Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Reklama
Warszawa / zdalnie
Warszawa / zdalnie
・Dzień dobry, chętnie pomogę dobroczynnej organizacji przy ciekawych projektach w zakresie komunikacji wizualnej. Mogę wesprzeć w opracowaniu identyfikacji wizualnej, logotypu, innych materiałów graficznych (plakaty, ulotki, grafiki do internetu), infografiki, broszury itp. Być może byłbym też w stanie pomóc z generalną strategią promocyjną lub organizacją konkretnej akcji promocyjnej, jeśli jest taka potrzeba. Zapraszam do kontaktu. Michał
cała Polska
cała Polska
・wykonam bazy danych w MS Excel mam doświadczenie pracowałam na stanowisku analityka zasobów internetowych. Mam znaczny stopień niepełnosprawności umowa o pracę, dzieło lub zlecenie.
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę tekst o powyższej tematyce, preferowana forma: scenariusz filmowy, dramat, libretto, tekst musicalu, opowiadanie, tekst o charakterze edukacyjnym- poradnikowym. Chętnych proszę o kontakt.
Wrocław
Wrocław
・Szukam wolontariatu w przedszkolu. Chętnie poświęcę swój wolny czas na wolontariat. Jestem po kursie na wolontariusza. Oferty proszę składać na maila: terapia.pedagogiczna@interia.pl
woj.śląskie
woj.śląskie
・Stworzę biuletyn/ulotkę lub innego typu tekst, którego grupą docelową byliby cudzoziemcy chcący osiedlić się/ studiować w Polsce . Mogę również pomóc stworzyć informacje na temat edukacji wielokulturowej w szkołach. Zapraszam.
Warszawa
Warszawa
・Coach z potwierdzonymi certyfikatem kompetencjami poszukuje na zasadach wolontariatu możliwości praktyki. Jestem dodatkowo trenerem, doktorantem socjologii i managerem z 15 letnim międzynarodowym doświadczeniem ( manager eksportu). Od sześciu lat zajmuje się rozwojem osobistym, rozwojem ego i świadomości. Certyfikat CoachWINGS jest zwieńczeniem zdobytej wiedzu i pracy w obszarze rozwoju osobistego.
Warszawa
Warszawa
・W ramach wolontariatu oferuję wykonanie tłumaczeń z polskiego na angielski i z angielskiego na polski. Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, chcę zdobyć więcej doświadczenia w tłumaczeniu audiowizualnym - chętnie pomogę w tłumaczeniu krótkich materiałów filmowych na różnego rodzaju festiwale itp. W zamian proszę o referencje.
Warszawa
Warszawa
・Wykonam tłumaczenie ang-pl/pl-ang za referencje Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim.
Kraków
Kraków
・Witam ! Z wykształcenia, zamiłowania oraz zawodu jestem pracownikiem socjalnym oraz pedagogiem. Mam doświadczenie w pracy z osobami wykluczonymi społecznie, niepelnosprawnymi, dziećmi. Poszukuję wolontariatu, chętnie na wakacje. Chce zdobywać doświadczenie, robiąc to co lubię :) mam 29 lat, szybko się uczę, jestem odpowiedzialna i chętna do pracy. Chętnie wolontariat wyjazdowy, krótkoterminowy.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam