Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Obóz Odwagi (po węgiersku Bátor Tábor) to wyjątkowy międzynarodowy obóz terapeutyczny na Węgrzech dla dzieci i młodzieży po leczeniu onkologicznym. Obóz położony jest w miejscowości Hatvan blisko Budapesztu. Udział w obozie dla dzieci jest bezpłatny, a tworzą go wspaniali wolontariusze i wolontariuszki. Dołącz do naszego grona!

Organizujemy turnus dla dzieci z Polski między 17 a 23 sierpnia i potrzebujemy TWOJEJ pomocy!

Szukamy chaperone czyli opiekuna podróży. Twoim zadaniem będzie opieka nad dziećmi na lotnisku, podczas przelotu i przejazdu na teren obozu na Węgrzech i powrót do Polski po obozie.

Twoje zadanie: Opieka w czasie podróży na obóz w Hatvan na Węgrzech. Podczas podróży zawsze będzie z Tobą drugi wolontariusz i nigdy nie pozostaniesz z dziećmi sam.

Wymagamy: Musisz mieć ukończone 20 lat i swobodnie porozumiewać się po polsku i po angielsku.

Zapewniamy: Pokrycie wszystkich kosztów podróży (bilet autobusy, pociągowy, lotniczy) i szkolenie online.

Kiedy i gdzie: 17 sierpnia wylot lub wyjazd z Polski z kilku różnych miast w Polsce (Wrocław, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków, Szczecin) na Węgry i 23 sierpnia powrót z Węgier do Polski. Podczas trwania obozu możesz zostać w Budapeszcie lub przylecieć z powrotem do Polski. UWAGA! Nie pokrywamy kosztów pobytu w Budapeszcie podczas pobytu dzieci na obozie.

Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-eZ82L7AnUaHAzDJPVGXRY2E8AtRt8xOjky1pFqdDRxUM0ZITldBSTlCMUtFMFg5OFdYM0IzSFNDVS4u

Jeżeli masz pytania napisz do nas! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Pytania w języku angielskim kieruj do Zsuzsi na adres zs.peczeli@batortabor.hu

Pytania w języku polskim kieruj do Marysi na adres info@batortabor.pl

Obejrzyj krótki filmik i przekonaj się, dlaczego Bátor Tábor to takie magiczne miejsce : https://www.youtube.com/watch?v=tBHMk9RsBFQ

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Bátor Tábor Polska
Imię i nazwisko:
Maria Radzyńska
Strona internetowa:
https://batortabor.pl/
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 maja 2019 do 11 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.