Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Poszukiwani terapeuci do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi

16 maja 2019 10:59
Reklama
Reklama

Fundacja Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu poszukuje osób do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi w wieku szkolnym i przedszkolnym.

Praca polega na prowadzeniu terapii i wspieraniu dzieci na terenie szkoły, przedszkola lub domu. Poszukujemy osób zainteresowanych rozwijaniem swojego warsztatu terapeutycznego, otwartych, cierpliwych, zaangażowanych w pracę i chcących wspierać dzieci w rozwiazywaniu problemów w ich naturalnym środowisku.

Oferujemy pracę w doświadczonym zespole terapeutów, wsparcie merytoryczne, możliwość zdobycia cennego doświadczenia, możliwość uczestniczenia w przyszłości w innych projektach fundacji. Oferujemy pracę na umowę zlecenie, choć dużym atutem będzie posiadanie własnej działalnosći gospodarczej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi lub osobami z zaburzeniami psychicznymi – preferowane doświadczenie w pracy z osobami ze spektrum autyzmu.

  • Wykształcenie wyższe psychologiczne, pedagogiczne lub inne z zakresu nauk społecznych lub 4-5 rok studiów.

  • Umiejętność współpracy w sysyemie (współpraca z nauczycielami, rodzicami i innymi terapeutami dziecka).

  • Sumienność i rzetelność oraz zainteresowanie pracą z osobami z niepełnosprawnością.

  • Mile widziane kursy, szkolenia dotyczące pracy z osobami ze spektrum autyzmu lub staże w jednostkach pracujących z osobami ze spektrum autyzmu.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy środowiskowej.

Praca ma różne wymiary godzinowe, dlatego wraz z CV prosimy o przesyłanie swojej dyspozycyjności godzinowej od poniedziałku do soboty.

CV wraz z określeniem swojej dyspozycyjności godzinowej należy przesyłać na adres: fundacja@irta.pl

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca:
Instytut Rozwoju Terapii Autyzmu
E-mail:
Pokaż
Ważność ogłoszenia: od 16 maja 2019 do 16 czerwca 2019
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.