Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Reklama
Reklama

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inicjatywami społecznymi, aktywnością sąsiedzką i różnorodnymi zjawiskami społeczno-kulturalnymi w przestrzeni miejskiej do "Towarzystwa Sąsiedzkiego" - projektu realizującego cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie. Oferujemy współpracę w ramach programów stażowych, praktyk studenckich i wolontariatu.

SZUKAMY CIĘ JEŚLI…

 • Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i nie straszne Ci wyprawy terenowe, chcesz zobaczyć jak wyglądają inicjatywy sąsiedzkie na żywo, zapraszamy do wsparcia akcji sąsiedzkich takich jak Akademia Sąsiedzka, projekty realizowane przez mieszkańców w ramach konkursu na Inicjatywy Lokalne, Warszawski Dzień Sąsiada czy Podwórkowa Gwiazdka w różnych dzielnicach Warszawy. Wśród Twoich zadań będzie m.in. kontakt z organizatorami inicjatyw z wybranych dzielnic oraz udział w wielu niezapomnianych sąsiedzkich imprezach!

 • Jeśli jesteś kreatywny/a, masz już doświadczenie w działaniach animacyjnych czy sąsiedzkich właśnie, możesz pomóc nam przy realizacji warsztatów. Nasi prowadzący chętnie podzielą się z Tobą pomocnymi narzędziami pracy i pomysłami na atrakcyjne zajęcia.

 • Jeśli wolisz pracować w ciszy i spokoju, jesteś otwarty/a na świat, a przy okazji masz żyłkę do badań społecznych…. Zapraszamy do prowadzenia obserwacji i wywiadów z organizatorami interesujących inicjatyw oraz przygotowywania artykułów na tematy miejskie! Twoje propozycje mogą zostać również zrealizowane w ramach naszego projektu.

 • Jeśli masz zdolności organizacyjne, obsługa rzutnika Cię nie przeraża i potrafisz zachować zimną krew gdy ostatni laptop na sali akurat się zawiesi…. Twoja pomoc i wsparcie techniczne będą nieocenione podczas organizacji spotkań, seminariów czy warsztatów, a także bieżących zadań biurowych!

OFERUJEMY…

 • Porozumienie wolontariackie (także możliwość odbycia praktyk/stażu)
 • Zaświadczenie o udziale w projekcie i rekomendacje
 • Poznanie specyfiki funkcjonowania organizacji pozarządowej – Fundacji Kulturotwórczej GRUPA W DZIAŁANIU
 • Możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tematyki inicjatyw społecznych
 • Rozwój osobisty w oparciu o posiadany potencjał i zasoby
 • Wprowadzenie do pracy oraz wsparcie podczas jej wykonywania
 • Przyjazny klimat i twórczą atmosferę
 • Możliwość realizacji własnych pomysłów i działań

ZGŁOŚ SIĘ!

Opisz w kilku zdaniach czym się interesujesz i co chciałbyś robić w ramach naszej współpracy oraz w jakim wymiarze czasowym. Wyślij swoje zgłoszenie na adres: wolontariat@grupawdzialaniu.pl. Odpowiemy na Twojego maila w ciągu kilku dni i umówimy się na rozmowę, na której ustalimy czego oczekujesz od nas i czego my od Ciebie oraz dostosujemy plan wolontariatu, stażu lub praktyk do Twoich potrzeb. Na rozmowy będziemy zapraszać od 1 marca 2019 roku.

www.towarzystwosasiedzkie.pl // www.grupawdzialaniu.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Kulturotwórcza GRUPA W DZIAŁANIU
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 lutego 2019 do 14 marca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.