Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Lublin
Lublin
・Szanowni Państwo, Podejmę wolontariat w działaniach z dziećmi i młodzieżą. Mam 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie: pracowałam jako instruktorka harcerska, animatorka czasu wolnego, wychowawczyni kolonijna oraz opiekunka. Ze względu na pracę zawodową jestem dostępna w dni robocze od godz. 18.00 na terenie Lublina oraz w weekendy.
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, oferuję pomoc przy projektowaniu wszelkiego rodzaju publikacji drukowanych lub elektronicznych. Ulotki, gazetki, identyfikatory, broszury, katalogi, e-booki i inne. Grafiką komputerową zajmuję się od 5 lat. Pracuję na komputerze PC. Zapraszam do współpracy, Dominik Rożański, drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl].
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Warszawa
Warszawa
・NIEODPŁATNIE pomogę przy realizacji materiałów foto i video. Posiadam 8-letnie doświadczenie dziennikarskie, samodzielnie realizuję materiały video (zdjęcia, montaż) oraz reportaże fotograficzne. Pomogę przy: - realizacji reportaży z wydarzeń - stworzeniu filmu promocyjnego - wywiadach, case studies, video wizytówkach ect.
Warszawa
Warszawa
・Oferuję swoją pomoc organizacjom pozorządowym oraz jednostkom sektora administracji publicznej w obszarze kadr i płac. Posiadam staż pracy w obszarze związanym z administracja kadrowo-płacową. Aktualnie ukończyłam kurs kadrowo-płacowy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Zależy mi na podnoszeniu kompetencji w w/w obszarze. Chętnie zaangażuję się w prace asytenckie (sprawy kadrowo płacowe). Preferuję organizacje z m.st. Warszawy.
Warszawa
Warszawa
・Poszukując nowych możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów chcielibyśmy Państwu zaproponować współpracę w charakterze operatora kamery (również realizacje making of), montażysty,fotografa, posiadamy również doświadczenie z zakresu reklamy i promocji z naciskiem na social media. Posiadamy wykształcenie oraz doświadczenie w realizacjach ogólnopolskich i międzynarodowych (kino/tv/internet) z zakresu reklamy i kreacji wizerunku.
Wrocław
Wrocław
・Witam Chętnie podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z języka polskiego na angielski w zamian za referencje.
Praga
Praga
・Jestem Polką mieszkającą na stałe w czeskiej Pradze. W Polsce ukończyłam studia magisterskie na kierunku filozofia. Studiowałam też socjologię. Płynnie posługuję się językami czeskim i angielskim, oraz, w stopniu komunikatywnym, hiszpańskim. Chętnie podejmę się tłumaczeń z czeskiego lub angielskiego na polski. Jestem skłonna zrealizować zlecenie bezpłatnie, w zamian za referencje.
Kraków
Kraków
・Witam, W ramach wolontariatu wykonam dla Organizacji Pozarządowej lub innej instytucji stronę internetową. Zapraszam do kontaktu adziutek@gmail.com
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę opowiadanie, wiersz o powyższej tematyce, zapraszam przede wszystkim organizacje LGBTQ, antydyskryminacyjne. Wezmę również udział w różnego rodzaju projektach o niniejszej tematyce.
Gdańsk
Gdańsk
・Student 5 roku filologii rosyjskiej w zamian za referencje oferuje tłumaczenia pisemne w parze językowej pl-rus, rus-pl.
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę opisy miejsc regionu, w którym mieszkam. Chętnie wezmę udział w projektach zaangażowanych zarówno w turystykę pieszą, rowerową, wodną, sakralną, szkolna itd. Chętnych, proszę o kontakt.
Lubelskie
Lubelskie
・Szukam oragnizacji która przyjmie mnie na staż z zakresu psychologii.
Kraków
Kraków
・Moi drodzy, jeśli ktoś z Was poszukuje osoby, która mogłaby wesprzeć pracę zespołu wolontariuszy albo wspomóc w wolontariatach (praca z chorymi lub ich rodzinami; oddziały szpitalne; ośrodki rehabilitacji), to dajcie proszę znać. Jestem pewna, że uda nam się wymyślić coś ciekawego!
Polska
Polska
・Pomogę organizacji, która wspiera dzieci, osoby starsze lub chore. Posiadam wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, 7 lat doświadczenia w sprzedaży. Pomogę bezpłatnie. Zapraszam.
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, chciałabym podjąć współpracę z organizacją, która potrzebuje tłumacza tekstów z/na język niemiecki. W zamian oczekuję referencji. Proszę o wiadomość i pozdrawiam.
Wrocław
Wrocław
・Dzień dobry. Podejmę zdalną pracę na zasadzie wolontariatu z zakresu tłumaczenia z rosyjskiego ta ukraińskiego na polski i odwrotnie. Z poważaniem, Olesia. Proszę pisać pod adres kotychok@bigmir.net
Warszawa
Warszawa
・Wykonam tłumaczenia w parze językowej angielski-polski w zamian za referencje. Posiadam wykształcenie lingwistyczne i doświadczenie w przekładzie. Zapraszam do współpracy!
Warszawa
Warszawa
・Cześć! Jestem początkującą montażystką pracującą na Adobe Premiere. W celu zdobycia doświadczenia przyjmę krótkie materiały video do montażu BEZPŁATNIE, w zamian za możliwość wykorzystania wykorzystania w moim demo reel. Zapraszam do kontaktu mailowego!
Zdalnie
Zdalnie
・Podejmę sie tłumaczenia na oraz z jezyka niemieckiego wzamian za referencje. Zapraszam do kontaktu :) lektor.niemieckiego@outlook.com
Wrocław
Wrocław
・Witam Chętnie podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z języka polskiego na angielski w zamian za referencje.
Cała Polska
Cała Polska
・Oferuję wykonanie profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Mam doświadczenie w pracy z większością najpopularniejszych programów CAT, jestem w stanie wykonać też zsynchronizowane napisy do krótkich materiałów filmowych, a także, w wybranych przypadkach, przełożyć materiały graficzne na język docelowy metodą OCR.
Lublin
Lublin
・Adwokat z doświadczeniem nawiąże współpracę ze stowarzyszeniem lub fundacją, która udziela lub planuje udzielać swoim beneficjentom darmowych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinego oraz karnego. Dłuższa współpraca. Jestem także otwarty na inne, podobne do ww. inicjatywy.
Warszawa
Warszawa
・Chciałbym zaproponować swoje usługi jako asystenta prezeski/prezesa organizacji pozarządowej. Asystenta rozumień tu nie jako osobę, która parzy kawę, organizuje spotkania i ogarnia wszystkie sprawy. Ja proponuję coś dużo cenniejszego i ważniejszego.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam