Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Strona WWW dla organizacji - stała współpraca

1 listopada 2018 13:32
Reklama

Zapraszam organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie socjalne do współpracy. Zaprojektuję stronę internetową dla Państwa organizacji z wykorzystaniem systemu zarządzania treścią Wordpress. Od kilku lat zawodowo zajmuje się tworzeniem stron WWW oraz promocją organizacji w internecie.

Doradzam i pomagam we wszystkich kwestiach związanych z budowaniem strony www i promocji organizacji w internecie. Pierwszym krokiem w zbudowaniu dobrej strony jest wspólne ustalenie jej podstawowych funkcjonalności i ustalenie dalszego planu działania.

Dlatego ważna jest pierwsza rozmowa podczas, której wspólnie ustalamy oczekiwania i dobieramy odpowiednie narzędzia. Staram się działać współpracując z Państem na każym etapie realizacji

Z przyjemością podpowiem jak wykorzystywać nowe technologie w pracy organizacji i nauczę Cię jak dzięki nim usprawnić pracę ogranizacji. Przeprowadzę również szkolenie w zakresie podstaw Wordpressa i aktualizacji strony, a także w zakresie podnoszenia kompetencji cyfrowych.

Jestem osobą niepełnosprawną z znacznym stopniem niepełnosprawności. Wszystkie osoby zainteresowane moim ogłoszeniem zapraszam do współpracy. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Nasza współpraca zaowocuje a dzięki niej będą mieli Państwo możliwość wesprzeć rozwój nowo powstającego przedsiębiorstwa społecznego z terenu Chrzanowa. Zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie Cześć
Imię i nazwisko:
Grzegorz Olszowik
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 1 listopada 2018 do 1 grudnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.