Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Organizacja zatrudni Eksperta ds. monitoringu i ewaluacji

10 maja 2019 01:08

Stowarzyszenie Aktywne Kobiety
zatrudni

SPECJALISTĘ DS. MONITORINGU I EWALUACJI PROJEKTÓW KRAJOWYCH I EUROPEJSKICH

Jesteśmy organizacją pozarządową z 18 letnim stażem, w czasie którego zrealizowałyśmy ok.120 projektów. Działamy na rzecz kobiet, młodzieży, seniorów, społeczeństwa obywatelskiego. Realizujemy projekty ze środków lokalnych, regionalnych, ministerialnych, Komisji Europejskiej, funduszy unijnych. Swoją siedzibę mamy w Sosnowcu, ale nasze projekty mają zasięg krajowy i międzynarodowy ( www.aktywnekobiety.org.pl)

WYMAGANE KWALIFIKACJE :

1.Wiedza z zakresu monitoringu i ewaluacji projektów
2.Doświadczenie w pracy eksperta ds. monitoringu i ewaluacji – preferowane, co najmniej 2 lata pracy
3. Znajomość narzędzi monitoringu i ewaluacji projektów i umiejętność ich tworzenia
4. Znajomość zasad aktualizacji i ewaluacji dokumentów projektowych
5. Biegła obsługa komputera (MS Word, MS Excel) i Internetu
6. Preferowane wykształcenie socjologiczne
7. Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.Systematyczne monitorowanie i ewaluowanie przebiegu realizacji projektów, osiągania wskaźników projektowych 2.Monitoring prawidłowości wypełniania ankiet monitorujących przez beneficjentów 3.Kompletowanie, przetwarzanie i archiwizacja ankiet/wywiadów monitorujących i ewaluacyjnych
4.Koordynacja działań związanych z aktualizacją projektu 5.Przygotowywanie sprawozdań, raportów ewaluacyjnych 6.Monitorowanie sprawozdań składanych przez Wnioskodawcę pod względem ich prawidłowości, 7. Przekazywanie koordynatorowi projektu informacji o stanie realizacji projektu i osiąganiu wskaźników, zagrożeniach w prawidłowej realizacji projektu, proponowanie działań naprawczych 8.Prowadzenie monitoringu i ewaluacji projektów wg. wytycznych zawartych w umowie z grantodawcami

WARUNKI ZATRUDNIENIA

Umowa o pracę na cały lub część etatu /umowa zlecenie, warunki finansowe do uzgodnienia w zależności od czasu pracy.Praca w biurze i w terenie, podczas realizacji działań projektowych.

Aplikacja: CV należy wysłać na adres: sobanska.halina1@gmail.com z dopiskiem " monitoring i ewaluacja" TEL.660748534 w terminie do 30.05.2019. Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.
Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Imię i nazwisko:
Halina Sobańska
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 10 maja 2019 do 31 maja 2019