Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Reklama
Reklama

Pracownia Eksperymentu, współtworzona przez szefową Fundacji RoRo działającej z myślą o rodzicach i dzieciach, poszukuje osób do prowadzenia zajęć wyjaśniających zjawiska z obszaru fizyki, chemii i biologii w oparciu o eksperymenty, na podstawie gotowych scenariuszy. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Od kandydatów oczekujemy:

– optymizmu, uśmiechu i entuzjazmu (warunki konieczne),

– zaangażowania i dynamizmu w działaniu,

– dobrej komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi,

– umiejętności inspirowania i zaciekawiania,

– zainteresowania chemią/ fizyką/ techniką/ biologią,

– punktualności i odpowiedzialności,

– umiejętności pracy w ściśle określonych ramach czasowych,

– wysokiej kultury osobistej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

Zakres zadań:

– prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 5-10 lat,

– prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości,

– pracę w szkołach w Warszawie lub okolicy w oparciu o gotowe scenariusze zajęć,

– możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy z grupą,

– zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w Warszawie.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: info@pracowniaeksperymentu.pl wraz z krótką wypowiedzią na temat: „Dlaczego chciałabym/ chciałbym dołączyć do zespołu „Pracowni Eksperymentu”? Co mogę zaoferować? Czego oczekuję od pracodawcy?”

W mailu prosimy określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia brutto za przeprowadzenie 45 minutowych zajęć oraz podanie dyspozycyjności czasowej - dni i godzin.

Z góry dziękujemy za przesłane dokumenty jednocześnie informując, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych osobowych jest JAExperts, ul. Madalińskiego 4a lok. 5, 02-513 Warszawa, NIP 521-175-11-31, REGON 362297436.

Dane pozyskujemy bezpośrednio od Państwa, przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacji, nie są przekazywane innym odbiorcom.

Podstawą prawną przetwarzania danych, zgodnie z RODO, jest możliwość wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy; – art. 6, ust. 1 lit. b.

Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

W związku z przetwarzanie danych osobowych posiadają Państwo następujące uprawnienia: prawo do dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, jak również prawo do wniesienia skargi do organu właściwego do spraw ochrony danych osobowych. Kontakt do organu nadzorczego umieszczony jest na stronie https://uodo.gov.pl/

Dane osobowe przetwarzane będą do czasu ustania celu, dla którego zostały zebrane lub wygaśnięcia podstawy prawnej związanej z realizacją celu. Następnie dane zostają zniszczone i usunięte, także z systemu informatycznego.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak bez ich posiadania nie jesteśmy w stanie realizować celów w jakim są zbierane.

Jeżeli chcecie Państwo uzyskać informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w naszej organizacji prosimy o wysyłanie pytania na adres e-mail: info@pracowniaeksperymentu.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Pracownia Eksperymentu
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 lutego 2019 do 18 lutego 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.