Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Dodane przedwczoraj
Lublin
Lublin
・Student Lingwistyki stosowanej podejmie się darmowych tłumaczeń z języka angielskiego i hiszpańskiego na język polski, a także z polskiego na język angielski.
Dodane wcześniej
Lublin
Lublin
・Szanowni Państwo, Podejmę wolontariat w działaniach z dziećmi i młodzieżą. Mam 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie: pracowałam jako instruktorka harcerska, animatorka czasu wolnego, wychowawczyni kolonijna oraz opiekunka. Ze względu na pracę zawodową jestem dostępna w dni robocze od godz. 18.00 na terenie Lublina oraz w weekendy.
Cała Polska
Cała Polska
・Stworzę opowiadanie, wiersz o powyższej tematyce, zapraszam przede wszystkim organizacje LGBTQ, antydyskryminacyjne. Wezmę również udział w różnego rodzaju projektach o niniejszej tematyce.
Gdańsk
Gdańsk
・Student 5 roku filologii rosyjskiej w zamian za referencje oferuje tłumaczenia pisemne w parze językowej pl-rus, rus-pl.
Lubelskie
Lubelskie
・Szukam oragnizacji która przyjmie mnie na staż z zakresu psychologii.
Warszawa
Warszawa
・Cześć! Jestem początkującą montażystką pracującą na Adobe Premiere. W celu zdobycia doświadczenia przyjmę krótkie materiały video do montażu BEZPŁATNIE, w zamian za możliwość wykorzystania wykorzystania w moim demo reel. Zapraszam do kontaktu mailowego!
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam