Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

WIELKA, PROŚBA O POMOC I WSPARCIE - poprzez 1% podatku

25 marca 2019 16:07
Reklama
Reklama

Dzień dobry,

ZWRACAM SIĘ Z OLBRZYMIA PROŚBĄ O POMOC.

Jestem osobą niepełnosprawną ruchowo po kompresyjnym złamaniu kręgosłupa i chorobie nowotworowej. Ze względu na fakt niepełnosprawności ruchowej nie jestem w stanie samodzielnie sobie radzić, stąd ma ogromna prośba o pomoc. - Jeden turnus specjalistycznej kompleksowej rehabilitacji to koszt dochodzący nawet do 9 tys. zł a potrzebuję od dwóch do czterech turnusów w roku by poprawić i zachować sprawność ruchową umożliwiającą mi w stopniu podstawowym samodzielną egzystencję. Uzbierane fundusze umożliwią mi zakupić np. niezbędny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny, specjalistyczne leki a także umożliwią mi skorzystanie ze specjalistycznej bardzo drogiej rehabilitacji jak również znacząco ułatwią mi bardzo trudną codzienną egzystencję.

Każda darowana złotówka z dobroci serca od darczyńcy, daje mi szanse na zatrzymanie lub spowolnienie postępującego pogarszania się stanu zdrowia.

POZDRAWIAM SERDECZNIE ORAZ UPRZEJMIE PROSZĘ O ZROZUMIENIE I WSPARCIE.

WIELKA, PROŚBA O POMOC I WSPARCIE - ; LINK : http://pomagam.pl/2awijucs

Proszę o Wasz 1% podatku

KRS: 0000270809 ;

Cel szczegółowy: Ambroziak, 10493

,, Wszystko Co Dajesz Wraca " :

https://www.youtube.com/watch?v=LiyjUmH8jE0&feature=share&fbclid=IwAR08b1idfS1f5BPHwAugcGGOvumBsMk268g9U6xQ0Wt1PNVabkeQsT89dMY

Dane kontaktowe
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 25 marca 2019 do 25 kwietnia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.