Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Reklama
Reklama

Obóz Odwagi (po węgiersku Bátor Tábor) to wyjątkowy międzynarodowy obóz terapeutyczny na Węgrzech dla dzieci i młodzieży po leczeniu onkologicznym. Obóz położony jest w miejscowości Hatvan blisko Budapesztu. Udział w obozie dla dzieci jest bezpłatny, a tworzą go wspaniali wolontariusze i wolontariuszki. Dołącz do naszego grona!

Organizujemy turnus dla dzieci z Polski między 17 a 23 sierpnia i potrzebujemy TWOJEJ pomocy!

Szukamy chaperone czyli opiekuna podróży. Twoim zadaniem będzie opieka nad dziećmi na lotnisku, podczas przelotu i przejazdu na teren obozu na Węgrzech i powrót do Polski po obozie.

Twoje zadanie: Opieka w czasie podróży na obóz w Hatvan na Węgrzech. Podczas podróży zawsze będzie z Tobą drugi wolontariusz i nigdy nie pozostaniesz z dziećmi sam.

Wymagamy: Musisz mieć ukończone 20 lat i swobodnie porozumiewać się po polsku i po angielsku.

Zapewniamy: Pokrycie wszystkich kosztów podróży (bilet autobusy, pociągowy, lotniczy) i szkolenie online.

Kiedy i gdzie: 17 sierpnia wylot lub wyjazd z Polski z kilku różnych miast w Polsce (Wrocław, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Kraków, Szczecin) na Węgry i 23 sierpnia powrót z Węgier do Polski. Podczas trwania obozu możesz zostać w Budapeszcie lub przylecieć z powrotem do Polski. UWAGA! Nie pokrywamy kosztów pobytu w Budapeszcie podczas pobytu dzieci na obozie.

Zgłoś się - https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=-eZ82L7AnUaHAzDJPVGXRY2E8AtRt8xOjky1pFqdDRxUM0ZITldBSTlCMUtFMFg5OFdYM0IzSFNDVS4u

Jeżeli masz pytania napisz do nas! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Pytania w języku angielskim kieruj do Zsuzsi na adres zs.peczeli@batortabor.hu

Pytania w języku polskim kieruj do Marysi na adres info@batortabor.pl

Obejrzyj krótki filmik i przekonaj się, dlaczego Bátor Tábor to takie magiczne miejsce : https://www.youtube.com/watch?v=tBHMk9RsBFQ

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja Bátor Tábor Polska
Imię i nazwisko:
Maria Radzyńska
Strona internetowa:
https://batortabor.pl/
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 11 lipca 2019 do 10 sierpnia 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.