Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

BEZPŁATNE SZKOLENIA i STAŻE-twoja DROGA DO ZATRUDNIENIA-projekt realizowany na terenie Małopolski

15 maja 2019 15:54
Reklama
Reklama

Drodzy mieszkańcy Krakowa i całej Małopolski

Serdecznie zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH i STAŻACH, realizowanych zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczestników projektu „Droga do zatrudnienia”. Projekt skierowany jest do osób po 30 r. ż., które nie pracują, ale chcą i mogą pracować.

W ramach projektu każdy z Was otrzyma indywidualną opiekę ze strony pośrednika pracy czy trenera zatrudnienia wspieranego. Dzięki temu może liczyć na rekomendacje u potencjalnych pracodawców jako przyszły stażysta czy pracownik, propozycje ofert pracy szytych na miarę i wsparcie w funkcjonowaniu na rynku pracy (pomoc w szukaniu zatrudnienia, redagowaniu dokumentów aplikacyjnych, przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej). Dodatkowo może skorzystać z bezpłatnych spotkań z doradcą zawodowym i psychologiem.

Zwracamy koszty dojazdu tam i z powrotem na szkolenia, staże, spotkania indywidualne, koszty opieki nad osobą zależną (staże). Pokrywamy koszty badań medycyny pracy przed szkoleniem i stażem, koszty odzieży roboczej. Ubezpieczamy od NNW, a kursantom i stażystom wypłacamy stypendium.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt.

KOMPASS INVEST SP. Z O. O.

Biuro w Krakowie

ul. Świętokrzyska 12 p. 513

30-015 Kraków

501 355 729

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony projektowej https://kompass-consulting.pl/drogadozatrudnienia i jej FB odsłony https://www.facebook.com/Droga-do-zatrudnienia-308147726654993/

Zdjęcie

KOMPASS INVEST SP. Z O. O.

Autor/źródło: KOMPASS INVEST SP. Z O. O.
Zdjęcie

KOMPASS INVEST SP. Z O. O.

Autor/źródło: KOMPASS INVEST SP. Z O. O.
Miniatura zdjęcie 1
Miniatura zdjęcie 2
Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
KOMPASS INVEST SP. Z O. O.
Imię i nazwisko:
Marta Genderka-Pożoga
E-mail:
Pokaż
Telefon:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 15 maja 2019 do 15 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.