Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Reklama
Lublin
Lublin
・Jestem studentką I roku II stopnia Lingwistyki stosowanej. Wykonam tłumaczenia z i na język angielski lub francuski w ramach wolontariatu.
Lublin
Lublin
・Jestem studentką I roku II stopnia Lingwistyki stosowanej. Wykonam tłumaczenia z i na język angielski lub francuski w ramach wolontariatu.
Kraków
Kraków
・Witam, W ramach wolontariatu wykonam plakaty, ulotki, wizytówki itp. Zapraszam
Cała Polska
Cała Polska
・Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia hiszpańska, a obecnie studiuję filologię angielską. Chętnie podejmę się tłumaczeń w parach językowych polski-hiszpański, hiszpański-polski, polski-angielski i angielski-polski w zamian za referencje.
Cała Polska
Cała Polska
・Witam, Obecnie jestem studentką, a chciałabym zostać tłumaczem. Na początek języka angielskiego, a w przyszłości również niemieckiego, francuskiego, portugalskiego i chińskiego. Jestem zainteresowana pracą wolontariacką w zakresie tłumaczeń, ponieważ pomoże mi to zdobyć doświadczenie w branży oraz rozwijanie umiejętności. Zapraszam do współpracy, Anna Krajewska.
Warszawa
Warszawa
・Witam serdecznie Poszukuję stacjonarnego wolontariatu w organizacji zajmującej się rozwojem zawodowym osób chorych psychicznie lub rozwojem talentów. Interesuje mnie praca trzy razy w tygodniu: poniedziałki, środy, piątki w Warszawie od 9 do 12. Chciałbym nauczyć się prowadzić projekty mające na celu rozwój zawodowy i charakteru i zidentyfikować bariery rozwoju osób niepełnosprawnych. Pozdrawiam Adam Orlik
Wrocław
Wrocław
・Mam doświadczenie w pracy z dziekiem autystycznym oraz doświadczenie jako wolontaiuszka. Na życzenie prześlę swoje CV. Jak dotąd miałam okazję być wolontariuszką: -do dziecka trudnego, -przy pomocy w odrabianiu lekcji, -towarzyszeniu dziecku z autyzmem. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Cała Polska
Cała Polska
・Potrzebujesz wsparcia dla swojej organizacji w działaniach dziennikarsko-redakcyjnych bądź promocyjnych? Napisz do mnie, wspólnie ustalimy plan działania! Wspomogę NGOsy w realizacji zadań związanych z redagowaniem tekstów i promocją zewnętrzną, tj.: * Przygotowywaniem tekstów na stronę internetową; * Przygotowywanie postów na funpage organizacji; * Przygotowywaniem prostych materiałów graficznych;
Cała Polska
Cała Polska
・Dzień dobry. Oferuję usługi tłumaczeniowe w kombinacji językowej niem-pol i pol-niem w zamian za referencje.
cała Polska
cała Polska
・Dzień dobry. Oferuję usługi tłumaczeniowe z języka polskiego na angielski i odwrotnie w zamian za referencje. Jestem magistrem prawa i anglistyki; od pięciu lat pracuję jako lektorka business English (in- company) w Warszawie.
Łódź
Łódź
・Dzień dobry, Nazywam się Janek, jestem 20 letnim młodym mężczyzną z Łodzi i chętnie udzieliłbym się jako wolontariusz najlepiej do pracy ze zwierzętami na przygład w schronisku. Jest to dla mnie ważne, gdyż chodzę zaocznie do szkoły (technikum weterynaryjne) a ze względów technicznych nie mogę pracować zarobkowo, ponadto od Października zamierzam zacząć studia. Jestem cierpliwy i spokojny ale lubię się poruszać, po za tym kocham zwierzęta.
Warszawa
Warszawa
・Jestem pracujacą studentką, z kilkuletnim wolontariackim doświadczeniem, którą chętnie zaangażuje się w ciekawy projekt lub życie fundacji. W przeszłości miałam okazję, w ramach pracy wolontariackiej, uczestniczyć i współorganizować akcje, warsztaty oraz projekty na rzecz lokalnej społeczności. Najchętniej sprawdziłabym się w dziedzinie ogólnopojętego bezpieczeństwa lub stosunków międzynarodowych, polityki społecznej czy też socjologii.
Poznań
Poznań
・Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku filologia angielska, specjalność tłumaczeniowa oraz obecnie kontynuuję tę samą specjalizację na studiach magisterskich. Oferuję tłumaczenie tekstów w parach językowych angielski-polski, polski-angielski w zamian za referencje. Kontakt: karolina.maria.muth@gmail.com
Lublin
Lublin
・Witam. Oferuję tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy :)
cała Polska
cała Polska
・Magister lingwistyki stosowanej j. angielski z j. niemieckim podejmie się współpracy wolontariackiej w zamian za referencje.
Warszawa
Warszawa
・Witajcie, chętnie poprowadzę zajęcia Hatha jogi w takich miejscach jak centra dla cudzoziemców, domy samotnej matki, ośrodki dla seniorów, hospicja, etc. Będą to zajęcia delikatnej, prozdrowotnej jogi, która nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale także pomaga rozładować negatywne emocje i odzyskać spokój.
woj, śląskie, woj.małopolskie, woj.świętokrzyskie, Cała Polska
woj, śląskie, woj.małopolskie, woj.świętokrzyskie, Cała Polska
・Interesuję się kulturą i historią powyższych krajów, chętnie napiszę tekst, udzielę informacji na ich temat . Do współpracy zapraszam: - szkoły i uczelnie szukające partenrów do projektów, wymian, wolontariatu i praktyk - organizacje promujące edukację i turystykę wśród cudzoziemców ( z naciskiem na woj.śląskie, małopolskie i świętokrzyskie) jak i obywateli RP. - organizacje promujące naukę za granicą, jak i w Polsce dla cudzoziemców
Cała Polska, woj.śląskie
Cała Polska, woj.śląskie
・Udzielę informacji na temat woj.śląskiego, ew. napiszę tekst na powyższy temat ( ze szczególnym uwzględnieniem Zagłębia Dąbrowskiego i Jury), zapraszam: - szkoły i organizacje pracujace z dziećmi i młodzieżą - organizacje pracujace ze studentami ( ze szczególnym uwzględnieniem cudzoziemców) - organizacje i stowarzyszenia zrzeszające seniorów - stowarzyszenia turystyczne i religijne - grupy muzyczne, taneczne i wokalne
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam