Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Opiekun w Środowiskowym Domu Samopomocy"Pod Skrzydłami" dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

15 maja 2019 18:23
Reklama
Reklama

Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami” w Warszawie – poszukuje pracownika na stanowisko OPIEKUN w placówce typu B przy ul. Nowogrodzkiej 75 wspierającej dorosłe osoby z niepełnosprawnością intelektualną (cały etat).

Dla osób, które nie mają wymaganego doświadczenia zawodowego polegającego na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi - możliwość odbycia w placówce stażu dla osób bezrobotnych finansowanego przez Urząd Pracy.

Wymagania:

wykształcenie średnie lub szkoła asystentek medycznych,

co najmniej 3-miesięczne doświadczenie zawodowe polegające na realizacji usług dla osób z zaburzeniami psychicznymi (chętnie osoby z doświadczeniem pracy w ŚDS, WTZ, DPS, Ośrodki Wsparcia Dziennego),

mile widziane ukończone kursy i szkolenia w zakresie umiejętności pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie, z autyzmem.

Poszukujemy osoby, która chciałaby pracować z osobami z niepełnosprawnością intelektualną, jest otwarta na współpracę, samodzielna, zaangażowana w pracę, bierze odpowiedzialność za powierzone zadania, radzi sobie w sytuacjach stresujących.

Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV zwierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych w brzmieniu: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Środowiskowy Dom Samopomocy „Pod Skrzydłami”, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko opiekun. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

CV prosimy o przesłanie na adres email: m.koper@sdsochota.waw.pl w tytule wpisując "Praca na stanowisku opiekun".

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Środowiskowy Dom Samopomocy "Pod Skrzydłami"
Imię i nazwisko:
Małgorzata Koper
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 15 maja 2019 do 29 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.