Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Warszawa – Praga aktualnie poszukuje wolontariusza, który chciałby podjąć się roli asystenta osoby niepełnosprawnej w ramach projektu „Akademia Samodzielności”. http://bratalbertwaw.org/akademia-samodzielnosci/ Celem projektu jest wzrost umiejętności społecznych oraz kompetencji i kwalifikacji zawodowych koniecznych do podjęcia pracy przez uczestników.
Warszawa
Warszawa
・W Family for Family poszukujemy wolontariuszy do pomocy podczas następujących wydarzeń: 26 listopada (niedziela) – Targ Śniadaniowy (Fort Sokolnickiego) 9-10 grudnia (sobota-niedziela) – Slow Weekend (Mińska 65) 16 grudnia (sobota) – targi Mamaville (Arena Ursynów) Ile czasu? 4h podczas każdego wydarzenia
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Rumunii to wspólna propozycja organizacji Curba de Cultura [http://evs.curbadecultura.ro/] we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu] Projekt pt. „Active Youth in Rural Settings” otrzymał dofinansowanie w Polskiej Narodowej Agencji i na pewno zostanie zrealizowany
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Albanii to wspólna propozycja organizacji Projekte Vullnetare Nderkombetare we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV i list motywacyjny w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu] Projekt pt. „Against marginalization” otrzymał dofinansowanie w Polskiej Narodowej Agencji
Cała Polska
Cała Polska
・EVS w Chorwacji to wspólna propozycja organizacji YOUTH PEACE GROUP DANUBE we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego. Projekt pt. "Active together" uzyskał już dofinansowanie w Chorwackiej Narodowej Agencji i będzie na pewno zrealizowany od stycznia 2018. Zgłoszenia należy dokonać wysyłając CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim na adres mailowy: natalia.podbielska@frsp.eu [natalia.podbielska@frsp.eu]
Cała Polska
Cała Polska
・EVS na Malcie to wspólna propozycja Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego i organizacja BirdLife Malta, która poszukuje w sumie 14 wolontariuszy na projekt EVS w Ta'Xbiex. Zgłoszenie (specjalny formularz aplikacyjny: Application Form _Malta 2 [http://www.frsp.eu/wp-content/uploads/2017/11/Application-Form-_Malta-2.doc] w j.
Dodane wcześniej
internet
internet
・Poszukiwany wolontariusz na CITO do przetłumaczenia ok 10 stron /niepełne, scenariusze zajęć/ z j. polskiego na j. angielski.
Warszawa
Warszawa
・Zaciąg do załogi pirackiej Kim jesteśmy? Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY…I zajmujemy się prowadzeniem zajęć i treningów outdoorowych. Jesteśmy odkrywcami i „piratami edukacji” – nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni, podejmujemy ryzyko. Dlaczego mówimy do Ciebie?
Warszawa
Warszawa
・Dom Dziecka na Starych Bielanach szuka rodziny zaprzyjaźnionej dla naszej wychowanki, 17-letniej mamy i jej półrocznego syna. Szukamy odpowiedzialnej, dojrzałej osoby/pary/rodziny, która będzie wsparciem, pomocą i bliską osobą dla naszej podopiecznej i jej synka w ciągu najbliższych lat. Szukamy osób: - w wieku 30-50 lat - korzystających z pełni praw obywatelskich i cywilnych - osób, które nie są i nie były pozbawione praw rodzicielskich
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie "Bezdomni- Centrum Wsparcia Wzajemnego" poszukuje osoby do przygotowania strony www. i postawienie na bezpłatej domenie.
Warszawa
Warszawa
・Jeśli jesteś kreatywny/a, wiążesz swoją przyszłość z mediami, dziennikarstwem czy komunikacją społeczną i chcesz zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie? Interesujesz się działaniami sąsiedzkimi?
Cała Polska
Cała Polska
・Potrzebujemy wsparcia graficzki/grafika! Stowarzyszenie Interwencji Prawnej szuka wolontariuszki/wolontariusza, która/który zna tajniki Photoshopa albo innego programu do obróbki grafiki. Kto: Jesteśmy organizacją pozarządową, która pomaga uchodźcom i imigrantom mieszkającym w Polsce Co: proste grafiki, usuwanie tła z logo itd. Gdzie: biuro w Warszawie (w pobliżu Metra Daszyńskiego) albo zdalnie Kiedy: od czasu do czasu
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy wolontariuszy znających język angielski w stopniu pozwalającym na bieżące tłumaczenie ustne z j. polskiego na j. angielski i z j. angielskiego na j. polski. Wolontariusze będą pomagać członkom i pracownikom porozumiewać się z dwoma reprezentantkami międzynarodowej organizacji Clubhouse International. Poza dobrą znajomością j. angielskiego oczekujemy:
Polska
Polska
・Fundacja Szkoła Wajdy poszukuje wolontariuszy do pomocy przy realizacji działań promocyjnych. Mile widziane jest znajomość języków obcych. Współpraca może odbywać się online /przez internet. Zainteresowanych wolontariatem prosimy o kontakt: nhebanowska@wajdastudio.pl
Kenya
Kenya
・Location Nakuru, Kenya Overview At the International Humanity Foundation (IHF) we care for impoverished youth who have been neglected due to poverty, disease, and/or disaster through our Children’s Homes program.
Indonesia
Indonesia
・Location Bali, Indonesia Overview At the International Humanity Foundation (IHF) we believe the best way to empower impoverished children in the developing world is with education. Our IHF Center in Bali offers an opportunity for children ranging in ages from 5-18, to gain practical English language skills during our daily class offerings.
Warszawa
Warszawa
・Kim jesteśmy? Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY…I zajmujemy się prowadzeniem zajęć i treningów outdoorowych. Jesteśmy odkrywcami i „piratami edukacji” – nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji, bywamy pokornie niepokorni, podejmujemy ryzyko. Dlaczego mówimy do Ciebie? Poszerzamy nasz zespół wolontariacki. Szukamy ludzi lubiących ruch, przyrodę i przygodę. Krótko mówiąc:szukamy Kandydatów na Piratów i Piratki!
Warszawa
Warszawa
・Centrum Pomocy dla bezdomnych mężczyzn nawiąże współpracę z psychologiem na zasadzie wolontariatu. Serdecznie zapraszamy!
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju poszukuje stażystów lub wolontariuszy w przygotowaniu przeglądu Planów Gospodarki Niskoemisyjnej polskich gmin.
Lublin
Lublin
・Poszukujemy wolontariuszy do tłumaczeń tekstów z j. polskiego na angielski oraz angielskiego na polski. Po kilka stron formatu a4. Prawdopodobny termin wykonywania zadania to druga połowa listopada - początek grudnia. W zamian za dobrze wykonaną pracę, proponujemy referencje oraz wybraną książkę, dostępną w księgarniach internetowych Bezdroża.pl, ChodnikLiteracki.pl, TaniaKsiążka.pl lub Ravelo.pl
Warszawa
Warszawa
・Zmiana wizerunku i nowe logo na potrzeby Fundacji - www.foundation.org.pl
Warszawa
Warszawa
・Jeśli jesteś studentką/em, która/y ma za dużo wolnego czasu i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób ten czas dobrze spożytkować, to chcemy Cię serdecznie zaprosić do współpracy z nami!
Warszawa
Warszawa
・Wolontariat z przygodą Twórz z nami Przystań Odkrywców! Kim jesteśmy? Jesteśmy organizacją rozwijającą i propagującą nowe metody nauczania. Jesteśmy odkrywcami i #piratamiedukacji– nie boimy się wyzwań, przełamujemy konwencje klasycznej edukacji. Jesteśmy PRACOWNIĄ NAUKI I PRZYGODY. Czym jest Przystań Odkrywców?
Warszawa
Warszawa
・Oddział Warszawski PMI PC poszukuje Wolontariuszy ​chętnych do rozwijania swoich umiejętności i kompetencji w obszarze zarządzania projektami. Wybranym osobom oferujemy możliwość realizacji projektów w obszarze Marketingu, IT, Edukacji, Szkoleń, Organizacji Eventów, Finansów​​, a także realizacji własnych inicjatyw.
Toruń
Toruń
・Nawiążemy współpracę z ilustratorem, redaktorem, korektorem do stworzenia charytatywnej książki. Umowa o wolontariacie oraz referencje!
Warszawa, Wola i Śródmieście
Warszawa, Wola i Śródmieście
・Opis projektuFundacja Fundusz Współpracy i Fundacja Jeden Muranów zapraszają do wspólnego działania. Właśnie rusza projekt „Seniorze – działaj i zmieniaj swoje miasto”, współfinansowany przez M. St. Warszawa, którego głównym celem jest zachęcanie mieszańców powyżej 65 roku życia do wzięcia udziału w budżecie partycypacyjnym.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja HumanDOC (http://humandoc.pl) poszukuje wolontariuszy do 8. Edycji Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Warszawie. Oferujemy niepowtarzalną okazję do zdobycia doświadczenia, poznania ciekawych osobowości oraz współpracy ze zgranym i uśmiechniętym zespołem. Potrzebujemy osób kreatywnych, zainteresowanych kinem do pomocy w dwóch działach: 1. Organizacji Festiwalu (media, organizacja w kinotece itp.);
Płock
Płock
・Poszukujemy wolontariusza z biegłą znajomością programu WordPress do współpracy w celu dokonania zmian na naszej stronie internetowej a następnie szybkiego przyuczenia jednego z członków stowarzyszenia do obsługi tejże strony.
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy osoby w wieku 18-26 lat do udziału w projekcie „Europejskie dekady”. Budujemy zespół trojga wolontariuszy, którzy będą uczestniczyć w międzynarodowych spotkaniach projektu, wspierać Fundację w przygotowywaniu się do nich, w tym współpracować z grupą uczestników wydarzeń.
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie Otwarte Drzwi poszukuje wolontariuszy do projektu Kręgi Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Celem projektu jest uniezależnienie uczestnika od instytucji zewnętrznych poprzez stworzenie kręgu osób pomagających w różnych obszarach życia. Wolontariusz miałby być wsparciem dla danej osoby w drodze do samodzielności, a jego wkład byłby zależny od jego kompetencji, chęci i możliwości. Do zadań wolontariusza może należeć:
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam