Przejdź do treści głównej

Donor Care & Project Assistant [Warszawa]

autor(ka): Anna Gołębiewska
2017-04-21, 11:07

Fundacja Habitat for Humanity Poland jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. W związku z rozwojem działalności rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Donor Care & Project Assistant

(nr ref.: DCPA/2017)

Szukamy osoby odpowiedzialnej za pomoc w staraniach na rzecz rozwoju zasobów finansowych i materiałowych Fundacji w wymiarze pełnego etatu. Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będą:

 1. Wspieranie wysiłków Fundacji Habitat for Humanity Poland w pozyskiwaniu funduszy poprzez wysokiej jakości opiekę nad relacjami z obecnymi oraz nowymi darczyńcami korporacyjnymi i indywidualnymi, rzetelne i terminowe raportowanie realizacji zawartych z darczyńcami umów, jak również badanie nowych możliwości dofinansowania wśród potencjalnych partnerów korporacyjnych;
 2. Wsparcie Project Managera w zakresie administracyjnym i organizacyjnym podczas realizacji projektu “HomeLab: Integrated Housing and Labour Services in the Social Rental Enterprise Model”. Wsparcie obejmuje organizację spotkań projektowych i administrację projektem (prowadzenie dokumentacji, gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych 40 uczestników projektu, gromadzenie informacji o mieszkaniach pozyskanych do projektu, wsparcie sprawozdawczości projektowej prowadzonej w j. angielskim).

Profil kandydata:

 • Wykształcenie wyższe,
 • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (płynna komunikacja w mowie i piśmie; warunek konieczny przewidywany test umiejętności),
 • Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i/lub w fundraisingu korporacyjnym (minimum 1 rok),
 • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
 • Umiejętność budowania relacji partnerskich z otoczeniem Fundacji (firmy, organizacje, eksperci)
 • Umiejętność pracy w zespole,
 • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
 • Terminowość, rzetelność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy interesujące wyzwania, twórczą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku i umowę o pracę na pełny etat z wynagrodzeniem w wysokości 3500 - 3850 PLN brutto (w zależności od kwalifikacji i doświadczenia kandydata/kandydatki).

Praca stacjonarna, w siedzibie Fundacji w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 55.

Zainteresowane osoby, które spełniają wyżej wymienione kryteria prosimy o przesyłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym w języku angielskim do dnia 15 maja 2017 r. na adres: podając w tytule e-maila nr referencyjny ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Miejsce: Warszawa
Ważność ogłoszenia: od 2017-04-21 do 2017-05-15
Organizator:

Fundacja "Habitat for Humanity Poland"

Adres:

Mokotowska 55 51, 00-542 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie

Tel.:

22 642 57 42

Faks:

22 642 57 42

E-mail:

poland@habitat.pl

Www:

http://www.habitat.pl 

tagi

 • mazowieckie
 • PRACA OFEROWANA
 • Warszawa