Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Dzięki temu ogłoszeniu
nie musimy polegać na reklamach.
Dziękujemy!

Zapraszamy do aplikowania osoby chętne do pracy z dziećmi 09-15 lat, w charakterze streetworkerów – pedagogów ulicy. Do zadań należeć będzie samodzielna praca z grupą uliczną z terenu Pragi Północ lub Woli, w tym kontakt i współpraca z rodzinami dzieci i instytucjami tj. np. szkoły, oraz prowadzenie dokumentacji. Praca przy wsparciu zespołu, koordynatora, superwizji, w wymiarze 60/65 h miesięcznie, przez okres co najmniej półtora roku, od czerwca br.

Poszukujemy osób doświadczonych w pracy z dziećmi ze środowisk defaworyzowanych, ogarniętych organizacyjnie, zmotywowanych do pracy metodą streetworkingu, dyspozycyjnych przede wszystkim popołudniami, absolwentów kierunków pedagogiki, resocjalizacji i innych kierunków społecznych, lub osób z udokumentowanym minimum 3-letnim doświadczeniem pracy z dziećmi lub młodzieżą.

Oczekujemy zgłoszeń od osób otwartych, kreatywnych, samodzielnych w organizowaniu własnej pracy z grupą, znających Warszawę.

Umowa zlecenie, wynagrodzenie brutto ok 2900 pln/miesiąc.

Prosimy o przesyłanie CV oraz kilku słów od siebie dotyczących motywacji do
tego typu pracy na: rekrutacjagpaspraga@gmail.com najpóźniej do 26 maja br. Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, nie później niż do 31 maja br.

www.gpaspraga.org.pl

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie GPAS Praga
Strona internetowa:
http://gpaspraga.org.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 9 maja 2019 do 23 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.