Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Wykonam tłumaczenie PL-ANG / ANG-PL w zamian za referencje Absolwentka filologii angielskiej (specjalizacja translatoryka)
cała Polska
cała Polska
・Wspieramy organizacje z sektora NGO w projektowaniu i przygotowaniu do druku materiałów graficznych - logo, ulotek, plakatów, wizytówek, etc. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w tym zakresie - proszę o kontakt pod adresem: monika@pintadera.pl [monika@pintadera.pl]
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę teksty o charakterze turystyczno-informacyjnym na temat miejsc w woj.śląskim, zapraszam przede wszystkim stowarzyszenia promujące aktywną turystykę jak i aktywność osób niepełnosprawnych. Chętnych proszę o kontakt.
woj.śląskie, woj.małopolskie
woj.śląskie, woj.małopolskie
・Stworzę teksty o charakterze informacyjnym dla cudzoziemców planujących studiować lub zamieszkać w Polsce. Preferowana tematyka i region: okolice Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Czeladzi, Olkusza, Bolesławia, Bukowna, Wolbromia i Miechowa. Mogę również doradzić w kwestii miejsc, gdzie można ww. teksty promować. Chętnych proszę o kontakt.
Wrocław
Wrocław
・Chętnie poświęcę swój wolny czas na odrabianie lekcji z dzieciakami czy też pomogę przy prowadzeniu zajęć wychowawcom. Jestem kobietą 30 +, z doświadczeniem jako wolontariuszka czy przy odrabianiu lekcji. Znam język niemiecki na poziomie A2 oraz udokumentowane doświadczenie jako wolontariuszka. Obecnie nie pracuję,mam więc mnóstwo wolnego czasu aby pomagać innym. Zainteresowane osoby proszę o kontak mailowy: i-carly@o2.pl
Wrocław
Wrocław
・Chętnie podejmę się tłumaczenia z języka angielskiego na polski lub z języka polskiego na angielski w zamian za referencje. O mnie: Jestem studentem trzeciego roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od stycznia 2017 pracuję jako lektor w firmie zajmującej się nauką angielskiego, a od października 2017 zajmuję się tłumaczeniem różnorodnych tekstów, głównie dla organizacji pozarzadowych.
Polska
Polska
・Dzień dobry, oferuję warsztat tańców integracyjnych głównie francuskich (bretońskich). Jestem tancerzem w grupie bretońskiej we Francji, ale aktualnie przebywam w Polsce. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć dla młodzieży, grup miedzynarodowych i seniorów oraz jako forma animacji tanecznej na imprezach klubowych, integracyjnych i plenerowych. Zajęcia(warsztat) dostosowany do danej grupy i umiejętności.
Cała Polska
Cała Polska
・Z chęcią podejmę się tłumaczeń w parach językowych angielski-polski, polski-angielski, niemiecki- polski i polski-niemiecki. Udzielę pomocy tłumaczeniowej bez względu na tematykę tekstu. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska ze specjalizacją język niemiecki. Zapraszam do nawiązania kontaktu. Daria
Warszawa
Warszawa
・Chętnie podejmę się tłumaczeń z języka angielskiego na język polski w zamian za referencje. Kontakt: angis.zawada@gmail.com
Lublin
Lublin
・Adwokat z Lublina podejmie współpracę z fundacją lub stowarzyszeniem, które w ramach swojej działalności zajmuje się lub chciałoby się zająć udzielaniem bezpłatnych porad prawnych. Tylko Lublin. Zapraszam do kontaktu.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam