Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Dodane przedwczoraj
cała Polska
cała Polska
・Dzień dobry. Jestem magistrem filologii angielskiej z doświadczeniem w tłumaczeniach. Chętnie wykonam tłumaczenia w parach językowych ang-pl oraz pl-ang w zamian za referencje. Pozdrawiam serdecznie:)
Reklama
Dodane wcześniej
Cała Polska (zdalnie)
Cała Polska (zdalnie)
・Chętnie podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z języka polskiego na angielski w zamian za referencje. O mnie: Jestem studentem drugiego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od stycznia 2017 pracuję jako lektor w firmie zajmującej się nauką angielskiego.
Cała Polska - Zdalnie
Cała Polska - Zdalnie
・Dzień dobry! Jestem projektantem stron internetowych i tworzę własne portfolio. W zamian za referencje wykonam serwis internetowy dla instytuacji non-profit / OPP Bardzo cenię sobie przejrzyste warunki współpracy, dlatego bardzo proszę Cię o uważne przeczytanie poniższej treści całego ogłoszenia.
Kraków
Kraków
・25 maja 2018 roku wchodzi w życie RODO (GDPR), czyli nowe unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych. Nowe przepisy o wiele rygorystyczniej podchodzą do zagadnienia ochrony danych osobowych. Z chęcią podejmę wyzwanie przygotowania NGO na zmianę dotychczasowych przepisów.
Białystok
Białystok
・Dzień dobry. Chętnie wykonam tłumaczenie z języka francuskiego lub hiszpańskiego na polski lub odwrotnie w zamian za referencje. Obecnie kończę 3 rok studiów na wydziale filologicznym, język francuski stosowany, z hiszpańskim na Uniwersytecie w Białymstoku.
cała Polska
cała Polska
・Szanowni Państwo, Chętnie wykonam tłumaczenia tekstów z/lub na język francuski w ramach wolontariatu w zamian za referencje. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego studiów magisterskich na kierunku filologia, specjalność język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo. Z poważaniem, Julia Szamocka
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, Chętnie wykonam tłumaczenia tekstów z/lub na język francuski w zamian za referencje. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego studiów magisterskich na kierunku filologia, specjalność język francuski z programem tłumaczenia specjalistycznego i wspomaganego komputerowo. Posiadam również doświadczenie w zakresie wykonywania transkrypcji nagrań w języku polskim. Zachęcam do kontaktu, Z poważaniem, Julia Szamocka
cała Polska
cała Polska
・Chętnie podejmę się wszelkich prac online, takich jak : pisanie i redagowanie tekstów (w j. polskim i angielskim), transkrypcja, tłumaczenia pisemne (polski-angielski, angielski-polski). Współpraca na zasadzie wolontariatu. Posiadam doświadczenie w wyżej wymienionych pracach.
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę teksty o tematyce turystycznej, w tym opisy tras pieszych, rowerowych i wodnych, czy promujący turystykę skierowaną do konkretnych grup jak np. turystyka pielgrzymkowa czy szkolna. Chętnych proszę o kontakt.
Poznań/ Wielkopolskie/ Polska
Poznań/ Wielkopolskie/ Polska
・Pozyskam fundusze dla organizacji, której celem jest pomoc dzieciom, osobom chorym lub seniorom. Oferuję pomoc w charakterze wolontariusza. Zapraszam
Lublin
Lublin
・Szukasz firmy zajmującej się rozliczeniami dotacji ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy KCFE - Krajowe Centrum Funduszy Europejskich na stronie internetowej : http://www.kcfe.pl/ . Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie (20-207), na ulicy Turystycznej 32. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : 81 440 00 03, 516 625 178, mailowo : biuro@kcfe.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie.
cała Polska
cała Polska
・Wolontariat tłumaczeniowy POLSKI ANGIELSKI ROSYJSKI
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam