Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Konkurs na organizatorów wizyt studyjnych STP dla studentów

6 lutego 2019 12:46
Reklama
Reklama

Fundacja Liderzy Przemian i Fundacja BORUSSIA (organizacje administrujące Programem Study Tours to Poland dla studentów) zapraszają doświadczone polskie organizacje pozarządowe do współpracy przy realizacji wizyt studyjnych w Polsce. Uczestnikami wizyt odbywających się w ramach Programu Study Tours to Poland będą studenci z Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy.

Celem Programu STP jest wzmocnienie potencjału studentów na rzecz ich zaangażowania w życie społeczności lokalnych, funkcjonowanie instytucji demokratycznych ich krajów i rozwój kompetencji społecznych poprzez prezentację doświadczeń Polski. Program Study Tours to Poland dla studentów finansowany jest ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Organizacje zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do aplikowania online. Regulamin konkursu i Formularz aplikacyjny dostępne są pod adresem www.studytours.pl/organizatorzy Ocenie będą podlegały wyłącznie kompletne zgłoszenia złożone w systemie online w czasie trwania konkursu tj. od 4 do 25 lutego 2019 r. do godz. 15.00.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu dla organizatorów wizyt studyjnych dla studentów. Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela koordynatorka programu STP dla studentów Ewa Romanowska, e-mail: ewa.romanowska@borussia.pl, tel. 510-53-59-16 w godz. 10.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja BORUSSIA
Imię i nazwisko:
Ewa Romanowska
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 6 lutego 2019 do 27 lutego 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.