Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Reklama
Dodane wczoraj
Szczecin, Poznań
Szczecin, Poznań
・Szanowni Państwo, jako studentka ost. roku fil. norweskiej z j. niemieckim z wielką chęcią podejmę się tłumaczeń w obszarze tych języków, jak również j. angielskiego. Zajmuję się nauczaniem j. obcych i tłumaczeniami wszelkiej maści. Radzę sobie w każdych warunkach, tłumaczę, nauczam, piszę. Jestem także otwarta na naukę i poznawanie różnych dziedzin. Pozostaje mi tylko czekać na Państwa zlecenia!
Dodane wcześniej
Cała Polska
Cała Polska
・Poliglotka podejmie się tłumaczeń tekstów z języków obcych na polski i odwrotnie w zamian za referencje. W celu kontaktu proszę przesłać maila z zapytaniem o dany język. Kontakt: annamariazaluska@hotmail.com
Wrocław
Wrocław
・Witam, Posiadam tytuł mgr filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Lubię pisać teksty, szczególnie w j. angielskim. Chętnie napiszę coś na zaproponowany temat (w zamian za referencje), a szczególnie o: - zdrowym stylu życia // podróżowaniu // nauce języków obcych // samodoskonaleniu się // social media
Wrocław
Wrocław
・Witam, Posiadam tytuł mgr filologii angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Chętnie podejmę się zdalnych tłumaczeń zwykłych PL-ENG oraz ENG-PL w zamian za referencje.
Warszawa
Warszawa
・POSZUKUJEMY OSÓB NIESAMODZIELNYCH WYMAGAJĄCYCH OPIEKUNA (Warszawa i okolice). Oferta dla osób powyżej 60 roku życia. USŁUGI ASYSTENCKIE I OPIEKUŃCZE W TWOIM DOMU. 6 miesięcy bezpłatnych usług, teleopieka i domowe wizyty lekarskie. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. "Profesjonalizacja usług asystenckich i opiekuńczych dla osób niesamodzielnych - nowe standardy kształcenia".
wolontariat zdalny
wolontariat zdalny
・Dzień dobry, jestem absolwentką studiów filologicznych i jestem w pełni gotowa do wykonania tłumaczenia w ramach wolontariatu (bardzo miło byłoby otrzymać jedynie referencje). Mogę przetłumaczyć teksty,strony www w kombinacjach polski-niderlandzki, niderlandzki-polski, polski-angielski, angielski-polski, angielski-niderlandzki, niderlandzki-angielski. Jestem osobą dokładną, sumienną, uczciwą i chętną do pracy i pomocy.
Cała Polska
Cała Polska
・Podejmę współpracę/wolontariat z organizacjami pozarządowymi, portalami internetowymi i innymi instytucjami w zakresie działań PR i edukacyjnych, w szczególności:
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry! Ukończyłam III rok studiów lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Chętnie wykonam tłumaczenia w kombinacjach: PL>EN EN>PL RU>PL
cała Polska
cała Polska
・Chętnie podejmę się tłumaczenia z zakresu prawa, gospodarki, finansów, umów, likalizacji gier komputerowych i ogólnych.
Warszawa
Warszawa
・W związku z podjęciem nauki w studium psychoterapii, chętnie podejmę się wolontariatu, który umożliwi mi prowadzenie indywidualnych porad psychologicznych / psychoterapii. Zachęcam do kontaktu.
Warszawa
Warszawa
・Jestem studentką i podejmę się tłumaczenia w ramach wolontariatu w wariantach językowych ang-pol, pol-ang, ros-pol, pol-ros. Kontakt mailowy: aniapantol@gmail.com
Cała Polska
Cała Polska
・Jestem autorką utworów poetyckich, dramatów i scenariuszy filmowych o ww. tematyce . Zapraszam : - nauczycieli szkół średnich i akademickich - amatorskie i profesjonalne teatry - kluby filmowe i studentów szkół filmowych - organizacje walczące z dyskryminacją Mogę również stworzyć teksty na potrzeby różnych wydarzeń np. parad równości czy kampanii społecznych. Chętnych proszę o kontakt mailowy: halszkaa1@o2.pl [halszkaa1@o2.pl]
Poznań
Poznań
・Nawiążę współpracę w zakresie mediacji (Jestem osobą początkującą). Zapraszam do kontaktu.
Białystok i okolice
Białystok i okolice
・Oferuję swoje usługi organizacjom jako tłumacz pisemny w parach pol-ros/ ros-pol. Podejmę się tłumaczeń drobnych, w zamian proszę o wystawienie zaświadczenia o zrealizowanym projekcie aby potwierdzić swój warsztat pracy.
Zielona Góra
Zielona Góra
・Podejmę się drobnych tłumaczeń dla organizacji NGO (zdalnie, więc mogą się zgłaszać organizacje z całej Polski). W zamian oczekuję jedynie zaświadczenia o wykonanych tłumaczeniach. W ten sposób oferuję Państwu pomoc, a w zamian możecie mi Państwo dać możliwość zdobycia doświadczenia, które jest teraz tak ważne na rynku pracy.
Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice, Czeladź, Sosnowiec, Mysłowice, Zawiercie, Katowice
Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice, Czeladź, Sosnowiec, Mysłowice, Zawiercie, Katowice
・Stworzę tekst na ww. temat o charakterze informacyjno-poradnikowo-turystycznym jak i opisy tras pieszych, samochodowych, bądź rowerowych ujmujących opisane przeze mnie obiekty sakralne i sanktuaria, mogę udzielić również informacji o ww. obiektach (min.sanktuariach) osobom indywidualnym jak i grupom spoza wcześńiej wspomnianych miast i województwa śląskiego. Chętnych proszę o kontakt mailowy.
Cała Polska - zdalnie
Cała Polska - zdalnie
・W ramach budowania własnego portfolio, mogę stworzyć w ramach wolontariatu kilka stron opartych na Wordpressie dla stowarzyszenia lub fundacji. Tylko dla zdecydowanych - jeżeli nie masz czasu, chęci i pieniędzy żeby zorganizować to co wymieniłem poniżej - proszę nie pisz - chyba, że po poradę :) Musisz mieć: 1. domenę 2. serwer 3. szablon graficzny (płatny lub darmowy - mogę pomóc w wyborze) 4. logo pasujące do szablonu
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam