Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Asystent koordynatora projektów społecznych, stanowisko dla osoby z niepełnosprawnością

16 maja 2019 09:46
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór na stanowisko pracy- asystenta koordynatora przy projektach. Miejsce pracy przygotowane jest dla osoby z niepełnosprawnością. Zakres pracy to pomoc w koordynacji zadaniami projektu społecznego, współpraca z realizatorami, instytucjami, organizacjami, kontakt z uczestnikami projektu, prace związane z zarządzaniem projektem, nadzorowaniem harmonogramu, dokumentacji.

Praca zorganizowana jest w ramach modelowego projektu Lokalnego Systemu Wsparcia na Targówku w Warszawie.

Niezbędne są umiejętności: dobrej organizacji pracy własnej, nawiązywania współpracy z innymi osobami, dobrej współpracy w zespole, kontaktu z innym ludźmi, pracy z wykorzystaniem komputera, internetu, dokładności, pomysłowości. Dla osób z kwalifikacjami psychologicznymi, pedagogicznymi, socjalnym lub innymi społecznymi możliwe są również zadania merytoryczne związane z zawodem.

Praca w ośrodku Stowarzyszenia dla Rodzin w Warszawie na Targówku oraz w terenie. Zatrudnienie na umowę o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i telefonem kontaktowym oraz informacją o stopniu niepełnosprawności, symbolu jej oznaczenia z orzeczenia, na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „asystent koordynatora”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Stowarzyszenie dla Rodzin
Imię i nazwisko:
Małgorzata Gawałko
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 maja 2019 do 23 maja 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.