Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Cała Polska
Cała Polska
・Dzień dobry Państwu, chętnie podejmę się tłumaczenia z lub na język rosyjski w zamian na referencję. Jestem dyspozycyjna. Gwarantuję terminowosć i odpowiedzialność. Z wyrazami szacunku Victoria Kędra
Cała Polska
Cała Polska
・Witam! Podejmę się tłumaczeń w zamian za referencje z języka polskiego na języki: angielski, włoski, szwedzki, norweski, duński, czeski, słowacki, rosyjski, hiszpański, francuski, niemiecki, i odwrotnie, oraz pomiedzy tymi parami (kombinowane) np. szwedzki-włoski. Bardzo chętnie kombinowane z językiem angielskim.
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Lublin
Lublin
・Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język angielski i język francuski w zamian za referencje.
Polska
Polska
・W ramach wolontariatu wykonam tłumaczenia z j. włoskiego na j. polski w zamian za referencje. Jestem absolwentką Italianistyki, mieszkam we Włoszech.
Kraków
Kraków
・Witam, W ramach wolontariatu wykonam dla Organizacji Pozarządowej lub innej instytucji stronę internetową. Zapraszam do kontaktu adziutek@gmail.com
Kraków
Kraków
・Moi drodzy, jeśli ktoś z Was poszukuje osoby, która mogłaby wesprzeć pracę zespołu wolontariuszy albo wspomóc w wolontariatach (praca z chorymi lub ich rodzinami; oddziały szpitalne; ośrodki rehabilitacji), to dajcie proszę znać. Jestem pewna, że uda nam się wymyślić coś ciekawego!
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam