Miejsca z Duszą
autor(ka): Angelika Jeleniewska

Jak co roku zapraszamy do przyjazdu w nasze strony. Z przyjemnością ugościmy grupy podczas jedno-, dwu-, lub kilkudniowych wizyt studyjnych w Miejscach z Duszą.

Wizyta u nas to możliwość:
- zapoznania się z podjętymi oddolnymi inicjatywami na rzecz poprawy jakości życia naszych mieszkańców - aktywnego spędzenia czasu podczas warsztatów i gier terenowych we wioskach - doświadczenia jak radzą sobie nasze podmioty ekonomii społecznej - zobaczenia, jak działać na rzecz aktywizacji społecznej i ekonomicznej mieszkańców wsi. - sprawdzenia lokalnych specjałów naszych gospodyń.

Coś o nas:)

„Miejsca z Duszą” to miejscowości tematyczne Warmii i Mazur, położone w malowniczych krajobrazach Zalewu Wiślanego, Wysoczyzny Elbląskiej oraz okolicach Kanału Elbląskiego. Jako partnerstwo, wspólnie utworzyły ofertę, która daje możliwość poznania uroków wsi oraz obcowania z tradycją, kulturą i naturą. Każdy turysta – bez względu na wiek i zainteresowania – spędzi wspaniale czas i nauczy się nowych rzeczy. Znajdzie się tu coś dla podróżników – wcielić się oni mogą w poszukiwaczy kaperskiego skarbu lub przenieść się w dawne czasy. W ofercie miejscowości jest również coś specjalnego – warsztaty dla małych i dużych. A tym, którym ruch przynosi frajdę, „Miejsca z Duszą” proponują rajdy rowerowe z trasami pełnymi przyrodniczych niespodzianek oraz stateczki gotowe do dryfowania po falach nadzalewowej wody.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi propozycjami spędzenia czasu w Miejscach z Duszą. Więcej informacji również na stronie www.miejscazdusza.pl oraz www.adrem.elblag.pl

Z przyjemnością dopasujemy ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań.

organizator: Adrem
adres: Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, woj. warmińsko-mazurskie
tel.: 55 230-40-36, e-mail: sekretariat@miejscazdusza.pl
www: http://miejscazdusza.pl 

data publikacji: 2017-09-11
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!