Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, oferuję pomoc przy projektowaniu wszelkiego rodzaju publikacji drukowanych lub elektronicznych. Ulotki, gazetki, identyfikatory, broszury, katalogi, e-booki i inne. Grafiką komputerową zajmuję się od 5 lat. Pracuję na komputerze PC. Zapraszam do współpracy, Dominik Rożański, drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl].
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę opowiadanie, wiersz o powyższej tematyce, zapraszam przede wszystkim organizacje LGBTQ, antydyskryminacyjne. Wezmę również udział w różnego rodzaju projektach o niniejszej tematyce.
Gdańsk
Gdańsk
・Student 5 roku filologii rosyjskiej w zamian za referencje oferuje tłumaczenia pisemne w parze językowej pl-rus, rus-pl.
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę opisy miejsc regionu, w którym mieszkam. Chętnie wezmę udział w projektach zaangażowanych zarówno w turystykę pieszą, rowerową, wodną, sakralną, szkolna itd. Chętnych, proszę o kontakt.
Warszawa
Warszawa
・Cześć! Jestem początkującą montażystką pracującą na Adobe Premiere. W celu zdobycia doświadczenia przyjmę krótkie materiały video do montażu BEZPŁATNIE, w zamian za możliwość wykorzystania wykorzystania w moim demo reel. Zapraszam do kontaktu mailowego!
Zdalnie
Zdalnie
・Podejmę sie tłumaczenia na oraz z jezyka niemieckiego wzamian za referencje. Zapraszam do kontaktu :) lektor.niemieckiego@outlook.com
Cała Polska
Cała Polska
・Oferuję wykonanie profesjonalnych tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na język angielski. Mam doświadczenie w pracy z większością najpopularniejszych programów CAT, jestem w stanie wykonać też zsynchronizowane napisy do krótkich materiałów filmowych, a także, w wybranych przypadkach, przełożyć materiały graficzne na język docelowy metodą OCR.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam