Używasz nowego ngo.pl Widzisz błąd lub chcesz się podzielić z nami swoją opinią? Pisz na adres redakcja@portal.ngo.pl
Reklama
Reklama

Fundacja Otwarta Strefa Kultury szuka osoby do pracy na stanowisku animatorki/a w Inkubatorze Kultury Pireus (IK Pireus) w Poznaniu.

Co oferujemy ?

· Dodatkowa praca na umowę –zlecenie w wymiarze około 12-14 godzin tygodniowo w Inkubatorze Kultury Pireus i jego okolicach. Wynagrodzenie około 1000 – 1200 zł brutto miesięcznie. Elastyczne godziny pracy do ustalenia. Praca od lutego 2019 co najmniej do końca 2019 roku .

· Dodatkowe środki finansowe m.in. na materiały potrzebne do prowadzonych działań.

· Pracę przy interesującym, rozwojowym projekcie, w ciekawej kulturalnej przestrzeni i interesującej okolicy.

· Możliwość realizacji własnej wizji działań animacyjnych ze społecznością lokalną Łazarza.

· Możliwość współtworzenia strategii rozwoju Inkubatora Kultury Pireus i wpływu na bieżące i dalsze działania prowadzone w tej przestrzeni.

· Możliwość dodatkowej współpracy przy innych projektach prowadzonych przez Fundację.

Do głównych zadań animatorki/a będzie należeć:

· Prowadzenie działań animacyjnych ze społecznością lokalną w ramach projektu „Pireus – inkubacja, aktywizacja i animacja” realizowanego w latach 2019 i 2020 w Inkubatorze Kultury Pireus.

· Przeprowadzenie diagnozy potrzeb lokalnej społeczności w zakresie działań animacyjnych również w odniesieniu do dotychczasowej dokumentacji i ewaluacji działań prowadzonych w Pireusie oraz w ramach inicjatyw Otwartej Strefy Kultury.

· Opracowanie i realizacja spójnej koncepcji działań animacyjnych zwróconych do społeczności mieszkańców Łazarza, sąsiadów i sympatyków IK Pireus mających na celu tworzenie społeczności zgromadzonej wokół IK Pireus i angażowanie lokalnej społeczności w działania związane z przestrzenią Pireusa (do działań mogą należeć m.in. spotkania o charakterze nieformalnym, warsztaty itd.)wraz z propozycją dotarcia do nowych odbiorców.

· Animowanie dodatkowych działań integrujących dotychczasowych użytkowników IK Pireus zgromadzonych wokół różnorodnych inicjatyw prowadzonych w Pireusie.

· Współpraca przy działaniach konkursu Twój Pireus – mającego na celu realizację w Pireusie działań proponowanych między innymi przez członków lokalnej społeczności Łazarza.

· Współpraca z zespołem Pireusa: koordynatorką/em projektu oraz koordynatorką promocji oraz Zarządem Fundacji.

· Opracowywanie wdrażanych działań promocyjnych dotyczących animacji wraz z koordynatorką promocji oraz doradcami w kwestiach strategicznych i promocyjnych.

Wymagamy:

· Pracy w wymiarze około 12-14 godzin tygodniowo ( w tym zawierają się zarówno działania przygotowawcze i niezbędna praca biurowa jak i same działania animacyjne w IK Pireus). Możliwa jest praca zdalna w zakresie opracowywania działań, natomiast same działania animacyjne powinny odbywać się w przestrzeni Pireusa lub związanych z nią przestrzeniach publicznych inicjatywy Otwarta Strefa Kultury.

· Doświadczenia w kreowaniu i prowadzeniu działań animacyjnych.

· Sumienności, otwartości i pomysłowości w planowaniu i prowadzeniu działań w samym Pireusie, kreatywności w reagowaniu na bieżące wyzwania i potrzeby odbiorców.

· Wykształcenia w obszarze działań w animacji lub szeroko pojętej kulturze (mogą być również aktualni studenci).

Czekamy na zgłoszenia do piątku 25 stycznia. Prosimy o przesyłanie CV oraz maila z informacją o Waszych motywacjach do współpracy z Inkubatorem Kultury Pireus i Fundacją Otwarta Strefa Kultury (w dowolnej formie). Wybrane osoby zaprosimy na spotkanie w ostatnich dniach stycznia. Zgłoszenia i informacje: inkubatorkulturypireus@gmail.com. W tytule maila prosimy wpisać ZGŁOSZENIE – ANIMATOR/KA.

Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Miniatura zdjęcie 3
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Otwarta Strefa Kultury
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 stycznia 2019 do 25 stycznia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.