Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Dodane dzisiaj
Lublin
Lublin
・Dzień dobry! Jestem studentką II roku Lingwistyki Stosowanej. Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język niemiecki lub angielski w zamian na referencje.
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język hiszpański oraz język angielski w zamian za referencje. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej, a obecnie studiuję filologię angielską.
Dodane wcześniej
Lublin
Lublin
・Jestem studentką II roku lingwistyki stosowanej. Wykonam tłumaczenie tekstów z/na język angielski lub niemiecki w zamian na referencje,
Cała Polska
Cała Polska
・Dzień dobry Państwu, chętnie podejmę się tłumaczenia z lub na język rosyjski w zamian na referencję. Jestem dyspozycyjna. Gwarantuję terminowosć i odpowiedzialność. Z wyrazami szacunku Victoria Kędra
Cała Polska
Cała Polska
・Witam! Podejmę się tłumaczeń w zamian za referencje z języka polskiego na języki: angielski, włoski, szwedzki, norweski, duński, czeski, słowacki, rosyjski, hiszpański, francuski, niemiecki, i odwrotnie, oraz pomiedzy tymi parami (kombinowane) np. szwedzki-włoski. Bardzo chętnie kombinowane z językiem angielskim.
Wroclaw/Olesnica
Wroclaw/Olesnica
・Nie posiadam co prawda wyksztalcenia pedagogicznego ale posiadam doswiadczenie wolontarystyczne z dziecmi w kazdym wieku. Posiadam liczne kursy i szkolenia z zakresu pracy z dziecmi z trudnosciami (autyzm/ADHD). Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy lub telefoniczny: socjologia.muzyki@gmail.com 517 135 617 Pozdrawiam Julita Preis
Warszawa
Warszawa
・Przejmę organizację ze statusem OPP.Wejdę w skład zarządu.Warunki do uzgodnienia.Cała Polska.Tel 663-965-605
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Poznań
Poznań
・Dwie osoby szukają pracy w fundacjii jako wolontariusze lub w innym charakterze. Ja mężczyzna lat 54 z pewnym doświadczeniem w tej dziedzinie oraz pomysłowa i pełna energii kobieta lat 39. Wszelkich informacji udzielam pod numerem telefonu 513-250-957 Proszę tylko o kontakt pod podanym numerem telefonu.
Lublin
Lublin
・Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język angielski i język francuski w zamian za referencje.
Warszawa
Warszawa
・W ramach wolontariatu chętnie wykonam tłumaczenia z języka rosyjskiego/ukraińskiego na polski w zamian za referencje. Moim językiem ojczystym jest j. rosyjski/ukraiński, j. polski praktykuję od 3 lat. Jestem studentką ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim.
Lublin
Lublin
・Student Lingwistyki stosowanej podejmie się darmowych tłumaczeń z języka angielskiego/rosyjskiego/ukraińskiego na język polski, a także z polskiego na język angielski/rosyjski/ukraiński.
Gdańsk
Gdańsk
・Chętnie podejmę się wolontariatu/stażu w dziedzinie psychologii. Jestem tegoroczną absolwentką tego kierunku. Najbardziej interesuje mnie praca z dorosłymi i młodszymi dziećmi, obszar chorób psychosomatycznych. Jednak jestem otwarta na wszystkie propozycje. Dyspozycyjność do ustalenia.
Polska
Polska
・W ramach wolontariatu wykonam tłumaczenia z j. włoskiego na j. polski w zamian za referencje. Jestem absolwentką Italianistyki, mieszkam we Włoszech.
Lublin
Lublin
・Student Lingwistyki stosowanej podejmie się darmowych tłumaczeń z języka angielskiego i hiszpańskiego na język polski, a także z polskiego na język angielski.
cała Polska
cała Polska
・Polecam swoje usługi tłumaczeniowe : język angielski – język polski. Posiadam ponad 15 doświadczenia zawodowego w tworzeniu i tłumaczeniu tekstów (marketing, reklama, PR, literatura, okazjonalnie - prawo i technologie). Jestem absolwentką American Studies Center, Uniwersytet Warszawski (dyplom magistra z literatury amerykańskiej – dyplom i obrona w języku angielskim).
Cała Polska
Cała Polska
・Oferuję wykonanie profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego/na język angielski, w tym przekład materiałów graficznych metodą OCR, a także zsynchronizowanych napisów do krótkich materiałów wideo. Obsługuję wszystkie popularne programy CAT, dzięki czemu mogę pracować na przesłanych pamięciach tłumaczeniowych i glosariuszach.
Warszawa
Warszawa
・Poszukując nowych możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów chcielibyśmy Państwu zaproponować współpracę w charakterze operatora kamery (również realizacje making of), montażysty,fotografa, posiadamy również doświadczenie z zakresu reklamy i promocji z naciskiem na social media. Posiadamy wykształcenie oraz doświadczenie w realizacjach ogólnopolskich i międzynarodowych (kino/tv/internet) z zakresu reklamy i kreacji wizerunku.
Wrocław
Wrocław
・Witam Chętnie podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z języka polskiego na angielski w zamian za referencje.
Praga
Praga
・Jestem Polką mieszkającą na stałe w czeskiej Pradze. W Polsce ukończyłam studia magisterskie na kierunku filozofia. Studiowałam też socjologię. Płynnie posługuję się językami czeskim i angielskim, oraz, w stopniu komunikatywnym, hiszpańskim. Chętnie podejmę się tłumaczeń z czeskiego lub angielskiego na polski. Jestem skłonna zrealizować zlecenie bezpłatnie, w zamian za referencje.
Kraków
Kraków
・Witam, W ramach wolontariatu wykonam dla Organizacji Pozarządowej lub innej instytucji stronę internetową. Zapraszam do kontaktu adziutek@gmail.com
Lubelskie
Lubelskie
・Szukam oragnizacji która przyjmie mnie na staż z zakresu psychologii.
Kraków
Kraków
・Moi drodzy, jeśli ktoś z Was poszukuje osoby, która mogłaby wesprzeć pracę zespołu wolontariuszy albo wspomóc w wolontariatach (praca z chorymi lub ich rodzinami; oddziały szpitalne; ośrodki rehabilitacji), to dajcie proszę znać. Jestem pewna, że uda nam się wymyślić coś ciekawego!
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam