Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska - zdalnie
Cała Polska - zdalnie
・W ramach budowania własnego portfolio, mogę stworzyć w ramach wolontariatu kilka stron opartych na Wordpressie dla stowarzyszenia lub fundacji. Tylko dla zdecydowanych - jeżeli nie masz czasu, chęci i pieniędzy żeby zorganizować to co wymieniłem poniżej - proszę nie pisz - chyba, że po poradę :) Musisz mieć: 1. domenę 2. serwer 3. szablon graficzny (płatny lub darmowy - mogę pomóc w wyborze) 4. logo pasujące do szablonu
Wrocław
Wrocław
・Tłumaczenia pisemne.
Dodane przedwczoraj
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, Wykonam bazę danych-wolontaryjnie. Z czasem może praca. Pracowałam jako analityk zasobów internetowych. Mam na myśli np bazę firm w Exelu. Z Poważaniem Anna Kozik
Dodane wcześniej
Katowice
Katowice
・Mam do zaoferowania Panstwu tlumaczenie z jezyka polskiego na jezyk rosyjski i angielski lub z jezyka angielskiego i rosyjskiego na jezyk polski.
Warszawa
Warszawa
・Jestem studentką 4letniego studium psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji. Szukam miejsca, gdzie mogłabym odbyc wolontariat i mieć swojego pacjenta do terapii.
Internet
Internet
・Jestem studentką II roku studiów magisterskich na specjalizacji tłumaczenie pisemne. Chętnie podejmę się tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Oferuję jedynie tłumaczenia pisemne wykonywane zdalnie.
Nie dotyczy
Nie dotyczy
・Jestem studentką III roku filologii angielskiej i chętnie podejmę się zdalnego tłumaczenia tekstów w parze językowej polski-angielski. Zapraszam do kontaktu.
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, Mam do zaoferowania poprowadzenie zajęć relaksacyjnych z dźwiękiem etnicznego instrumentu didgeridoo. O projekcie: Projekt h-las (halas) - Tworzony jest aby uwrażliwiać i uświadamiać o naturalnym wpływie dźwięków na samopoczucie oraz otoczenie człowieka. W jego ramach odbywają się relaksacje z dźwiękiem didgeridoo oraz koncerty.
Warszawa
Warszawa
・Witam serdecznie. Poszukuję pozytywnej rekomendacji organizacji pozarządowej, oczywiście jestem gotowa wspomóc w działaniach działalność organizacji (szczególnie w zakresie PR i marketingu). pozdrawiam
Niemcy
Niemcy
・Jestem magistrem filologii angielskiej i chętnie pomogę w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Ze względu na miejsce zamieszkania, oferta dotyczy przede wszystkim tłumaczeń wykonywanych zdalnie.
Poznań
Poznań
・Nawiążę współpracę w zakresie mediacji. Zapraszam do kontaktu.
warszawa
warszawa
・Poszukuję organizacji/instytucji z Warszawy, która organizuje zajęcia skierowane do seniorów lub grup międzypokoleniowych i dysponuje czasem i przestrzenią, które umożliwią zorganizowanie regularnych zajęć. Niezbędny jest również kontakt z seniorami czy grupami międzypokoleniowymi – to do nich pragnę skierować swoje działania.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam