miesięczny EVS w mieście Zugdidi. Zgłoszenia (CV i list motywacyjny w języku angielskim) prosimy przesyłać na adres natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Warszawa
Warszawa
・Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom pomagająca od 15 lat poszukuje Wolontariusza. Zadaniem Wolontariusza będzie wsparcie zespołu w codziennych zadaniach w tym pomoc w działaniach promocyjnych: mailingi, tworzenie baz. Mile widziane wsparcie jeden dzień w tygodniu. Dołącz do sympatycznego zespołu, zdobądź doświadczenie i spędź miło czas na pomocy innym. Biuro fundacji mieści się w Ząbkach (ul. Radzymińska).
Cała Polska
Cała Polska
・Uważasz, że poziom debaty w Polsce jest niski? Chcesz wzmocnić swoje kompetencje dziennikarskie? Duel Amical to miejsce kulturalnej wymiany poglądów, przestrzeń dla prezentacji różnorodnych opinii w sposób wyważony, z szacunkiem dla osób o odmiennym zdaniu.
Warszawa
Warszawa
・8-miesięczny wolontariat w Brazylii, Kolumbii, Hondurasie, Indiach, Indonezji lub Nigerii dla osoby otwartej na doświadczenia międzykulturowe. 1 kwietnia 2018 – 30 listopada 2018
Warszawa i reszta Polski
Warszawa i reszta Polski
・Zapraszamy do wzięcia udziału w programie wolontariatu zagranicznego ASF w Wielkiej Brytanii i Niemczech. 📅 Wolontariat trwa 12 miesięcy. Rozpoczyna się we wrześniu 2018 i kończy w sierpniu 2019. Termin składania aplikacji to 15 stycznia 2018. Informacja o projektach znajduje się na naszej stronie: https://goo.gl/PQ6N7i [https://goo.gl/PQ6N7i] Naszym wolontariuszkom/wolontariuszom zapewniamy: ✅ zakwaterowanie ✅ kieszonkowe ✅ ubezpieczenie
Warszawa
Warszawa
・Hej wszystkim nazywam sie Konrad mam 29 lat i niestety jestem osobą niepełnosprawną poruszam sie na wózku inwalidzkim ale tesz staram sie chodzić na nogach poszukuje wolontariuszki ponieważ siedzenie w czterech ścianach w domu znudziło mi się i chciałby zeby którać dziewczyna by poświęcił swój cenny czas żeby pójść ze mną na spacer do kina na piwo ,pizzie jak chłopak z dziewczyną no wierz poprostu pogadać piszcie prosze do mnie na priv , mó
Warszawa
Warszawa
・Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy chcą w życiu robić “coś więcej”. Działamy tworząc międzynarodowe projekty społeczno-edukacyjne w ramach programu Erasmus+, a także organizując nasze autorskie wydarzenia, konferencje i szkolenia. Szukamy osób: - otwartych - kreatywnych - pomysłowych - odpowiedzialnych - ciekawych świata - zmotywowanych do działania Przykładowe obowiązki: - promocja działań organizacji - działania fundraisingowe
Warszawa
Warszawa
・Platforma społeczna polega na 10 min wywiadach , na terenie całej Warszawy wsród organizacji pozarządowych oraz prowadzenie transmisji live zwiazanych z 3 sektorem na facebooku i youtube. Zapraszam każdą osobę , która nie boi sie kamery , ma wolne przedpołudnia i ew weekendy . Wszystko będzie się opierało o plan więc nie będzie napinki ani rezygnowanie ze swoich obowiązków priorytetowych .
Siemianowice Śląskie / zdalnie
Siemianowice Śląskie / zdalnie
・Witajcie! Fundacja działająca w obszarze proobronności i bezpieczeństwa kraju poszukuje wolontariusza, który stworzy stronę w oparciu o Wordpress. Zapewniamy miłą współpracę, porozumienie oraz referencje po zakończeniu projektu.
Warszawa
Warszawa
・Nasza fundacja ma swoje logo, jednak zostało ono utworzone w darmowych narzędziach i czasem jest niewystarczające, gdy projektujemy ulotki, plakaty itp. Ma ono zbyt małą rozdzieczość i przy powiększaniu jest po prostu niewyraźne. Dlatego poszukujemy osoby (wolontariuszki lub wolontariusza), która opracowałaby (narysowała) nasze logo w formacie wykorzystywanym przez drukarnie (.cdr, .ai, .psd).
cała Polska
cała Polska
・„Outro. Wychodzimy poza schemat” to miesięcznik, w którym każdy znajdzie swoje miejsce. Zajmujemy się różnorodnymi tematami, podejmujemy dyskusję na każdy interesujący czytelników temat, nie unikamy zagadnień trudnych czy konfliktogennych.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego pilnie poszukuje wolontariusza/ki. Chcemy nawiązać współpracę z osobą, która swobodnie porusza się w świecie współczesnych technologii, czyli w internecie i mediach społecznościowych. Podstawowe wymagania: - opracowywani materiałów informacyjnych - obsługa strony internetowej - obsługa mediów społecznościowych (facebook) - znajomość języka angielskiego
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Q, działająca w obszarze wspierania społeczności LGBTQ+, zaprasza Wolontariuszki / Wolontariuszy do współpracy przy tworzeniu grafik promocyjnych oraz oprawy graficznej dużego międzynarodowego projektu. Jeśli: * chcesz podzielić się swoją pasją plastyczną * masz chęć wesprzeć swoim talentem i pracą społeczność osób nieheteronormatywnych * pojęcia tolerancji i różnorodności bardziej kojarzą Ci się z życiem niż ze słownikiem
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam