Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie dla Rodzin podejmie współpracę z psychologiem z kwalifikacjami socjoterapeutycznymi, treningu umiejętności społecznych lub innej formy pracy opartej na procesie grupowym, do pracy dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzinami w Niepublicznej Placówce Specjalistycznej, Socjoterapeutycznej w Warszawie (Targówek/ Praga Północ). Praca od teraz lub od września 2019.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności z zakresu pracy grupowej, warsztatowej, opartej na procesie grupowym, diagnozy i inne oraz doświadczenie w pracy. Istnieje możliwość pracy również w zakresie terapeutycznym dla osób z adekwatnymi kwalifikacjami. Praca obejmuje również pracę indywidualną, ze społecznością, współpracę z rodzicami, formy coachingu, pracę w terenie, współpracę z instytucjami w środowisku lokalnym, tworzenie i realizację projektów i inne. Praca w zespole, w tym uczestniczenie w zebraniach klinicznych, superwizjach. Zatrudnienie umowa zlecenie lub rachunek z własnej działalności gospodarczej, wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i telefonem kontaktowym na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „socjoterapeuta”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie dla Rodzin
Imię i nazwisko:
Małgorzata Gawalko
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 maja 2019 do 23 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.