Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Staż/praca/kurs dla osób z niepełnosprawnością - Projekt "od Studenta do Specjalisty"

29 listopada 2018 13:16
Reklama
Reklama

Staż, praca, kursy dla osób z niepełnosprawnością

Szukasz pracy? Stażu? Kursu zawodowego?
Martwisz się, że nie masz doświadczenia, bądź jest ono znikome?
Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje? Odkryć swój potencjał zawodowy?

FUNDACJA SUSTINAE zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od Studenta do Specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na otwartym rynku pracy”.

Oferujemy:

  • diagnozę preferencji zawodowych (dzięki niej poznasz swoje mocne strony, którymi przekonasz pracodawcę, aby wybrał właśnie Ciebie)
  • zaplanowanie indywidualnej ścieżki kariery, skuteczny kontakt z pracodawcami i wsparcie w procesie rekrutacji
  • warsztaty treningu pracy (pokażemy Ci jak: rozmawiać z przyszłym pracodawcą, zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, współpracować w grupie, radzić sobie w sytuacjach stresowych)

Gdy posiadasz orzeczenie w stopniu umiarkowanym lub znacznym dodatkowo możemy zaproponować Ci:

  • 4- miesięczny staż zawodowy płatny w wysokości 2000 zł. brutto brutta/ miesiąc (dopasowujemy go do Twoich możliwości, nie narzucamy firm czy też branż, w których będziesz mógł go realizować)

  • odbycie szkoleń specjalistycznych, kursów np. językowych, prawa jazdy

Jeśli…

  • posiadasz aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • jesteś studentem ostatniego roku studiów (licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich) lub absolwentem, który ukończył studia w ciągu ostatnich 2 lat na mazowieckiej uczelni wyższej
  • jesteś osobą bezrobotną, nieaktywną zawodowo, poszukującą zatrudnienia

…To…

Nie wahaj się i skontaktuj się z nami przesyłając zgłoszenie przez portal bądź telefonicznie: 883 - pokaż numer telefonu -!

Informacje o projekcie, regulamin i wzory dokumentów rekrutacyjnych dostępne są na stronie Fundacji: https://www.fundacjasustinae.org.

W związku z przesłaniem nam danych osobowych w celach rekrutacyjnych informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Sustinae z siedzibą przy ul. Szlak 65, 31-153 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS pod nr 426 - pokaż numer telefonu - 3, NIP: 676 - pokaż numer telefonu - 6, REGON: 122 - pokaż numer telefonu -
2) Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i będą przechowywane do czasu otrzymania żądania ich usunięcia.
3) Dane osobowe mogą być przekazane do podmiotów zewnętrznych świadczących Administratorowi usługi kadrowe i rachunkowe a także organizatorom projektów w których uczestniczy administrator oraz podmiotom na rzecz których administrator świadczy usługi w ramach projektów.
5) Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Skorzystanie z uprawnień przysługujących w stosunku do Administratora może zostać wykonane poprzez złożenie odpowiedniego na adres Administratora. Ponadto, w uzasadnionych przypadkach przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Sustinae
Imię i nazwisko:
Urszula Bogucka
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 29 listopada 2018 do 30 grudnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.