Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Reklama
Reklama

Koordynator/ka projektu w obszarze kultury i działań społecznych poszukiwany !

Fundacja Otwarta Strefa Kultury szuka osoby do pracy na stanowisku koordynatorki/a projektu w Inkubatorze Kultury Pireus (IK Pireus).

Co oferujemy ?

· Praca stacjonarna w wymiarze około 34 godzin w tygodniu (wymiar ¾ etatu) na umowę zlecenie - początek pracy na przełomie stycznia i lutego 2019. Praca co najmniej do końca 2019 roku.

· Wynagrodzenie około 2800 zł brutto miesięcznie.

· Miejsce do pracy w biurze mieszczącym się w Inkubatorze Kultury Pireus w Poznaniu.

· Pracę przy interesującym, rozwojowym projekcie, w ciekawej kulturalnej przestrzeni i interesującej okolicy.

· Możliwość współtworzenia strategii rozwoju Inkubatora Kultury Pireus i wpływu na bieżące i dalsze działania prowadzone w tej przestrzeni.

· Możliwość współpracy również przy innych projektach prowadzonych przez Fundację.

Do głównych zadań koordynatora/ki będzie należeć :

· Nadzór nad realizacją projektu „Pireus – inkubacja, aktywizacja i animacja” realizowanego w latach 2019 i 2020 w Inkubatorze Kultury Pireus zgodnie z jego założeniami i harmonogramem, w tym miedzy innymi działania: Kulturalny Co-working, Akcja Inkubacja oraz różnorodne warsztaty i działania kulturalne i społeczne jaki również współpraca przy innych towarzyszących projektowi działaniach w ramach inicjatywy Łazarz – Otwarta Strefa Kultury.

· Koordynacja działań i współpraca z zespołem Pireusa : koordynatorką działań promocyjnych oraz animatorką/em działań lokalnych oraz współpraca z Zarządem Fundacji.

· Obsługa biura projektu w tym mi.in komunikacja z partnerami i odbiorcami działań, współpraca z księgową, nadzór nad dokumentacją projektową, nadzór nad finansami projektu.

· Formalna obsługa projektu: szykowanie sprawozdań kwartalnych oraz całorocznych w systemie witkac.pl.

· Współpraca z podmiotami korzystającymi z IK Pireus na zasadach udostępniania przestrzeni w tym przyjmowanie wniosków o udostępnienie i koordynacja harmonogramu udostępniania przestrzeni Pireusa, prowadzenie rejestru podmiotów korzystających ze wsparcia infrastrukturalnego w Pireusie.

· Udzielanie informacji i doradztwo miedzy innymi na temat sposobów współpracy z IK Pireus zainteresowanym osobom.

· Opracowywanie wdrażanych działań promocyjnych wraz z koordynatorką promocji oraz doradcami w kwestiach strategicznych i promocyjnych.

· Współpraca z Grupą Programową Inkubatora Kultury Pireus dotycząca działań merytorycznych między innymi rozsyłanie do akceptacji wniosków o udostępnienie przestrzeni, organizacja spotkań grupy.

· Współpraca z Biurem Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Poznania w ramach formalnej obsługi projektu oraz kwestii technicznych związanych z funkcjonowaniem Pireusa.

· Przygotowywanie ofert grantowych i sponsorskich dotyczących projektów prowadzonych w ramach działań Fundacji OSK i IK Pireus.

Czego wymagamy ? :

· Codziennej obecności w IK Pireus (w dni robocze i ewentualnie soboty do ustalenia) w ramach ustalonego wspólnie grafiku pracy i dyżurów Pireusie w wymiarze około 34 godzin w tygodniu.

· Doświadczenia przy pracy przy projektach o tematyce artystycznej, kulturalnej lub społecznej.

· Znajomości specyfiki działań projektowych w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowania oraz sprawozdań i rozliczeń.

· Wykształcenia wyższego w obszarze kultury lub zarządzania.

· Znajomości języka anielskiego w stopniu komunikatywnym (współpraca również z zagranicznymi partnerami).

· Sumiennej realizacji założeń projektu jak również umiejętności kreatywnego reagowania na pojawiające się wyzwania i otwartości oraz pomysłowości i we współtworzeniu dalszego i bieżącego harmonogramu działań we współpracy z obecnymi i potencjalnymi partnerami.

Mile widziane doświadczenie przy projektach dofinansowywanych w ramach środków budżetowych zwłaszcza w zakresie koordynacji.

Czekamy na zgłoszenia do piątku 25 stycznia 2019. Prosimy o przesyłanie CV oraz maila z informacją o Waszych motywacjach do współpracy z Inkubatorem Kultury Pireus i Fundacją Otwarta Strefa Kultury (w dowolnej formie). Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie w ostatnich dniach stycznia. Zgłoszenia i informacje: inkubatorkulturypireus@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać ZGŁOSZENIE – KOORDYNATOR/KA.

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Otwarta Strefa Kultury
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 stycznia 2019 do 25 stycznia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.