Zostanę wolontariuszem, wolontariuszką
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język hiszpański oraz język angielski w zamian za referencje. Jestem absolwentką filologii hiszpańskiej, a obecnie studiuję filologię angielską.
Dodane wcześniej
Cała Polska
Cała Polska
・Dzień dobry Państwu, chętnie podejmę się tłumaczenia z lub na język rosyjski w zamian na referencję. Jestem dyspozycyjna. Gwarantuję terminowosć i odpowiedzialność. Z wyrazami szacunku Victoria Kędra
Cała Polska
Cała Polska
・Witam! Podejmę się tłumaczeń w zamian za referencje z języka polskiego na języki: angielski, włoski, szwedzki, norweski, duński, czeski, słowacki, rosyjski, hiszpański, francuski, niemiecki, i odwrotnie, oraz pomiedzy tymi parami (kombinowane) np. szwedzki-włoski. Bardzo chętnie kombinowane z językiem angielskim.
Warszawa
Warszawa
・Przejmę organizację ze statusem OPP.Wejdę w skład zarządu.Warunki do uzgodnienia.Cała Polska.Tel 663-965-605
Cały kraj
Cały kraj
・Witam, zajmuję się projektowaniem plakatów. Jeśli chcesz, wykonam plakat promujący Twoją akcję, wydarzenie, imprezę. Zajrzyj na https://www.behance.net/d4rozanski/ [https://www.behance.net/d4rozanski/] i zapoznaj się z moimi pracami. Napisz na drx@gazeta.pl [drx@gazeta.pl], ustalimy szczegóły i Twoje wymagania odnośnie plakatu. Pracuję na komputerze w programach Adobe Photoshop i Corel Draw. Pozdrawiam.
Lublin
Lublin
・Wykonam tłumaczenia tekstów z/na język angielski i język francuski w zamian za referencje.
Polska
Polska
・W ramach wolontariatu wykonam tłumaczenia z j. włoskiego na j. polski w zamian za referencje. Jestem absolwentką Italianistyki, mieszkam we Włoszech.
Lublin
Lublin
・Student Lingwistyki stosowanej podejmie się darmowych tłumaczeń z języka angielskiego i hiszpańskiego na język polski, a także z polskiego na język angielski.
cała Polska
cała Polska
・Polecam swoje usługi tłumaczeniowe : język angielski – język polski. Posiadam ponad 15 doświadczenia zawodowego w tworzeniu i tłumaczeniu tekstów (marketing, reklama, PR, literatura, okazjonalnie - prawo i technologie). Jestem absolwentką American Studies Center, Uniwersytet Warszawski (dyplom magistra z literatury amerykańskiej – dyplom i obrona w języku angielskim).
Warszawa
Warszawa
・Poszukując nowych możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów chcielibyśmy Państwu zaproponować współpracę w charakterze operatora kamery (również realizacje making of), montażysty,fotografa, posiadamy również doświadczenie z zakresu reklamy i promocji z naciskiem na social media. Posiadamy wykształcenie oraz doświadczenie w realizacjach ogólnopolskich i międzynarodowych (kino/tv/internet) z zakresu reklamy i kreacji wizerunku.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam