Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Roczny staż w Telefonie Wsparcia dla osób w żałobie 800 108 108

14 maja 2019 11:34
Reklama
Reklama

Fundacja Nagle Sami to organizacja pozarządowa, która wspiera osoby w żałobie. Jedną z form pomocy psychologicznej jest bezpłatny Telefon Wsparcia 800 108 108.

Zapraszamy do współpracy studentów IV i V roku oraz absolwentów psychologii, osoby posiadające wiedzę i doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej, oraz osoby, które nie boją się podejmowania trudnych tematów, takich jak śmierć, strata i żałoba.

Staż jest roczny i bezpłatny. Obejmuje uczestnictwo w spotkaniach zespołu oraz w superwizjach (raz w miesiącu), szkolenie wprowadzające oraz szkolenia tematyczne (raz na dwa miesiące). Szkolenia dotyczą specyfiki pomocy psychologicznej udzielanej osobom w żałobie, przebiegu procesu żałoby u dzieci i młodzieży, interwencji kryzysowej w sytuacji straty. Dla naszych stażystów prowadzimy również szkolenia ze śmierci samobójczej oraz straty związanej z poronieniem czy śmierci okołoporodowej.

Dyżury przy Telefonie Wsparcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach 14.00-17.00 lub 17.00-20.00 (w dni powszednie).

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: http://naglesami.org.pl/wolontariat.html

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Fundacja NAGLE SAMI
Strona internetowa:
http://www.naglesami.org.pl
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 14 maja 2019 do 28 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.