Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl

Dołącz do Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Zainspiruj młodzież do działania!

1 grudnia 2018 19:20
Reklama
Reklama

Chcesz zrobić coś dla swojego miasta? Lubisz pracę zespołową? Posiadasz umiejętności organizacyjne? A może lubisz prowadzić zajęcia? Jeśli tak - dołącz do wolontariuszy Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu!

Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu to jedna z największych kuźni młodzieżowych projektów społecznych, a zarazem przyszłych elit! Jesteśmy dumni z Polski i tej miłości i dumy uczymy także młodzież: profesjonalnie i praktycznie, na poważnie i z uśmiechem.
Łącząc nowoczesność z tradycją realizujemy trzy ścieżki naszej działalności: kulturę pamięci, samorządność i patriotyzm gospodarczy. Zachęcamy, aby przejść od narzekania do działania
i odnosimy sukcesy. VI corocznych edycji Akademii to już kilkaset wykonanych przez młodzież lokalnych projektów społecznych!
Projekt realizowany przez Klub Jagielloński dzięki strategicznemu partnerstwu z Fundacją PKO BP.

Obecna działalność Akademii jest skierowana głównie do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i realizowana we współpracy z nauczycielami lub opiekunami. Prowadzimy dla uczniów zajęcia polegające na cyklu całodniowych innowacyjnych symulacji oraz zajęć typu casestudy poświęconych polskiemu systemowi samorządowemu (symulacje pracy gminy, samorządowe studia przypadków).W przyszłości chcemy także prowadzić szerzej zakrojone kampanie ogólnospołeczne. Uczymy patriotyzmu zaangażowanego i praktycznego, będącego odpowiedzią na konkretne lokalne potrzeby.Wierzymy w młodych ludzi, dlatego nie dajemy im gotowych rozwiązań, ale stawiamy przed nimi wyzwania i przygotowujemy do działania stosując nowatorskie i atrakcyjne techniki edukacyjne.

Rozpoczynamy VII edycję projektu Akademia Nowoczesnego Patriotyzmu!
Odwiedź stronę, aby dowiedzieć się więcej ➡️ http://anp.kj.org.pl/

Kogo szukamy? Osób, które będą w stanie poświęcić niewielką ilość czasu na przeprowadzenie zajęć w szkołach ponadgimnazjalnych, a następnie będą współpracować z uczniami tych szkół, by zrealizować określony projekt społeczny.

Zajęcia prowadzimy na terenie całego województwa.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas! Wprowadzimy Cię w szczegóły, odpowiemy na pytania!

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorką Akademii w województwie podkarpackim - Michaliną Kozik.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Klub Jagielloński
Imię i nazwisko:
Michalina Kozik
Strona internetowa:
http://anp.kj.org.pl/
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 1 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.