Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/

Polski Czerwony Krzyż poszukuje wolontariuszy do pomocy przy Maratonach Rowerowych LangTeam

10 kwietnia 2019 09:37
Reklama
Reklama

Polski Czerwony Krzyż zaprasza pełnoletnich wolontariuszy do pomocy przy Maratonach Rowerowych LangTeam w dniach 15-16.06.2019 r. w Wilanowie w godz. 9:00-16:00.

W dniu 15 czerwca 2019 podczas wyścigu wolontariusze będą rozstawieni na trasie przy skrzyżowaniach z drogami, wyjazdach z posesji lub przejściach dla pieszych. Zadaniem wolontariusza będzie wstrzymanie pojazdu/pieszego na czas przejazdu kolarzy.

Trasa zawodów szosowych 16 czerwca 2019 jest całkowicie wyłączona z ruchu. Wolontariusze będą mieli za zadanie stać na wjazdach na węzły i zawracać pojazdy, które zabłądziły i chcą wjechać na trasę zawodów lub będą zajmować miejsca na przejściach dla pieszych i pilnować, aby pieszy nie wtargnął pod jadących kolarzy.

Wolontariusze zostaną wyposażeni w kamizelki odblaskowe, gwizdek oraz suchy prowiant. Otrzymają również zaświadczenie o pracy wolontariackiej na rzecz PCK oraz 10 % zniżkę na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy w Mazowieckim Oddziale Okręgowym PCK.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy: andrzej.anton@pck.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Polski Czerwony Krzyż
Imię i nazwisko:
Andrzej Antoń
Strona internetowa:
http://www.pck.pl
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 kwietnia 2019 do 11 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.