Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Lokale magazynowo-biurowe

9 kwietnia 2019 10:24
Reklama
Reklama

Do wynajęcia 12 lokali głównie magazynowo- biurowych o powierzchni od 30-50 mkw w budynku Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego przy ul. Starołęckiej 36 ( naprzeciwko ZUS) w Poznaniu.

Lokale znajdują się na różnych piętrach budynku 3 kondygnacjowego o łącznej powierzchni 3500 mkw. Budynek ogrodzony jest płotem, posiada parking ze szlabanem, monitoring i alarm, winda w budowie. Lokale nie są wyposażone.

Jedyne miesięczne opłaty to koszty najmu, prąd wg. zużycia na podstawie licznika oraz do wyboru światłowód Orange lub Inea.

Głównym najemcą budynku jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe, lecz wiele Wielkopolskich Związków Sportowych również ma tu swoją siedzibę, więc szczególnie zachęcamy miłośników sportu, (kluby, stowarzyszenia o charakterze sportowo-turystycznym)

Obiekt wolny od zaraz.

Stawki czynszu za 1mkw od 25 zł, a dla organizacji pozarządowych od 19 zł.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 9 kwietnia 2019 do 10 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.